Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małżeństwo zdecydowało się na ślub w toalecie. Zmusiła ich do tego wyjątkowa okoliczność
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 18.10.2019 17:20

Małżeństwo zdecydowało się na ślub w toalecie. Zmusiła ich do tego wyjątkowa okoliczność

małżeństwo
Fot.screen youtube.com

Małżeństwo wzięło ślub w bardzo nietypowym miejscu: w toalecie w Sądzie Okręgowym. Zupełnie nie spodziewali się, że sakramentalne „tak” powiedzą sobie w niecodziennych warunkach. Do decyzji zmusiła parę wyjątkowa okoliczność, która sprawiła, że nie mogli postąpić inaczej.

Para z New Jersey, zupełnie nie spodziewała się, że ślub przyjdzie im brać w… publicznej toalecie. Brian i Maria Shulz nie chcieli przekładać daty ceremonii, ponieważ na kolejny termin musieliby długo czekać. Pewna niezależna od nich okoliczność sprawiła, że nie mogli wziąć ślubu tradycyjnie, więc postanowili złożyć przysięgi małżeńskie w toalecie w Sądzie Okręgowym.

Dlaczego para wzięła ślub w toalecie?

Wszystko było przygotowane do ceremonii, która miała odbyć się w tradycyjny sposób. Para przybyła do Sądu Okręgowego, aby wstąpić w związek małżeński. Wtedy jeszcze nic nie wskazywało na to, że plany znacząco ulegną zmianie – przynajmniej jeżeli chodzi o miejsce, w którym odbędzie się ceremonia. Pan młody nagle wybiegł z sali, zostawiając oszołomioną narzeczoną bez żadnych wyjaśnień. Okazało się, że do mężczyzny zadzwoniła jego matka, będąca w sądowej toalecie. Niestety kobieta miała atak astmy i potrzebowała pomocy. Pan młody powiadomił o sytuacji przyjaciela swojej narzeczonej, który przyprowadził ją na miejsce. Przyszłe małżeństwo postanowiło tego dnia bez względu na okoliczności pobrać się, nawet w toalecie.

Ich małżeństwo rozpoczęło się w toalecie

Parze udało się przekonać sędzię, Katie Gummer do udzielenia im ślubu w tym nietypowym miejscu. Chcieli, aby matka pana młodego nie przegapiła tej chwili. Pozwolono im pobrać się w sądowej toalecie. Małżeństwo powiedziało sobie „tak” w nietypowych warunkach, za to w towarzystwie najbliższych im osób. Podczas ceremonii, matka mężczyzny miała podawany tlen, oczekując na przyjazd pogotowia. Dzięki temu mogła zobaczyć, jak jej syn bierze ślub.

W damskiej toalecie Sądu Okręgowego ścisnęło się około 15 osób, dzięki temu najbliżsi byli z parą w tej chwili. Małżeństwo nie żałuje swojej decyzji, bardzo chcieli się pobrać i tylko to się dla nich liczyło. Nietypowe miejsce nie miało dla nich znaczenia. Trzeba przyznać, że to przykład prawdziwej, pięknej miłości!

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Małżeństwo

Małżeństwo, z powodu stanu zdrowia mamy pana młodego zdecydowało się na wzięcie ślubu w toalecie.

małżeństwo

Dzięki temu mogli być ze swoimi najbliższymi.

małżeństwo

Para nie żałuje swojej decyzji!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Znaki Zodiaku najpiękniejszych ludzi. To te 3 znaki są w stanie rozkochać w sobie cały świat
  3. Tabloid ujawnił zarobki Joanny Kulig w USA. Kwoty przyprawiają o zawrót głowy
  4. Kamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający

Źródło: nj.com, youtube.com

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji