Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małżeństwo wyśmiało w kolejce kobietę z piątką dzieci. Nieznajoma zrobiła coś niespodziewanego
Marta Kulik
Marta Kulik 30.10.2019 14:30

Małżeństwo wyśmiało w kolejce kobietę z piątką dzieci. Nieznajoma zrobiła coś niespodziewanego

galerie handlowe
fot. Victoria_Borodinova, unsplash.com

Małżeństwo w okrutny sposób wyśmiało w kolejce kobietę z piątką dzieci. Gdy wszelkie granice zostały przekroczone, nieznajoma zrobiła coś niespodziewanego. Trudno uwierzyć, że musiało w ogóle dojść do takiej sytuacji. Bogata para nie spodziewała się tego, zdarzenie zostało na długo w pamięci nawet kasjerce.

Zamożne małżeństwo, które może pozwolić sobie na wielkie zakupy, stanęło w kolejce za biedną kobietą. Nie potrafiła opanować piątki niesfornych dzieci i wyglądała na dość zakłopotaną. W jej koszyku były spore zakupy, głównie ubrania. Para uznała, że nie jest dobrą matką, padło wiele przykrych słów.

Małżeństwo skrytykowało matkę

Kobieta, wokół której biegało kilkoro dzieci, była wyraźnie zagubiona. Tylko jedno z nich było porządnie ubrane, pozostałe nie miały ciepłych ubrań, a przecież na dworze było coraz chłodniej. Przed całą gromadką stała Lindsay, która opisała później historię w mediach społecznościowych. Tuż za nimi znajdowała się para, która wyglądała na zamożną.

małżeństwo

Małżeństwo było poirytowane głośnym zachowaniem dzieci. W dodatku zauważyli, że kobieta ma przy sobie wiele kuponów ze zniżkami. Bogata kobieta zaczęła oceniać matkę. Głośno mówiła, że na to idą jej podatki i twierdziła, że skoro ktoś nie ma pieniędzy, nie powinien mieć dzieci.

Granice zostały przekroczone

Emocje sięgnęły zenitu, gdy kobieta postanowiła skomentować fakt, że tylko jedno z dzieci było wyraźnie podobne do matki, pozostałe miały nieco ciemniejszy kolor skóry. Śmiała się, że pewnie każde z nich ma innego ojca. Matka była smutna i zakłopotana, ale nie powiedziała ani słowa. Skupiała się na tym, aby mieć na oku dzieci. Lindsay jednak nie mogła milczeć.

małżeństwo

Lindsay najpierw rzuciła parze wymowne spojrzenie, a następnie zwróciła się do zawstydzonej matki. Powiedziała, że sama ma w domu aż dziewięcioro dzieci, z czego jedynie dwójkę urodziła. Zapytała, czy jej pociechy również zostały adoptowane. Biedna kobieta pokiwała głową i wyznała, że od opiekuje się nimi od kilku dni. Ma w domu jedzenie, ale musiała też kupić im ciepłe ubrania, aby nie musiały marznąć. Niestety, była przed wypłatą i po raz pierwszy w życiu musiała skorzystać z kuponów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Robert Burneika została tatą. „Moja hardcorowa córeczka”
  3. Dorota Szelągowska pokazała swoje mieszkanie. Luksusowe wnętrza wprawiają w osłupienie
  4. Nie żyje legendarny aktor. Rodzina podała smutne wieści, miał tylko 77 lat
  5. Mama znalazła w pokoju syna sekretne drzwi za szafą. Kiedy je otworzyła, trudno było jej uwierzyć w to, co widzi
  6. Marta Kaczyńska podnosi alarm. Zdrowie, a nawet życie, milionów Polaków jest zagrożone
Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?