Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wziął ślub ze zmarłą narzeczoną. Czuwał przy niej po śmierci 7 dni
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 23.10.2019 19:34

Wziął ślub ze zmarłą narzeczoną. Czuwał przy niej po śmierci 7 dni

mężczyzna
Fot.pixabay.com @Anemone123

Mężczyzna poruszył wszystkich Internautów, poślubiając swoją dopiero co zmarłą narzeczoną. Parze nie udało się wejść w związek za życia kobiety, przedwcześnie zakończonego przez chorobę. Narzeczony postanowił jednak spełnić jej marzenie. Nie opuścił jej boku przez tydzień po ślubie.

Chociaż z naszej perspektywy to, co zrobił mężczyzna, może wydawać się dziwne, albo niepokojące, w rzeczywistości był to bardzo wzruszający i wcale nie tak znowu niespotykany gest. W ten sposób spełnił marzenie swojej ukochanej, pomimo że ona tego nie dożyła. Przegrała walkę z rakiem, ale ich miłość wciąż jest żywa.

Mężczyzna poślubił zmarłą

Xu Shinan, 35-letni obywatel Chin poślubił swoją wieloletnią partnerkę Yang Liu. Nie byłoby w tym nic niespotykanego, gdyby nie to, że podczas ślubu kobieta już nie żyła. Liu przegrała walkę z rakiem, toczoną przez połowę ich związku. Kobieta niestety nie dożyła swojego ślubu, który już od kilka lat planowała wraz z ukochanym. Śmierć przyszła po nią niespodziewanie.

mężczyzna

Ceremonia była niezwykle wzruszająca.

Mężczyzna na początku nie planował kontynuować ich ślubnych planów po śmierci kobiety. Jednak przeglądając jej rzeczy, mężczyzna znalazł zaznaczoną stronę z dokładnie tą suknią ślubną, którą kobieta miała zamiar ubrać na ich wesele. Xu zrozumiał, że musi spełnić marzenie narzeczonej, nawet jeśli jej życie na tym świecie już się skończyło.

Ślub duchów

Chociaż nam wydaje się to dosyć niecodzienne, mężczyzna postąpił w zgodzie z długoletnią chińską tradycją. Poślubianie zmarłych osób służy w tym kraju wielu celom — od włączenia niezamężnej kobiety do rodziny jako synowej, aż do duchowego połączenia kochanków, których los zbyt wcześnie rozłączył, jak to wydarzyło się w tym przypadku. W zgodzie z tradycją, przez siedem dni po jej śmierci czuwał przy jej grobie.

Xu nie płakał na weselu. Mężczyzna postawił sobie za cel, żeby tego nie zrobić. Chciał w ten sposób uczcić pamięć ukochanej, która nawet pomimo swojej choroby, zawsze była radosna i uśmiechnięta. Nie pozwalała rakowi wyniszczyć się i udzielała w mediach społecznościowych, gdzie starała się poprawiać humor innym osobom, w takiej jak ona sytuacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyzna

Liu zawsze była radosna.

mężczyzna

Xu chciał jak najlepiej uczcić jej pamięć.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uważaj podczas zakupów. W popularnych sieciówkach bezczelnie cię oszukają
  2. Mężczyzna kupił piękny dom. Poczuł niepokój i zaczął kopać w ogrodzie, odkrył prawdę
  3. Agata Duda zachwyciła w Tokio. Pierwsza Dama nigdy nie wyglądała tak modnie i stylowo ZDJĘCIA
  4. Kobieta ciągnie psa na smyczy tak, że prawie go dusi. To, jak zareagował przechodzień zasługuje na oklaski
  5. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił

źródła: dailymail.co.uk

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz