Lifestyle.Lelum.pl > Lifestyle

Lifestyle

dziewczynka
24.01.2020 15:22 Dziecko z najbardziej bujną czuprynę na świecie. 6-miesięczna dziewczynka ma gęstsze włosy niż dorośli

Dziecko, które jest jeszcze bobasem, może pochwalić się najbujniejszą fryzurą świata. Mała dziewczynka ma tak dużo włosów, że aż trudno w to uwierzyć. Pozazdrościć może jej nie jedna dorosła osoba! Aby nasze włosy były w jak najlepszej formie, jesteśmy w stanie wydać fortunę na wizyty u fryzjerów, specjalistyczne zabiegi czy wymyślne kosmetyki oraz kuracje. Tymczasem, niektórzy z nas pięknymi, grubymi i lśniącymi włosami zostają obdarzeni przez samą matkę naturę tak jak ta mała, 6-miesięczna dziewczynka. To, co dziecko ma na swojej głowie jest wręcz nieprawdopodobne

Mama
24.01.2020 14:50 Mama zrobiła sobie zdjęcie z dzieckiem. W tle zauważyła kogoś jeszcze

Mama postanowiła uwiecznić na zdjęciu czas spędzony ze swoją najlepszą przyjaciółką i z ukochanym dzieckiem. Kobieta nie spodziewała się, że na zdjęciu dostrzeże coś, co sprawi, że z przerażenia ugną się pod nią nogi. Ludzie mają różne teorie na temat tego, co właściwie zobaczyła. Dość często Internet obiega zdjęcie, na którym widnieje coś, co wzbudza dyskusję na temat swojej natury. Rozbłysk światła, ułożenie cienia, złudzenie optyczne, a może fotomontaż? Są też oczywiście osoby, które powiedzą, że to w rzeczywistości duch uchwycony na taśmie aparatu. Ta mama należy do jednej z takich osób.

matka
20.01.2020 09:36 Matka pojechała z córką na zakupy. Gdy wyszły ze sklepu, za wycieraczką auta znalazły okropną kartkę

Matka z córką postanowiły wybrać się na zwykłe, codzienne zakupy spożywcze. Nie spodziewały się, że kiedy wrócą, będzie czekać na nie okropna wiadomość, która natychmiast zniszczyła im cały dzień. To okropne, że ludzie nie potrafią nawet zastanowić się nad słowami, które kierują do zupełnie obcych osób. Zbyt często zapominamy o tym, że kiedy stykamy się z zupełnie obcymi ludźmi, wiemy o nich tylko te najbardziej podstawowe rzeczy – jak się nazywają, czy może jak wyglądają. Nigdy nie wiemy, co dokładnie w życiu przeszli, jaka jest ich historia. A jednak ich osądzamy. Tak, jak osądzone zostały matka wraz z córką.

Bezdomni
19.01.2020 15:07 Dziewczynka kupiła bezdomnemu jedzenie. Minęły 4 lata i stała się niewiarygodna rzecz

Dziewczynka od zawsze była bardzo wrażliwa na wszelkie niesprawiedliwości, które dostrzegała w życiu. Dlatego właśnie, mając zaledwie pięć lat, obdarowała jedzeniem bezdomnego mężczyznę. Rozwoju tej sytuacji nikt tak naprawdę się nie spodziewał. Po pięciu latach stała się rzecz, która jest niesamowita i przywraca wiarę w ludzkość! Nikt nie lubi biernie przyglądać się ludzkiemu nieszczęściu. Trudno dziwić się więc małemu dziecku, że pożałowało bezdomnej osoby. Ta dziewczynka jednak poszła o krok dalej i postanowiła nie tylko współodczuwać, ale — co ważniejsze — aktywnie pomagać. Szybko przekształciło się to w coś naprawdę niezwykłego. Szkoda tylko, że na taki gest musiało zdobywać się małe dziecko.

test ciążowy
19.01.2020 11:51 Nie pozwolono jej wejść do samolotu, jeśli nie zrobi testu ciążowego. Powód jest zaskakujący, ale ma dużo sensu

Test ciążowy wykonany na lotnisku był warunkiem koniecznym do wpuszczenia pasażerki na pokład samolotu. Kobieta jest oburzona tym, jak została potraktowana, całe przeżycie uważa za upokarzające. Jej zdaniem, nie powinno dochodzić do takich sytuacji. Jak się jednak okazuje, żadne przepisy nie zostały naruszone. Wręczono jej kwestionariusz z serią pytań dotyczących ciąży, który kobieta wypełniła bez zastanowienia. Kiedy jednak wręczono jej test ciążowy, zawahała się. Gdy zapytała się pracownika linii lotniczej, czy jest to konieczne, ten odpowiedział, że tak, chyba że chce zostać zawrócona do domu. Jak się później okazało, taka polityka była zupełnie zbędna.

19.01.2020 09:53 Był zły, że ciągle giną mu skarpetki. W końcu odkrył, że jego dziewczyna robi z nimi paskudne rzeczy

Dziewczyna zawsze wydawała mu się całkowicie normalna. Inaczej przecież nigdy by z nią nie zamieszkał. Jednak jak wiadomo, to właśnie takie spędzanie z kimś każdego dnia najprędzej doprowadzi do tego, że poznamy dokładnie wady tej osoby. Niektóre mogą okazać się zbyt poważne, by przejść nad nimi do porządku dziennego – tak jak to, co kobieta robiła z jego skarpetkami. Ginące skarpetki to nic nowego dla każdego, kto kiedykolwiek zrobił pranie. To, że zawsze przynajmniej kilka z nich zniknie w podejrzanych okolicznościach, możemy uznać za pewnik. Ten mężczyzna nie podejrzewał nawet, że za ginącymi skarpetkami stoi jego dziewczyna. Nie mógł uwierzyć w to, co robiła.

ojciec
18.01.2020 20:18 Urodziła dziecko partnerowi, ale formalnie tatą został ktoś zupełnie inny. „Ojciec jest, a ojca nie ma”

Ojciec dziecka przyznaje się do niego, matka również potwierdza, że jest nim jej obecny partner, ale Urząd Stanu Cywilnego widzi to zupełnie inaczej. Rodzina już bardzo ucierpiała na tym zamieszaniu, a sytuacja wydaje się nie do wyjaśnienia. Sprawa spowodowana biurokratycznym chaosem została już nagłośniona przez media. Pani Agata niedawno została matką, jednak działanie urzędu sprawia, że nie może w pełni cieszyć się macierzyństwem. Coś poszło nie tak i teraz biologiczny ojciec dziecka nie ma do niego praw. W papierach ojciec został ktoś zupełnie inny, chociaż jak twierdzą rodzice — dopełnili wszystkich formalności.

ziemniaki
15.01.2020 18:28 Jak powstają frytki z McDonald’s? Kiedy zobaczysz, już nigdy ich nie zjesz, klienci oburzeni

Jedzenie powinno być przyjemnością, która odżywia nasze ciało, poprawia nam humor i pozwala cieszyć się długim życiem. Tego raczej nie zapewni nam żywienie się tylko i wyłącznie McDonald’s, ale od czasu do czasu i tak lubimy pozwolić sobie na taką przekąskę. Jeśli jednak ich frytki to wasze ulubione danie, to warto się zastanowić, bo proces ich produkcji nie wygląda najbardziej apetycznie. Oczywiście, w naszych czasach mało kto odżywia się rzeczywiście zdrowo, jedząc tylko nieprzetworzone potrawy z pozbawionych szkodliwej chemii składników. Wolimy wybierać jedzenie na przykład z fast-foodów, które dzięki dużej ilości tłuszczu i innym dodatkom jest bardzo smaczne. Jednak dużo mniej smakowicie wygląda zazwyczaj jego powstawanie. Tak wygląda robienie ich kultowych frytek.

małżeństwo
15.01.2020 13:29 Małżeństwo adoptowało córeczkę. Zobaczyli ją i czuli, że już wcześniej ją widzieli

Małżeństwo długo zmagało się z problemem, jaki dotyka mnóstwo par na całym świecie. Nie mogli sami począć dziecka, ponieważ zmagali się z bezpłodnością. Bardzo pragnęli jednak powiększyć rodzinę. Kiedy w końcu zdecydowali się na adopcję, stało się coś niezwykłego. Mieli wrażenie, że znają dziecko. Oboje pochodzą z bardzo religijnych rodzin i już od dziecka układali sobie w głowach wizje tego, jak będzie wyglądać ich życie i ich rodziny. Nawet kiedy jeszcze się nie znali, ich wizje były zaskakująco podobne. Kiedy więc dowiedzieli się, że nie będą mogli mieć dzieci, czuli się, jakby cały świat im się zawalił. Małżeństwo nie przypuszczało, co jeszcze szykuje dla nich los.

studentka
15.01.2020 11:51 Była piękna studentką. Chciała poprawić swoją urodę, przeszła 15 operacji, dziś nie przypomina siebie

Studentka była normalną, ładną dziewczyną. Jednak nigdy się sobie nie podobała, nie potrafiła zaakceptować swojego ciała w żadnym stopniu. Wtedy zaczęła sięgać po bardzo drastyczne rozwiązania, jakimi są operacje plastyczne. W dzisiejszych czasach to nic niezwykłego ona jednak nie wiedziała, kiedy powiedzieć sobie ‚dość’. Teraz ludzie nie mogą na nią patrzeć. Operacje plastyczne to coraz popularniejszy sposób na rozwiązywanie kolejnych swoich problemów. Zamiast starać się zakwestionować te standardy, które narzuca nam społeczeństwo, zamiast walczyć ze swoimi kompleksami, postanawiamy walczyć z własnym ciałem. Bardzo często dochodzi do tego, że taka sytuacja wymyka nam się spod kontroli i tak jak ta studentka stajemy się karykaturą tego, do czego dążyliśmy.

dziewczyna
07.01.2020 22:02 Postanowiła podarować chłopakowi test DNA. Szybko przekonała się, że nie był to najlepszy pomysł

Dziewczyna nie miała dobrego pomysłu na prezent dla swojego chłopaka. Postanowiła, że podaruje mu więc… test DNA. Okazało się, że prezent ten nie wywołał takiej reakcji, jakiej się spodziewała. Wkrótce miało wydarzyć się coś okropnego. Gdyby mogła to przewidzieć, nie ryzykowałaby. Wiele osób przed świętami długo zastanawia się, co podarować w tym ważnym dniu swojej drugiej połówce. Niektóre pomysły są naprawdę nietypowe. Ta kobieta postanowiła, że kupi swojemu ukochanemu test DNA. Wyjątkowy podarunek szybko okazał się powodem kłopotów.

30.12.2019 09:09 Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach

Ojciec zostawił dziecko w pociągu. Wszystko miało trwać jedynie chwilę, ponieważ mężczyzna chciał tylko zapalić papierosa. Kiedy zorientował się, że pociąg odjeżdża, natychmiast ruszył za nim. Nagranie jest przerażające. Mężczyzna nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji. Ojciec wsiadł do pociągu, usadził swoje dziecko i wyszedł na peron zapalić. Chwilę później wydarzyło się coś, czego nie zapomni do końca życia.

28.12.2019 19:35 Mężczyzna znalazł zaskakujący sposób na pozbycie się wągrów. Nagranie stało się hitem w sieci

Wągry to znienawidzony problem, który dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn w każdym wieku. Pewien facet znalazł zakazujący sposób na pozbycie się niechcianych czarnych kropek, znajdujących się na jego nosie. Nagranie dokumentujące jego poczynania w mgnieniu oka stało się hitem Internetu. Zatrważająca liczba 4 milionów wyświetleń nie może być kwestią przypadku. Zaskórniki, które potocznie nazywane są wągrami, w większym lub mniejszym stopniu dotykają każdego z nas. Nie ulega wątpliwości, że dziurki te mają negatywny wpływ na nasz wygląd, a niekiedy nawet samoocenę i pewność siebie. To właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na konsultację dermatologiczną, mającą pomóc im wyeliminować niechcianych nieprzyjaciół. Są też tacy, którzy walkę podejmują na własną rękę.

Żona
28.12.2019 18:19 Para nie ścinała włosów od 15 lat. Przeszli metamorfozę i nie poznali siebie nawzajem

Para zapuszczała włosy przez 15 lat. Kiedy postanowili, że najwyższy czas przejść jakąś metamorfozę, doznali szoku. Okazało się, że małżeństwo nie poznało siebie nawzajem. To naprawdę ogromna zmiana. Pewna zarośnięta para nie obcinała swoich włosów od ponad 2 dekad. Kiedy zdecydowali się na zmianę, nie sądzili, że będzie ona aż tak radykalna. Nie mogli uwierzyć, że nie poznali siebie nawzajem.

28.12.2019 12:56 Horoskop miłosny na styczeń. Kogo czekają romantyczne uniesienia, a kogo same rozczarowania?

Horoskop miłosny na styczeń zaskoczy niejedną osobę. Jedni w nadchodzącym roku zakochają się po same uszy, drudzy zaś nie unikną dużego rozczarowania. Sprawdź, co mówią gwiazdy! Wiele osób chciałoby dowiedzieć się, co czeka ich w nadchodzącym roku. Dla większości najważniejszymi tematami jest miłość, a także praca. My wiemy, kogo w tym roku trafi strzała amora, a kto może spodziewać się jedynie rozczarowania!

disco polo
28.12.2019 09:11 Nastolatka zginęła w wypadku samochodowym. Kilka minut wcześniej wysłała wiadomość powodującą ciarki na plecach

Nastolatka zginęła w tragicznym wypadku samochodowym. Kilka minut przed śmiercią, dziewczyna wysłała wiadomość, która sprawia, że niejednej osobie przechodzą ciarki po plecach. To sytuacja niczym z prawdziwego horroru. Kilka tygodni przed świętami Bożego Narodzenia w pewnej rodzinie doszło do ogromnej tragedii. W wyniku niefortunnego wypadku zginęła młoda dziewczyna. Chwilę przed śmiercią córka wysłała wiadomość, której nikt nie zapomni do końca życia.

czapka
27.12.2019 20:30 Wreszcie wiadomo, po co na czapkach są pompony. Mają praktyczne zastosowanie, które zna mniej niż 1% ludzi

Czapka z pomponem jest marzeniem niejednej osoby. Co ciekawe, okazuje się, że nie tylko wyglądają one znakomicie, ale też spełniają jeszcze kilka dodatkowych funkcji. Mają one wyjątkowo praktyczne zastosowanie, o którym wiele osób nie ma pojęcia! Chociaż z niektórych przedmiotów korzystamy niemalże codziennie, to nie zawsze zastanawiamy się, jakie mają właściwie zastosowanie. Przykładem takiej rzeczy może być pompon przy czapce. Zastanawialiście się kiedyś, do czego służy?

25.12.2019 14:36 Wyjeżdżasz i zostawiasz pusty dom? Koniecznie wypróbuj trik z monetą w zamrażarce

Pieniądze mają wiele zastosowań. Mogą pomóc nam, także w momencie, gdy na jakiś czas opuszczamy nasz dom. Kiedy włożymy monetę do zamrażarki, będziemy mieć pewność, że nic złego się nie wydarzyło. Przed wyjazdem z domu robimy wiele rzeczy, aby mieć pewność, że nic złego nie wydarzy się pod naszą nieobecność. Do takich czynności należy chociażby wyciągnięcie wtyczek z kontaktów. Okazuje się, że bardzo przydatne wtedy mogą stać się również pieniądze.

syn
24.12.2019 17:07 Nastolatek zaginął, rodzina była pewna, że nie żyje. Dwa lata później policja dokonała niezwykłego odkrycia

Nastolatek nie wrócił pewnego dnia do domu. Jego poszukiwania trwał tyle czasu, że rodzina pogodziła się, że nie żyje. Dwa lata później policja dowiedziała się czegoś, co całkowicie zmieniło ich życie. 13-letni chłopiec był poszukiwany od czerwca 2017 roku. Po dwóch latach poszukiwań rodzice byli pewni, że chłopiec nie żyje. Jednego dnia wydarzyło się coś, co dało znacznie inne spojrzenie na sprawę.

24.12.2019 16:29 Samotna staruszka spędzała Wigilię sama. Dzwonek do drzwi zmienił wszystko

Staruszka nie lubiła świąt Bożego Narodzenia. Wszystko przez to, nie miała z kim spędzać tych wyjątkowych dni. Zeszłoroczne święta okazały się dla niej jednak naprawdę wyjątkowe. Kiedy usłyszała dzwonek do drzwi, była w wielkim szoku. Wigilia to wyjątkowy czas, w którym wraz z rodziną ubieramy choinkę po to, aby następnie wypatrywać z nimi pierwszej gwiazdki na niebie. Nie dla wszystkich jest to jednak dzień pełen szczęścia. Dla samotnej staruszki był to najgorszy czas w całym roku.

babcia
23.12.2019 11:01 Babcia podeszła do mechanika i dała mu liścik. Kiedy mężczyzna go przeczytał, nie mógł powstrzymać łez

Babcia wręczyła tajemniczy liścik mechanikowi. Na początku mężczyzna nie wiedział, co się dzieje, jednak kiedy przeczytał to, co było napisane na karteczce, wszystko stało się jasne. Nie ukrywał nawet swoich łez. Niemal każda babcia kocha swoje wnuczki tak, jakby były całym jej światem. Uwielbiają podbijać ich serca łakociami, a także poświęcać im swój wolny czas. Najbardziej cierpią wtedy, gdy ich potomkom dzieje się jakakolwiek krzywda. Taki ból zostaje z nimi już do końca życia.

pieniądze
22.12.2019 17:17 Pieniądze szczęścia nie dają? W tym przypadku to prawda

Pieniądze szczęścia nie dają. To powiedzenie sprawdza się w szczególności wtedy, gdy ową monetę znajdziemy w drzwiach naszego samochodu. Jeżeli znajdziesz ją przy klamce, natychmiast zadzwoń po pomoc, ponieważ nie wróży to nic dobrego. Chociaż niejedna osoba byłaby szczęśliwa z powodu tego, że znalazła monetę przy klamce auta, to nie wróży to jednak niczego dobrego. Możemy być wtedy pewni, że komuś spodobał się nasz samochód tak bardzo, że chciał go ukraść.

mama
22.12.2019 15:13 Małżeństwo chciało zrobić niespodziankę mamie męża. Gdy tylko otworzyła drzwi, zamarła

Małżeństwo postanowiło, że zrobi mamie niespodziankę, która będzie dla niej najpiękniejszym prezentem na święta. Kiedy kobieta otworzyła drzwi, zaniemówiła. Po reakcji widać, że to jeden z najpiękniejszych dni w jej życiu. Mama mężczyzny nie przypuszczała, że ten zwykły dzień może mieć aż tak wspaniałe zakończenie. Kiedy usłyszała pukanie do drzwi, bardzo się zdziwiła. Chwilę później nie mogła uwierzyć w to, co się dzieje.

mąż
22.12.2019 14:16 5-latka zadzwoniła do pizzerii. Chwilę później pod jej dom przyjechała policja

Dziewczynka zadzwoniła pod numer alarmowy i zamówiła pizzę. Rozmowa z nią nie pozostawiła żadnych wątpliwości. Chwilę później rozległ się dźwięk dzwonka do drzwi. Okazało się, że pod dom przyjechała policja. Dziewczynka, mimo swojego młodego wieku, była bardzo bystra i rezolutna. Jej mama zadbała, także o to, by dziecko przygotowane było na każdy wypadek. Dzięki temu uratowała ją, kiedy była taka potrzeba.

dziadek
22.12.2019 10:46 Kogo najpierw zobaczyłeś na obrazku, dziadka, jeźdźca czy kobietę? Odpowiedź ujawni całą prawdę o twoim charakterze

Dziadek, koń, czy może kobieta nad rzeką? W zależności od tego, co zobaczyliście jako pierwsi, wywnioskujemy, co tak naprawdę kryje się w głębi waszych serc. Prawda o niektórych charakterach może być wprost szokująca. Czasami potrzeba naprawdę niewiele, aby stwierdzić, co tak naprawdę skrywa się w naszym sercu. Jedni z nas są niesamowicie romantyczni, drudzy zaś nie dają się do siebie zbliżyć nawet na centymetr. Ten test ujawni, jaki mamy stosunek do miłości.

dziewczyna
22.12.2019 09:05 Dziewczyna obudziła się z bólem głowy. Myślała, że ma kaca, prawda okazała się duzo gorsza

Dziewczyna obudziła się pewnego dnia z okropnym bólem głowy. Pomyślała, że dzień wcześniej była na imprezie z przyjaciółmi, a ból głowy był spowodowany przez kaca. Kiedy prawdziwy powód wyszedł na jaw, załamała się. Dziewczyna poczuła się bardzo źle. Przede wszystkim dokuczał jej uporczywy ból głowy. Postanowiła zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego. Prawda okazała się jej najgorszym koszmarem.

kosmetyczka
21.12.2019 21:48 Poszła do kosmetyczki na wybielanie zębów. Do końca życia będzie żałować swojej decyzji

Kosmetyczka zapewniała ją, że po zabiegu jej zęby będą białe jak śnieg. Niestety, zamiast tego, musi teraz zmierzyć się z poważnym problemem. Dziewczyna wie, że do końca życia będzie żałować dnia, w którym postanowiła wybielić zęby w miejscu innym, niż gabinet stomatologa. Klientka tego salonu postanowiła, że właśnie tu chce wybielić swoje zęby. Mimo że kosmetyczka nie miała zbyt dużego pojęcia o stomatologii, zachęcała ją do zabiegu, mówiąc, że efekt będzie zachwycający. Pozostawił on jednak bardzo dużo do życzenia.

praca marzeń
21.12.2019 20:57 Praca marzeń? Przystojny milioner ma propozycję nie do odrzucenia

Praca może być nie tylko dobrze płatna, ale także przyjemna. Pewien przystojny milioner ma wyjątkową ofertę dla osób, które uwielbiają podróżować. Trzeba przyznać, że dla wielu mogłoby być to wspaniałym doświadczeniem. Kto chętny? Ta praca oferuje niemalże wszystko. Bogaty mężczyzna oferuje pracę, w której można nie tylko dobrze zarobić, ale też zwiedzić niemalże cały świat! Jest jeden mały haczyk. Nie można w żaden sposób zaplanować swojego grafiku.