Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nastolatek zaginął, rodzina była pewna, że nie żyje. Dwa lata później policja dokonała niezwykłego odkrycia
Martyna Derdak
Martyna Derdak 24.12.2019 17:07

Nastolatek zaginął, rodzina była pewna, że nie żyje. Dwa lata później policja dokonała niezwykłego odkrycia

syn
fot. rawpixel.com

Nastolatek nie wrócił pewnego dnia do domu. Jego poszukiwania trwał tyle czasu, że rodzina pogodziła się, że nie żyje. Dwa lata później policja dowiedziała się czegoś, co całkowicie zmieniło ich życie.

13-letni chłopiec był poszukiwany od czerwca 2017 roku. Po dwóch latach poszukiwań rodzice byli pewni, że chłopiec nie żyje. Jednego dnia wydarzyło się coś, co dało znacznie inne spojrzenie na sprawę.

Nastolatek zaginął 2 lata temu

Sytuacja wydarzyła się w Recklinghausen w Niemczech. To własnie tam, 2 lata temu zaginął 13-letni Marwin K. Tego dnia chłopiec miał spotkać się ze znajomymi w samym centrum miasta. Ostatni raz rozmawiał z rodzicami o godzinie 11:37 przez komunikator WhatsApp. Mimo że minęło tyle czasu, a rodzice byli już pewni, że nastolatek nie żyje, funkcjonariusze policji nie zamierzali się poddawać. Pewnego dnia udało się namierzyć pewien trop.

Sprawą zaginięcia Marvina zainteresowali się dziennikarze niemieckiego programu Aktenzeichen XY, który jest odpowiednikiem popularnego w Polsce jest Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Po kilku dniach dostali zgłoszenie, pod jakim adresem może przebywać nastolatek.

W piątek 20 grudnia 2019 roku, o godzinie 7 rano policjanci odwiedzili Larsa H., którego dom musieli przeszukać. Funkcjonariusze mieli dowody na to, że mężczyzna rozpowszechnia w sieci dziecięcą pornografię.

Czy nastolatek został odnaleziony?

Kiedy policja przeszukiwała dom, usłyszeli jakiś głos. Chwilę później otworzyli szafę i wtedy wszystko stało się jasne. W środku siedział nastolatek, który był bardzo przestraszony.

-Kiedy go zobaczyłam, mówił: Mamusiu, zabierz mnie do domu – Tłumaczy matka Marwina.

Po zapoznaniu się ze sprawą funkcjonariusze stwierdzili, że chłopiec nie był przetrzymywany tam bez swojej woli. Prawdopodobnie, pedofil początkowo zdobył zaufanie i przyjaźń nastolatka. 44-letni technik, wraz ze swoim ojcem został zatrzymany. Kilka dni później sąd uwzględnił wniosek prokuratury i wydał nakaz o aresztowanie pedofila. Jego ojciec został zwolniony z aresztu natomiast mężczyzna podejrzany jest o przestępstwa seksualne na nieletnim. Nastolatek wrócił do domu wraz z rodzicami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatek

Nastolatek został uprowadzony w wieku 13 lat.

nastolatek

Policja przez 2 lata robiła wszystko, aby odnaleźć chłopca.

nastolatek

Do sprawy włączyły się, także media.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów
  2. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  3. Rodzina latami ukrywała datę urodzin Witolda Pyrkosza. Prawda wyszła na jaw po latach
  4. „Mamy piątkę dzieci, 500 plus nas uratowało. Mogłam otworzyć własny salon manicure”
  5. Chłopak zabił ją, bo go rzuciła. Pochowają ją w sukni ślubnej
  6. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala

źródło: fakt.pl

Powiązane
Beata Tadla, Beata Tyszkiewicz, Marcin Hakiel, logo "Taniec z Gwiazdami"
Kto wygrał 3. edycję "Tańca z gwiazdami"? A kto zbierał najgorsze noty w 8. odsłonie?