Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziecko z najbardziej bujną czuprynę na świecie. 6-miesięczna dziewczynka ma gęstsze włosy niż dorośli
Karina Sulich
Karina Sulich 24.01.2020 15:22

Dziecko z najbardziej bujną czuprynę na świecie. 6-miesięczna dziewczynka ma gęstsze włosy niż dorośli

dziewczynka
fot. youtube.com – OneNews

Dziecko, które jest jeszcze bobasem, może pochwalić się najbujniejszą fryzurą świata. Mała dziewczynka ma tak dużo włosów, że aż trudno w to uwierzyć. Pozazdrościć może jej nie jedna dorosła osoba!

Aby nasze włosy były w jak najlepszej formie, jesteśmy w stanie wydać fortunę na wizyty u fryzjerów, specjalistyczne zabiegi czy wymyślne kosmetyki oraz kuracje. Tymczasem, niektórzy z nas pięknymi, grubymi i lśniącymi włosami zostają obdarzeni przez samą matkę naturę tak jak ta mała, 6-miesięczna dziewczynka. To, co dziecko ma na swojej głowie jest wręcz nieprawdopodobne

Niezwykłe dziecko

Większość osób, kiedy ma po raz pierwszy zobaczyć swoje nowo narodzone dziecko, jest przygotowane na widok maleńkiej, łysej główki. Na rodziców tej dziewczynki, czekał prawdziwy szok! Ich dziecko okazało się naprawdę niezwykłe!

Na własne oczy zobaczyli śliczne maleństwo, z tysiącem gęstych, czarnych włosów na główce. Dziewczynka wyglądała wręcz nieprawdopodobnie. Chanko ma teraz 6-miesięcy, a jej włosy wcale nie przestają rosnąć.

Dziecko z najbujniejszą czupryną świata!

Chanko, naturalnymi, grubymi i niezwykle gęstymi włosami została obdarzona przez samą naturę! Matka dziewczynki zarzeka się, że nie stosuje żadnej specjalnej pielęgnacji i nigdy nie próbowała wpłynąć na wygląd włosów córki. Co więcej, kobieta przerażona jest tempem ich wzrostu! Boi się, że włosy rosną szybciej niż jej dziecko, co może przynieść jej sporo problemów.

Póki co nie warto jednak przejmować się na zapas. Trzeba się cieszyć z nowego życia, a wyjątkowej dziewczynce można jedynie pozazdrościć. W końcu, która z nas nie chciałaby mieć tak bujnej czupryny? Chanko, wygląda przeuroczo, ciężko nie stwierdzić, że przypomina żywą, słodką laleczkę!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziecko

Chanko już po samych narodzinach miała na głowie istną czuprynę. Teraz włosy małej dziewczynki rosną szybciej niż ona sama.

dziecko

Chanko ma już 6-miesięcy a jej gęste włosy to prawdziwy powód do zazdrości.

dziecko

Dziewczynka wygląda jak żywa laleczka! To nieprawdopodobne, żeby małe dziecko miało aż tak dużo włosów!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Kosmetyczka oszpeciła jej twarz. Lekarze nie mogli dojść, co zrobiono klientce w salonie
  3. Horoskop indiański zdradza najsilniejsze cechy. Które zwierzę jest twoim duchowym opiekunem?
  4. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Artysta ostrzega swoich fanów
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

źródło: kraj.life

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!