Lifestyle.Lelum.pl > Lifestyle

Lifestyle

Cmentarz
10.11.2019 22:02 Zdjęcia z Google Maps. Program uchwycił tajemniczą postać

Cmentarz, który uchwycono na zdjęciu z Google Maps wywołuje dreszcze na całym ciele. Gołym okiem widać na nim wyłaniającą się zza drzewa tajemniczą postać. Pomimo tego, że w istnienie duchów i tajemniczych upiorów nie wszyscy z nas wierzą, niektóre filmiki pojawiające się w sieci nie pozostawiają żadnych wątpliwości. W ostatnim czasie na portalach i forach internetowych coraz częściej pojawiają się dyskusje dotyczące istnienia duchów, upiorów i zjawisk paranormalnych. Patrząc na niektóre nagrania, trudno jest zaprzeć. Mimo to mnóstwo osób w dalszym ciągu autorom zarzuca fotomontaż i manipulację nieświadomym odbiorcą.

panna młoda
10.11.2019 17:33 Panna Młoda nie dowierzała w to, co się wydarzyło w jej noc poślubną. Jej 85-letni mąż okazał się największym zaskoczeniem

Panna młoda w trakcie nocy poślubnej doznała prawdziwego szoku. Jej 85-letni małżonek zrobił coś, czego ta najprawdopodobniej nigdy nie mogłaby się spodziewać. Swoją historią niemalże natychmiast podzieliła się w sieci. Aż trudno uwierzyć w to, do jakiego stopnia potrafi uskrzydlić miłość. Noc poślubna to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu świeżo upieczonych małżonków. Romantyczny nastrój, świece i aromatyczne kadzidełka, to tylko nieliczne gadżety, które mogą umilić ten wieczór. Pewna panna młoda swoją opowieścią z nocy poślubnej w sieci wywołała poruszenie. Ukochany przeszedł jej najśmielsze oczekiwania!

bezdomny
08.11.2019 11:10 Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwycił tajemniczą postać za jej plecami

Dziewczyna chciała wysłać swojemu chłopakowi zdjęcie. Gdy zobaczyła efekt swoich starań, nie kryła przerażenia, za jej placami stała tajemnicza postać. Nagranie z całego zdarzenia powoduje ciarki na całym ciele. Faktem jest, że sytuacja, której doświadczyła nasza bohaterka, przyczyni się do tego, że teraz każda z nas zastanowi się dwa razy, zanim sięgnie po telefony, by zrobić sobie selfie. W momencie, gdy filmik z jej udziałem pojawił się w sieci, zyskała ogromną popularność. Do tej pory obejrzało go 21 mln osób, a liczba wystraszonych widzów nieustannie rośnie.

Dominika Gwit
01.11.2019 12:41 Sześciu policjantów otoczyło pana młodego na weselu. Cała sala wstrzymała oddech

Pan młody spotkał się z niemałym zaskoczeniem. Kiedy w trakcie ślubu otoczyło go sześciu policjantów, wszyscy goście zamarli. Na filmiku uchwycono, co wydarzyło się dalej. Zobaczcie sami, jak skończyła się niespodziewana akcja! Siostra panny młodej podzieliła się na swoim kanale na YouTubie filmikiem z wesela. Na nim widzimy, jak pan młody zostaje w pewnym momencie otoczony przez sześciu policjantów. Cała sala wstrzymała oddech, czekając na to, co wydarzy się dalej.

paznokcie
12.09.2019 18:28 Jej paznokcie mają 12 cm długości. Nazywa je swoimi „maluszkami”

Paznokcie w dzisiejszych czasach przybierają formę sztuki. I jak to ze sztuką bywa, zawsze znajdzie się ktoś, kto postanowi stworzyć coś ekstremalnego. Ta Rosjanka porzuciła swoje pasje, żeby zapuścić szokująco długie paznokcie. Kobieta nazywa je swoimi maluszkami. – Czasami, kiedy życie jest ciężkie i czuję się przygnębiona, patrzę na moje maleństwa – mówi o tym, jak poprawiają jej humor. Długie paznokcie są bardzo popularne. Żele, hybrydy — pozwalają nam na upewnienie się, że przeżyją zapuszczanie. Elenie udało się zapuścić naturalne paznokcie. Nie poprzestała jednak na długości, którą większość z nas uznałaby za normalną. Jej mają aż 12 centymetrów! Uważa je za swoją cechę rozpoznawczą i jest z nich bardzo dumna. Czy jest z czego?

panna młoda
06.09.2019 12:57 Powiedziała siostrze, że może przyjść na jej ślub w czym tylko chce. Szybko pożałowała swojej decyzji

Panna młoda pozwoliła swojej siostrze, na to, by jako jedyna druhna stawiła się na ślubie ubrana jakkolwiek jej się podoba. Chyba nie spodziewała się takiego obrotu spraw! Kobieta wybrała swój ulubiony kostium, naprawdę niespotykany. Goście weselni musieli być w szoku! Deana, prosząc swoją siostrę Christinę, o zostaniu druhną na jej ślubie powiedziała, że ta może się ubrać, w co tylko chce. Christina naprawdę wzięła to sobie do serca i wyciągnęła z szafy swój ulubiony kostium. Zazwyczaj panna młoda nie znosi być mniej zauważalną osobą na weselu, ta jednak się nie pogniewała. Co więcej, była zachwycona pomysłowością siostry!

maraton
12.08.2019 16:01 Maraton we Francji, w którym każdy chce wziąć udział. Zamiast wody zawodnikom podaje się wino i ser

Maraton, który każdego roku odbywa się we Francji przyciąga tysiące osób. Nie jest to jednak bieg, do którego musicie się przygotowywać miesiącami i dbać o formę. Niektórzy nazywają go po prostu pijanym biegiem. Każdy zawodnik ma nieograniczony dostęp do wina, sera i innych przekąsek! Nigdzie indziej na świecie nie dzieją się takie rzeczy. Maraton z winem, który odbywa się na początku września, a jego trasa przebiega przez miejscowości słynące z najlepszych winnic, to prawdziwa gratka dla fanów tego trunku. Biorąc w nim udział, nie trzeba się spieszyć, a jedynie być gotowym na niezwykłe doznania. Wydarzenie słynie z luźnej i przyjaznej atmosfery, a wrażenia są niezapomniane!

Najbrzydsza księżniczka
31.07.2019 18:29 Najbrzydsza księżniczka świata w historii. Gęste wąsy to dopiero początek

Najbrzydsza księżniczka świata w historii. Gęste wąsy, obfite kształty i niezbyt zalotne spojrzenie. Przedstawiamy wam Zahra Khanom Tadj es-Saltaneh. Pomimo wątpliwej urody ustawiały się do niej kolejki zalotników! Kim była i dlaczego wzbudzała tak chorobliwe zainteresowanie wśród mężczyzn? To z pewnością jedna z najbardziej nietuzinkowych postaci wśród rodzin królewskich. Księżniczka kojarzy nam się z piękną balową suknią, sielskim życiem i przystojnym księciem u boku. Okazuje się, że historia serwuje wiele wyjątków potwierdzających tę regułę. Zahra Khanom Tadj es-Saltaneh to najbrzydsza księżniczka świata, jednak mimo to nie brakowało wielbicieli jej osobowości oraz wątpliwej urody. Kim była i dlaczego wyróżniała się na tle innych księżniczek?

jak spełnić swoje marzenia
25.07.2019 16:55 Jak spełnić swoje marzenia? 10 zasad, dzięki którym osiągniesz, co tylko chcesz

Jak spełnić swoje marzenia? Mówi się, że człowiek, który nie ma marzeń, nie żyje w pełni. Dla wielu plany oraz perspektywa ich realizacji to motywacja do cięższej pracy-również tej nad sobą. Jak spełnić swoje marzenia? Czy da się przyspieszyć ten proces? Niektóre z osób, zapytane o to, jakie mają marzenia, zupełnie nie potrafią się do tego odnieść. Lenistwo? Brak wiary w siebie? Lęk przed porażką? Dlaczego tak łatwo się poddajemy? Przecież wstydem nie jest się bać! Wstydem jest poddać się bez walki. W artykule poniżej odnajdziecie 10 zasad, które pomogą wam udźwignąć ogrom pracy i trudu, jaki należy włożyć w realizację własnych marzeń.

różnica wieku w związku
25.07.2019 14:26 Różnica wieku w związku. Czy wiek może przeszkodzić w miłości?

Różnica wieku w związku może zarówno zacieśnić relację między partnerami, jak i być jednym z powodów nieporozumień. Jeszcze wiele lat temu małżeństwa mężczyzn z dużo młodszymi kobietami były na porządku dziennym. Jak jest dzisiaj? Kiedy wiek może przeszkodzić miłości, a kiedy znaczna różnica wieku jest zaletą w związku? Choć wydaje się, że duża różnica wieku w związku jest u nas coraz bardziej akceptowana, to wydaje się, że dzisiejsze pokolenie dwudziestolatków i trzydziestolatków docenia korzyści płynące ze związku z osobą w podobnym wieku. Porównywalny etap życiowych oczekiwań, doświadczeń, wykształcenia — to wszystko scala związek równolatków, choć oczywiście nie powinno się podnosić tego przykładu do rangi reguły.

imieniny magdaleny
22.07.2019 14:43 Kiedy Magdalena obchodzi imieniny? Życzenia imieninowe i wierszyki dla Magdaleny

Imieniny Magdaleny to dzień, w którym wszystkie posiadaczki tego pięknego imienia powinny poczuć się wyjątkowo! Polacy znani są z zamiłowania do świętowania imienin, warto więc złożyć wszystkim Magdalenom stosowne życzenia w tym szczególnym dniu. Przed wami najlepsze życzenia imieninowe i wierszyki! Magdalena to bardzo popularne wśród Polek imię. Możemy się założyć, że każdy czytelnik zna chociaż jedną osobę o tym szlachetnym imieniu! Z okazji imienin warto więc zadbać o to, by złożyć Magdalenie piękne życzenia. Jakie? Podpowiadamy!

Jak odpoczywać
21.07.2019 12:25 Jak odpoczywać, żeby czuć się wypoczętym? 8 cennych wskazówek

Jak odpoczywać, aby czuć się odprężonym i wypoczętym? Okazuje się, że to trudniejsze niż mogłoby się wydawać! Nie zapominajmy, że tylko w pełni zrelaksowane ciało i umysł są w stanie wykorzystać maksymalnie swój potencjał. Dlatego też przerwa jest niekiedy wskazana! Jak nauczyć się odpoczywać? Czy leżąc odpoczywamy? Poznaj 8 cennych wskazówek i dowiedz się, dlaczego odpoczynek jest tak ważny. Odpoczynek powinien znaleźć obowiązkowe miejsce w naszym codziennym grafiku. Nie możemy go pomijać i lekceważyć. Dobry odpoczynek jest niezwykle ważny! Pozwala nam ochłonąć, nabrać dystansu i chociaż na moment uwolnić się od problemów dnia codziennego. Dowiedz się, jak skutecznie i efektownie odpoczywać!

córka beaty tyszkiewicz
19.01.2018 12:15 Dramat! Beata Tyszkiewicz WYRZUCONA z „Tańca z Gwiazdami”

Kolejna edycja popularnego show „Taniec z gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Kilka dni temu publikowaliśmy listę uczestników, którzy wystąpią w nowej edycji tanecznego programu – Znamy skład najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Wśród uczestników będzie m.in. Popek, dziewczyna Wojewódzkiego, czy Beata Tadla. Wszystko wskazuje jednak na to, że nowa edycja „Tańca” nagrywana będzie bez… głównej gwiazdy, znanej i lubianej jurorki Beaty Tyszkiewicz. Jak donosi „Super Express”, Polsat wycofał się ze współpracy z Tyszkiewicz ze względu na jej problemy zdrowotne. Nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi popularną jurorkę w programie.

12.01.2018 11:47 Lewandowska: „sztuka życia, to cieszyć się MAŁYM”. Co na to Robert?

Na Instagramie pojawił się post Ani Lewandowskiej, który od razu wywołał rozbawienie wśród internautów i lawinę komentarzy. Grafika jednak szybko zniknęła z popularnego serwisu społecznościowego. O co chodzi w całej sprawie? Ania prócz porad eksperckich dotyczących ćwiczeń, zajmuje się też doradzaniem z zakresu żywienia – jej firma „foods by ann” świetnie prosperuje. Zdarza się też, że Anna dzieli się ze swoimi fanami przemyśleniami filozoficznymi. Lewandowska na swoim Instagramie opublikowała myśl motywacyjną: „Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym”. Zdjęcie z cytatem wywołało jednak masę dwuznacznych komentarzy wśród internautów. Z tego względu post szybko zniknął z profilu Ani Lewandowskiej. ZOBACZ TEŻ: Szczyt próżności Lewandowskiej! Internet wrze. „Liczyliśmy w sercu na to pierwsze miejsce”