Lifestyle.Lelum.pl > Konkurs

Konkurs

Miss Rzeszowa 2024
06.07.2024 16:22 Na Miss Rzeszowa wylało się wiadro hejtu. W końcu odpowiedziała

Victoria Forrest, która została Miss Rzeszowa, nie cieszyła się zbyt długo z wygranej. W sieci szybko wylała się na nią fala hejtu. Victoria opublikowała obszerną relacją na Instagramie, w której zaprezentowała skandaliczne wpisy pod swoim adresem. Z krytyką mierzy się do tej pory. Teraz postanowiła ponownie zabrać głos. 

Patryk Krabowski
04.07.2024 23:02 Nie został Mister Supranational. Został uhonorowany w inny sposób

Patryk Krabowski reprezentował Polskę podczas 8. finału konkursu Mister Supranational 2024. Obok mężczyzny nie sposób przejść obojętnie, jednak decyzją jury nie dotarł do finałowej piątki. Został za to wyróżniony w inny sposób. 

Mister Supranational 2024
04.07.2024 22:45 Mister Supranational 2024: WYNIKI. Kto wygrał?

Niewiarygodne emocje towarzyszyły widzom w trakcie Mister Supranational 2024. Jest to najważniejsze święto piękna na świecie. Wśród ponad 40 kandydatów, którzy przyjechali do Nowego Sącza, aby powalczyć o to trofeum, został wybrany ten jeden, najprzystojniejszy mężczyzna na ziemskim globie. Kto to jest?

Aleksander Sikora, Mister Supranational
04.07.2024 22:15 Międzynarodowy skandal? Olek Sikora nie mógł dogadać się z uczestnikiem na żywo

Konkurs Mister Supranational 2024 wywołuje ogromne emocje wśród fanów. Reprezentantowi Polski udało się zakwalifikować do pierwszej dziesiątki uczestników, spośród których zostanie wybrany najprzystojniejszy mężczyzna na świecie. Zanim jednak do tego dojdzie, Aleksander Sikora, który zadebiutował w Polsacie w roli prowadzącego, przeprowadził z kandydatami kilka wywiadów, by widzowie mogli lepiej ich poznać. Niespodziewanie doszło do wielkiej wpadki! Dziennikarz nie potrafił dogadać się z uczestnikiem.

Mister Supranational 2024
04.07.2024 20:39 Wszedł na scenę i rozpalił publikę. Mister Supranational wybrany?

4 lipca do Nowego Sącza zjechali się najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata. Już dziś powalczą o zaszczytny tytuł Mistera Supranational 2024. Już po wstępnej prezentacji wszystkich uczestników publiczność wiedziała, kto zwycięży w konkursie.

wybory
08.03.2020 09:31 Miss w latach 30. i 40. Zabawne, jak wiele się zmieniło w wyborze najpiękniejszej kobiety świata

Miss to zaszczytny tytuł przyznawany podczas wielkiego konkursu, najpiękniejszym kobietom na świecie. Tego typu zawody miały miejsce już na początku XX wieku, a pierwsze Wybory Miss World odbyły się w 1951 roku. Zabawne jest to, że od tego czasu tak wiele się zmieniło i formuła takich wyborów różni się od tych sprzed kilkudziesięciu lat. Wybory miss od zawsze były bardzo prestiżowym konkursem. Obecnie największą popularnością cieszą się w Ameryce, zarówno północnej jak i południowej. Tytuły najpiękniejszych otrzymują najczęściej kobiety ze Stanów Zjednoczonych oraz z Wenezueli. Zobaczmy, jak bardzo zmieniła się formuła konkursu na przestrzeni kilku dekad.

KONKURS
29.10.2019 17:19 Wygrywała konkursy piękności, dziś wszyscy się z niej śmieją. Zmieniła się nie do poznania

Konkurs piękności i jego wygranie kiedyś każdej dziewczynce wydawało się czymś prestiżowym. Kilka lat temu, bardzo popularne, szczególnie w amerykańskiej telewizji były programy o konkursach piękności dla dzieci, takie jak na przykład Toddlers and Tiara. Nasza bohaterka jeszcze do niedawna była tam niezaprzeczalną gwiazdą. Dziewczynka była znana na całym świecie, ze swoich blond loczków, promiennego uśmiechu i ciętego języka. Ten z pewnością odziedziczyła po mamie, która również była bardzo specyficzna. Kiedyś żaden konkurs nie był dla niej nie do wygrania, dzisiaj wszyscy są zszokowani tym, jak bardzo się zmieniła.