Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nie został Mister Supranational. Został uhonorowany w inny sposób
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.07.2024 23:02

Nie został Mister Supranational. Został uhonorowany w inny sposób

Patryk Krabowski
Fot. EastNews/Pawel Wodzynski

Patryk Krabowski reprezentował Polskę podczas 8. finału konkursu Mister Supranational 2024. Obok mężczyzny nie sposób przejść obojętnie, jednak decyzją jury nie dotarł do finałowej piątki. Został za to wyróżniony w inny sposób. 

Mister Supranational 2024: Patryk Krabowski reprezentował Polskę

4 lipca odbył się 8. finał konkursu Mistera Supranational. Wydarzenie odbyło się w Nowym Sączu, do którego ściągnęło 40 najprzystojniejszych mężczyzn z całego świata. Naszym reprezentantem był 27-letni Patryk Krabowski, zdobywca tytułu Mister Polski 2024. Wydawało się, że podczas konkursu radzi sobie świetnie, awansował nawet do pierwszej 10. Niestety odpadł w decydującym momencie, gdy jury wyłoniło 5 ostatecznych finalistów. 

Teraz okazuje się, że Polak został uhonorowany w inny sposób.

Mister Supranational 2024: WYNIKI. Kto wygrał? Wszedł na scenę i rozpalił publikę. Mister Supranational wybrany?

Mister Supranational 2024: Kto zwyciężył w konkursie?

Czwartkowego wieczoru na scenie Amfiteatru Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu zaprezentowało się 40. wyjątkowych mężczyzn z czterech stron świata. Każdy z nich zawalczył o miano najprzystojniejszego mężczyzny na całym globie, jednak zwycięzca konkursu mógł być tylko jeden. 

Po trwającej 3 godziny gali prowadzący otrzymali od jury kopertę, na której znajdowało się nazwisko wygranego kandydata. Sędziowie jednomyślnie okrzyknęli Fezile Mkhize'a, reprezentanta Republiki Południowej Afryki, Misterem Supranational 2024. Mężczyzna przez rok będzie mógł poszczycić się tym wyjątkowym tytułem. 

Mister 2024 (1).jpg
Fot. EastNews/Pawel Wodzynski

ZOBACZ TEŻ: Międzynarodowy skandal? Olek Sikora nie mógł dogadać się z uczestnikiem na żywo

Mister Supranational 2024: Polak został niesamowicie wyróżniony

Patryk Krabowski, reprezentant Polski w konkursie Mister Supranational 2024 odpadł, gdy jury wyłoniło finałową 5 uczestników. Sędziowie podjęli jednak decyzję, by uhonorować go innym tytułem.

Nasz rodak został wybrany na Mistera Europy 2024! Gratulujemy!

Patryk Krabowski (1).jpg
Fot. EastNews/Pawel Wodzynski