Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wszedł na scenę i rozpalił publikę. Mister Supranational wybrany?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.07.2024 20:39

Wszedł na scenę i rozpalił publikę. Mister Supranational wybrany?

Mister Supranational 2024
Fot: Pawel Wodzynski/East News

4 lipca do Nowego Sącza zjechali się najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata. Już dziś powalczą o zaszczytny tytuł Mistera Supranational 2024. Już po wstępnej prezentacji wszystkich uczestników publiczność wiedziała, kto zwycięży w konkursie.

Mister Supranational 2024: informacje o wydarzeniu

Dziś wieczorem 40 kandydatów ze wszystkich stron świata walczy o tytuł Mistera Supranational 2024. Jest to już ósmy finał międzynarodowego konkursu. Gala finałowa rozpoczęła się punktualnie o godz. 20:00 w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu, w województwie małopolskim. Widzowie z całej Polski mogą oglądać relację na żywo za pośrednictwem telewizji Polsat, która emituje wydarzenie na żywo. 

Wydarzenie prowadzi aktorka Katarzyna Kołeczek i prezenter telewizyjny Nico Panagio. Wśród prowadzących pojawił się również Aleksander Sikora. Dziennikarz dotychczas był związany z Telewizją Polską, jednak od niedawna ogłoszono jego oficjalne przejście do Polsatu. Prezenter godnie zaprezentował się na ekranach, zachwycając publiczność nie mniej, niż uczestnicy konkursu.

Niewiarygodna sytuacja na wyborach Mistera. Publiczność oniemiała Były Mister Polski wpadł w oko szejkowi. "Mogłem zarobić pół miliona"

Mister Supranational 2024: Kto reprezentuje Polskę?

4 lipca podczas konkursu Polskę reprezentuje Patryk Karbowski. Mężczyzna jest zdobywcą tytułu Mister Polski 2024. Co o nim wiadomo? Ma 27 lat i 195 centymetrów wzrostu. Pochodzi z Żarnowa Drugiego, a na co dzień mieszka w Białymstoku. Pracuje w firmie IT, a dodatkowo działa jako  Key Account Manager. Jego hobby to muzyka — kolekcjonuje stare płyty winylowe. Jego kolejnym zainteresowaniem są stare modele aparatów fotograficznych, a co za tym idzie, robienie zdjęć.

Niestety nie wiadomo, czy w jego życiu jest obecnie jakaś sympatia. 

ZOBACZ TEŻ: Kim jest Miss Polonia 2024? Maja Klajda ma się czym pochwalić

Mister Supranational 2024: Publiczność żywo zareagowała na pewnego uczestnika

Pierwszym elementem konkursu Mister Supranational 2024 była uroczysta prezentacja wszystkich uczestników. Każdy z nich miał swoje przysłowiowe “5 minut”, podczas których przedstawiał się i prezentował flagę kraju, z którego pochodzi. Publiczność z dużym entuzjazmem reagowała na każdego z mężczyzn, jednak jeden z nich bezsprzecznie skradł serca wszystkich widzek. Był nim nasz rodak, Patryk Karbowski! Widzowie podnieśli niespotykaną wrzawę, gdy tylko Polak pojawił się na scenie. Brawa i owacje na stojąco nie miały końca. 

Czy to oznacza, że Karbowski ma szansę zostać misterem Supranational 2024? Trzymamy kciuki!

Patryk Karbowski.jpg
Fot. kadr z Mister Supranational 2024, polsatboxgo.pl