Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Mister Supranational 2024: WYNIKI. Kto wygrał?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.07.2024 22:45

Mister Supranational 2024: WYNIKI. Kto wygrał?

Mister Supranational 2024
Fot. EastNews/Pawel Wodzynski

Niewiarygodne emocje towarzyszyły widzom w trakcie Mister Supranational 2024. Jest to najważniejsze święto piękna na świecie. Wśród ponad 40 kandydatów, którzy przyjechali do Nowego Sącza, aby powalczyć o to trofeum, został wybrany ten jeden, najprzystojniejszy mężczyzna na ziemskim globie. Kto to jest?

Mister Supranational 2024: Aleksander Sikora debiutował w Polsacie

Aleksander Sikora po raz pierwszy od momentu zwolnienia z Telewizji Polskiej pojawił się w telewizji. Nic w tym dziwnego, przez ten czas poszukiwał pracy i okazuje się, że dogadywał się z Telewizją Polsat. Sikora zadebiutował w trakcie gali Mister Supranational 2024, za to kolejny raz będziemy mogli go zobaczyć już w piątkowych wyborach Miss Polski.

Prezenter telewizyjny ogłosił swój transfer w dosyć nietypowy sposób, mianowicie zamieścił współdzielony post w social mediach, w którym widać, że mija ulicę Woronicza, czyli tak gdzie jest siedziba TVP, po czym przebiera się i widać go na logo Grupy Polsat Plus.

Międzynarodowy skandal? Olek Sikora nie mógł dogadać się z uczestnikiem na żywo Wszedł na scenę i rozpalił publikę. Mister Supranational wybrany?

Mister Supranational 2024: To on został uznany najprzysztojniejszym mężczyzną na świecie!

Trzy godzinna gala, którą transmitowała Telewizja Polsat w czwartkowy wieczór prosto z Nowego Sącza przyniosła bardzo wiele emocji. Na scenie oprócz kandydatów na Mistera Supranational zaprezentowały się również polskie gwiazdy, które zaśpiewały swoje największe hity. Wśród nich byli: Sara Chmiel, Blanka czy Antek Smykiewicz.

Tytuł Mister Supranational nie trafił do naszego reprezentanta, który został okrzyknięty Misterem Europy. To wyjątkowe trofeum trafiło do reprezentanta Republiki Południowej Afryki Fezile Mkhize.

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodna sytuacja na wyborach Mistera. Publiczność oniemiała

Mister Supranational 2024: Internauci są zgodni. Już zdążyli ocenić najprzystojniejszego mężczyznę na świecie!

Reprezentant Republiki Południowej Afryki Fezile Mkhize został jednomyślnie wybrany na Mistera Supranational 2024. Mężczyzna będzie się szczycić tym tytułem przez rok, aż zostanie zorganizowana następna edycja konkursu. Czy decyzja jury usatysfakcjonowała Polaków? Nasz rodak nie zakwalifikował się do ostatecznej piątki, jednak bezsprzecznie podbił serca publiczności oraz widzów przed telewizorami. 

Czy nowo wybrany Mister został przez internautów oceniony choć w połowie tak pozytywnie jak Patryk Karbowski?

  • Ale przystojniak!
  • Trzymałam za niego kciuki od samego początku. Brawo!
  • Szkoda, że nie Polak, ale też niczego sobie – czytamy w sieci.