Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Międzynarodowy skandal? Olek Sikora nie mógł dogadać się z uczestnikiem na żywo
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.07.2024 22:15

Międzynarodowy skandal? Olek Sikora nie mógł dogadać się z uczestnikiem na żywo

Aleksander Sikora, Mister Supranational
Fot. KAPiF, EastNews/Pawel Wodzynski

Konkurs Mister Supranational 2024 wywołuje ogromne emocje wśród fanów. Reprezentantowi Polski udało się zakwalifikować do pierwszej dziesiątki uczestników, spośród których zostanie wybrany najprzystojniejszy mężczyzna na świecie. Zanim jednak do tego dojdzie, Aleksander Sikora, który zadebiutował w Polsacie w roli prowadzącego, przeprowadził z kandydatami kilka wywiadów, by widzowie mogli lepiej ich poznać. Niespodziewanie doszło do wielkiej wpadki! Dziennikarz nie potrafił dogadać się z uczestnikiem.

Mister Supranational 2024: Kto reprezentuje Polskę w konkursie?

W czwartek 4 lipca po raz ósmy w hitosrii odbył się finał konkursu o tytuł Mistera Supranational. Gala rozpoczęła się o godzinie 20:00, w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu, w województwie małopolskim. Wydarzenie jest emitowane na żywo przez telewizję Polsat. W tych okolicznościach dość łatwo o wpadkę, a tę może zobaczyć cały świat. 

Początek gali rozpoczął się niepozornie. 40 pretendentów o miano najprzystojniejszego mężczyzny na świecie zaprezentowało się na scenie. Każdy z nich przedstawił się i uroczyście pokazał flagę państwa, z którego pochodzi. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć oczywiście reprezentanta naszego kraju, na którego publiczność zareagowała bardzo emocjonalnie. Przypomnijmy, że jest nim 27-letni Patryk Karbowski, zdobywca tytułu Mister Polski 2024. 

Wszedł na scenę i rozpalił publikę. Mister Supranational wybrany? Niewiarygodna sytuacja na wyborach Mistera. Publiczność oniemiała

Mister Supranational 2024: Aleksander Sikora zadebiutował w nowej roli w Polsacie

Na scenie w roli prowadzących zaprezentowali się również gospodarze show. Tego wieczora byli nimi aktorka Katarzyna Kołeczek i prezenter telewizyjny Nico Panagio. Za wywiady z uczestnikami, które były przeprowadzane za kulisami, był zaś odpowiedzialny Aleksander Sikora. Dziennikarz zadebiutował dziś po raz pierwszy w nowej roli w stacji Polsat.

Ulubieniec widzów, który jeszcze do niedawna prowadził “Pytanie na Śniadanie”, nie ukrywał, że ze swoim występem na konkursie Mister Supranational 2024 wiąże wiele emocji:

Cieszę się, że mogę zadebiutować w tak pięknym dniu w Telewizji Polsat – wyznał przed kamerami. 

Niestety ten podniosły moment zniszczyła pewna wpadka, której świadkami zostali widzowie przed telewizorami!

ZOBACZ TEŻ: Były Mister Polski wpadł w oko szejkowi. “Mogłem zarobić pół miliona”

Mister Supranational 2024: Aleksander Sikora się nie popisał. Nie mógł dogadać się z reprezentantem Hiszpanii!

Prezenter nie wystąpił dziś w roli głównego gospodarza, jednak to nie zmienia faktu, że podczas wydarzenia pełnił bardzo istotną rolę. Jego zadaniem było zapoznać widzów z każdym z uczestników konkursu. By jak najlepiej wywiązać się z tego obowiązku, dziennikarz przeprowadził kilka wywiadów. Kandydaci chętnie odpowiadali na jego pytania, jednak w pewnym momencie zaczęły się komplikacje. Okazało się, że Sikora nie był w stanie dogadać się z reprezentantem Hiszpanii! 

Mężczyzna radośnie powitał dziennikarza za kulisami w swoim ojczystym języku. Ten niestety nie potrafił odpowiedzieć.

Przejdźmy na angielski, nie mówię po hiszpańsku – poprosił Sikora. 

Świadkami tej wpadki zostali widzowie przed telewizorami na całym świecie…

Olek Sikora (1).jpg
Fot. Eastnews/Pawel Wodzynski