Konie

Bracia Golec
02.06.2024 12:58 Bracia Golec wydali pilne oświadczenie, a po chwili je skasowali. Mamy treść

Paweł Golec zabrał głos w sprawie koni przewożących turystów nad Morskie Oko. Internauci szybko podchwycili temat i skrytykowali muzyka za jego podejście do tematu. Wypowiedziały się również osoby publiczne. Teraz bracia wydali oświadczenie, które chwilę później zniknęło z ich profilu.

Paweł Golec, Marcin Prokop
02.06.2024 12:16 Pierwsza afera z udziałem Golców. Prokopowi i dziennikarce puściły nerwy

Dyskusja wokół sytuacji koni nad Morskim Okiem wciąż trwa. W ostatnich dniach burzę medialną wywołały słowa Pawła Golca, który stwierdził, że zwierzęta są do tego, aby służyć ludziom. Do tej wypowiedzi odniósł się Marcin Prokop. Opublikował wymowne zdjęcie w mediach społecznościowych.

Paweł Golec
01.06.2024 14:15 Będzie burza po słowach Pawła Golca. Górale podziękują, ale co z resztą

Od dłuższego czasu temat koni nad Morskim Okiem ponownie rozpala dyskusje. W sprawę zaangażowali się nawet politycy. Muzycy związani z Podhalem postanowili zabrać głos i skomentować sytuację zwierząt. Słowa Pawła Golca zostaną zapamiętane na długo.

Zofia Zborowska, powóz konny
04.05.2024 20:39 Straszne sceny nad Morskim Okiem. Zborowska pokazała okropne video

O tym, co dzieje się z końmi nad Morskim Okiem, mówi się od co najmniej dekady. Sprawa została złożona w prokuraturze w 2014 roku, do dziś jednak się nie rozwiązała. Tymczasem Zofia Zborowska udostępnia w swoich mediach społecznościowych nagrane zwierzę. Film jest drastyczny.

Andrzej Kostrzewa, świeczka
10.04.2024 10:15 Po śmierci odwiedził żonę. Nie żyje ważna postać dla polskiej kinematografii

Nie żyje aktor i konsultant filmowy znany z wielu popularnych polskich produkcji. Andrzej Kostrzewa był legendą kinematografii, wykreował wiele ewolucji kaskaderskich z największych krajowych filmów historycznych. Znamy szczegóły jego pogrzebu.

transport konny
14.12.2020 23:00 Uważasz, że zakaz transportu konnego byłby dobrym pomysłem?

Transport konny w dzisiejszych czasach budzi wiele kontrowersji i jest sporem niegasnących dyskusji. W XXI wieku istnieje wiele rozwiązań, które mogłyby go skutecznie zastąpić. Pomimo tego, niektórzy ludzie nadal decydują się na ten środek transportu. Popieracie całkowity zakaz wykorzystywania koni, jako zwierząt transportowych? Transport konny wciąż budzi wiele emocji głównie za sprawą filmików o złym traktowaniu koni. Nagrania krążą po sieci i nieustannie prowokują dysputy na temat tego rodzaju transportu. A wy co o nim myślicie? Zakazać czy nie?

Agnieszka Woźniak-Starak
29.08.2020 21:41 Nowa miłość Agnieszki Woźniak-Starak. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się w mediach społecznościowych swoją nową miłością. Na Instagramie dziennikarki pojawiło się zdjęcie, które mówi samo za siebie. Gwiazda jest bardzo szczęśliwa i tym szczęściem chce dzielić się ze swoimi obserwującymi.Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci męża doznała ogromnej straty. Jednak dziennikarka publicznie nie rozpamiętuje przeszłości i chce żyć dalej. Na swoim koncie na Instagramie pochwaliła się nową miłością.