Lifestyle.Lelum.pl > Kochanek

Kochanek

sąd
02.05.2023 12:19 Zemścił się na ukochanej. Straszne, co znaleźli w jego telefonie po jej śmierci

Za nieco ponad tydzień będziemy obchodzili rocznicę tragicznej śmierci Agnieszki Osesik. Kobieta zginęła z rąk kochanka, dla którego wcześniej była najważniejszą osobą. Jak doszło do morderstwa, które wstrząsnęła nie tylko całą Legnicą, ale i całą Polską?Do wstrząsających odkryć doszli później reporterzy, którzy dowiedzieli się, co sprawca miał w swoim telefonie. Historia wyszukiwania wiele tłumaczy.

JUSTYNA ŻYŁA
03.08.2020 15:16 Justyna Żyła zapomniała się i pokazała zdjęcie z kochankiem? Szybko je usunęła, ale w sieci nic nie ginie

Justyna Żyła i Piotr Żyła niedawno odnowili swoją wojnę. Mimo że para jest już po rozwodzie, wciąż pozostają w kontakcie z uwagi na dzieci. Konflikt między nimi nie łagodnieje, a ich kolejne ruchy względem siebie przypominają odbijanie piłeczki ping-ponga. Tym właśnie była na krótko zamieszczona relacja Justyny.Justyna Żyła opublikowała zdjęcie pod wpływem emocji, a może nawet w woli zemsty na swoim byłym małżonku. W każdym razie na InstaStory byłej skoczka pojawiło się zdjęcie z mężczyzną ewidentnie wskazujące na romantyczny wieczór we dwoje. Chwilę po publikacji relacja zniknęła, jednak nic nie gubi się w internecie.

Mężczyzna
20.07.2020 13:25 Mąż zemścił się na kochanku żony. Zachował się w najgorszy możliwy sposób, włos się jeży na głowie

Mąż nie był w stanie znieść myśli o tym, że żona zdradza go z innym mężczyzną. Postanowił zemścić się na nim w najokrutniejszy sposób. Co gorsza, świadkami tego przerażającego zdarzenia były dzieci. Teraz szybko nie wyjdzie z więzienia. Zdradzani ludzie wpadają na najróżniejsze pomysły. Zazwyczaj powoduje nimi chęć zemszczenia się na niewiernym partnerze albo kochanku tegoż. Jednak ten mężczyzna naprawdę posunął się do skrajności. Alex był tak opętany chęcią zemsty, że całkowicie porzucił zdrowy rozsądek i ludzkie uczucia i okrutnie okaleczył drugiego mężczyznę. Co sprawiło, że posunął się do ostateczności?

kochanek
01.02.2020 21:05 Kochanek wykonał ucieczkę jak z filmu. Nagranie z udziałem mężczyzny bawi do łez

Kochanek musiał uciec się do niezwykłego wybiegu, kiedy do domu niespodziewanie wrócił mąż kobiety, z którą się spotykał. To wideo natychmiast obiegło cały Internet i chociaż jego niemalże gimnastyczny popis jest prawie imponujący, to nie znalazło się zbyt wiele osób gotowych okazać mu współczucie. Muszący naprędce uciekać przed rozwścieczonym mężem kochanek to scena doprawdy jak z filmu i to dosyć nieprawdopodobnego. A jednak takie zdarzenie naprawdę miało miejsce i w dodatku zostało uwiecznione na nagraniu. Chwilę później już wszyscy Internauci zaśmiewali się do łez nad niedolą mężczyzny, który spędzał czas w sypialni cudzej żony.

mąż
15.01.2020 14:53 Mąż odkrył prawdziwy powód odejścia żony. W łazience znalazł jedną rzecz, która ścięła go z nóg

Mąż nigdy nie planował odchodzić od swojej żony, ale tego dnia stało się to nieuniknione. Wystarczyło, że w łazience znalazł jedną rzecz, która dosłownie ścięła go z nóg. Takiego odkrycia nie mógł się spodziewać nawet w najgorszych snach. Jak wykryć zdradę? Wystarczy nieco bliżej przyjrzeć się kosmetyczce ukochanej. Zdrada to jedno z tych zachowań, które zawsze boli niewyobrażalnie mocno. Zdradzeni partnerzy niekiedy długimi latami dochodzą do siebie po przygniatającej traumie, której doświadczyli. Zaufanie kolejnej osobie, która pojawi się w ich życiu, wydaje się czymś zupełne abstrakcyjnym, a przez to niewykonalnym. Mąż, który niewierności doświadczył na własnej skórze, dowiedział się o tym, dzięki jednej rzeczy w łazience.

pudełko
10.12.2019 19:51 Kochanek zostawił jej pod drzwiami pudełko. Otworzyła je i natychmiast pokazała je mężowi

Kochanek postanowił zostawić pod drzwiami tajemnicze pudełko. Kiedy kobieta je otworzyła, nie mogła uwierzyć własnym oczom! Przerażona natychmiast pobiegła do męża i pokazała jego zawartość. W jednej chwili okazało się, że mężczyzna nie był tym, za kogo się podawał, a jej rodzinie… groziło ogromne niebezpieczeństwo. Niekiedy zdarza się, że niespodziewany przepływ uczuć i nagłego pożądania do obcej osoby jest tak silny, że mimo szczerych chęci nie jesteśmy w stanie mu się oprzeć. Romans przynosi zwykle wiele ekscytujących chwil, których do tej pory najzwyczajniej w świecie brakowało. Kochanka lub kochanek są w stanie zagwarantować nam wszystko to, czego nie udało się zaznać z obecnym partnerem. Czasami jednak sprawy mocno się komplikują.

Zdrada
26.11.2019 09:04 Pozwał kochanka żony, oskarżył go o uwiedzenie jej. Dostanie miliony

Kochanek bez wątpienia dość szybko pożałował rozpoczęcia tego romansu. Maż kobiety pozwał go o uwiedzenie jego żony. Pomimo tego, że oskarżony początkowo śmiał się z pozwu, w mgnieniu oka zrozumiał, że sytuacja jest naprawdę poważna. Zdradzany mężczyzna tym sposobem zostanie milionerem. Nie ulega wątpliwości, że zdrada to olbrzymie wyzwanie i test dla przyszłości związku. Dzieje się tak głównie dlatego, że każdy z nas ma postawione inne granice akceptowania zachowań partnera. O ile jedni miesiącami wypłakują łzy w poduszkę, tak inni pomimo bólu starają się iść dalej. Niektórzy pozostawiają po sobie pozew, który w jednej chwili niszczy życie kochanka.

kochanek
20.11.2019 20:03 „Kochanek uratował moje małżeństwo. Stałam się lepszą żoną dla męża”

Kochanek nie jest zazwyczaj osobą, po której spodziewamy się, że uratuje nasz związek. Taki rozwój sytuacji wydaje się dosyć nieprawdopodobny. Dominika znalazła się jednak w szczególnej sytuacji. Nigdy nie tworzyli z mężem równie zgranej pary, co po zdradzie kobiety. Ta sytuacja miała być niemożliwa, jednak prawdą okazało się, że nie ma rzeczy niemożliwych. — Zawsze zarzekałam się, że nie jestem typem osoby, która mogłaby kogokolwiek zdradzić. Jednak wtedy nie spodziewałam się, że kiedykolwiek trwałabym w związku, w którym czulibyśmy się ze sobą aż tak źle — opowiada Dominika. — Paradoksalnie, mój kochanek sprawił, że znów jestem szczęśliwa w małżeństwie.

kochanek
15.11.2019 20:57 Kochanek nie przyjmował do wiadomości, że to koniec romansu. Napisał do męża ukochanej list, który zniszczył wszystko

Kochanek tej kobiety nie potrafił zrozumieć, że jest to koniec ich miłosnej przygody. Dla niej nie było to nic znaczącego, natomiast on poczuł o wiele za dużo. Pod napływem emocji postanowił napisać list do męża ukochanej! Wiele związków rozpada się w konsekwencji zdrady. Oczywiście, musi ona najpierw wyjść na jaw. Kiedy w rozpaczy kochanek postanowił wysłać list do męża ukochanej spodziewał się, że kobieta do niego wróci. Okazało się, że tylko zrujnował jej życie!

kochanek
29.10.2019 22:01 „Kochanek miał zostawić dla mnie żonę i córkę. Okłamał mnie, teraz zniszczę mu życie”

Kochanek niejednokrotnie obiecuje, że dla nowej kobiety porzuci swoją rodzinę. Często tak się dzieje, jednak nie zawsze traktuje swoje słowa poważnie. Mężczyzna czasami chce się tylko zabawić, nie rezygnując tym samym z rodzinnego życia u boku swojej żony. Ten facet również nie miał zamiaru porzucać bliskich, chciał jedynie dać swojej kochance nadzieję i utrzymać ją przy sobie. Ewelina wbrew sobie zakochała się w żonatym mężczyźnie. Nie odpowiadała jej rola kochanki, chciała ułożyć sobie z nim życie. Te plany wydawały się jak najbardziej realne, ponieważ kiedy go poznała, rzekomo papiery rozwodowe były już szykowane. Niestety, mężczyzna chciał tylko zabawić się z młodszą kobietą. Nasza bohaterka poczuła się oszukana, dlatego postanowiła się zemścić!

kochanek
22.10.2019 20:57 Zamordował męża swojej ukochanej. Wszystko za sprawą jednego SMS-a

Kochanek dopuścił się czynu, którego konsekwencje odczuwać będzie przez resztę swoich dni. Wystarczyła jedna wiadomość jego ukochanej, aby jego życie legło w gruzach. Kiedy historia obiegła media, ludziom trudno było uwierzyć w to, że takie sytuacje naprawdę mają miejsce. Na ich romansie ucierpiał zupełnie niewinny człowiek. On cierpliwie czekał na stacji benzynowej, a ona opisywała każdy ruch swojego męża w SMS-ach. A wszystko po to, aby w końcu pozbyć się go raz na zawsze. Brzmi jak dobry film akcji? Nic bardziej mylnego. Takie historie oprócz wielkiego ekranu, dzieją się też w prawdziwym życiu. A dziś pragniemy przedstawić wam zdarzenie, którym żyła cała Polska.

kochanek
14.10.2019 18:08 Kochanek zostawił mnie w ciąży: „Było fajnie, ale mam rodzinę”. Powinnam powiedzieć jego żonie?

Kochanek zostawił ją w ciąży i postanowił wrócić do swojego dawnego życia – powiedział jej „Było fajnie, ale mam rodzinę”. Zrozpaczona kobieta podzieliła się z nami swoim wstrząsającym wyznaniem. Od dłuższego czasu rozważa też fakt wyjawienia całej prawdy jego żonie. Zdrada jest jedną z najczęstszych przyczyn rozpadów wieloletnich związków, a nawet małżeństw. Kobiety, które decydują się na rozpoczęcie romansu z żonatym mężczyzną od samego początku powinny zdawać sobie sprawę, że w tym przypadku nie uda się stworzyć trwałej i prawdziwej relacji. Chodzi tu o chwilę zapomnienia i oderwanie się od szarej rzeczywistości. Problemy zaczynają się, gdy kochanka zajdzie w ciążę.

żona
11.10.2019 17:01 Czterokrotnie próbowała zabić męża. Słowa biednego mężczyzny ściskają za gardło

Żona cztery razy próbowała zabić męża, ale wszystkie próby okazały się bezskuteczne. Gdy plan okrutnej kobiety wyszedł na jaw, mąż zareagował w ciekawy sposób. Jego słowa mogą ścisnąć za gardło. Żona, kochanek i córka kochanka to trio, które uknuło aż cztery spiski mające na celu uśmiercić Raya Weatheralla, 53-letniego męża Hayley Weatherall. Mimo to wytrzymały mąż przeżył otrucie, strzał w twarz oraz… wybuch. Za czwartym razem Hayley i jej wspólnicy nie zdążyli wprowadzić swojego planu w życie.

mąż
05.10.2019 17:30 Żona zdradziła go z innym, więc poszedł do sądu. Teraz kochanek musi mu zapłacić 2.9 miliona złotych

Mąż przyłapał swoją zonę na zdradzie i postanowił odegrać się w niezwykle błyskotliwy sposób. Kochanek jego żony usłyszał wyrok, według którego będzie musiał zapłacić poszkodowanemu mężczyźnie prawie 3 miliony złotych. Każdy, kto kiedykolwiek został zdradzony, wie jakie to okropne uczucie. Ból po utracie zaufania do ukochanej osoby, chęć zemsty i często nienawiść przeplatają się ze sobą. Nie ma jednak prostego sposobu, w jaki można by odegrać się na osobach, które nas tak skrzywdziły. A tak się nam przynajmniej wydaje. Ten mężczyzna znalazł na to sposób.

imieniny andrzeja
04.10.2019 15:22 Wodziła go za nos latami, obiecała, że porzuci męża. Kochanek zostawił pod ich domem pudełko, które zmieniło wszystko

Kochanek był wodzony za nos latami, kobieta obiecała mu, że porzuci męża. Wierzył jej przez długi czas, jednak w końcu jego cierpliwość się skończyła. Zostawił pod ich domem pudełko, które zmieniło wszystko. Rozczarowany kochanek to najgorsze, co mogło przytrafić się tej kobiecie. Przez lata obiecywała mu wiele, jednak nigdy nie odeszła od męża. Jego zemsta pokazała jej, że oszukując go, popełniła największy błąd w swoim życiu.

toksyczny związek
17.09.2019 15:15 Kochanek miał zostawić dla niej rodzinę. Jedna wiadomość wywróciła jej życie do góry nogami

Kochanek miał zostawić dla niej rodzinę. Jedna wiadomość wywróciła jej życie do góry nogami, zrujnowała plany, marzenia i wpłynęła na całe życie. Kobieta już zawsze będzie musiała skrywać tajemnicę, która dotknęłaby wiele osób. Zrobi wszystko, aby nikt nie poznał prawdy! Niemal każdy kochanek, który ma własną rodzinę, w pewnym momencie zaczyna rozważać porzucenie żony dla nowej partnerki. Kobiety oczekują, że żonaty mężczyzna postawi wszystko na jedną kartę. Czy zawsze plany i zapewnienia idą w parze z rzeczywistością?

małżeństwo
20.08.2019 12:04 Zdradzony mąż postanowił zemścić się na kochanku żony w najgorszy sposób. Przed drzwiami zostawił mu specjalną przesyłkę

Zdrada jest niewybaczalna, a osoby, które dopuściły się takiego czynu, powinny ponieść konsekwencje swojego zachowania. Z takiego założenia wyszedł bohater naszego artykułu. Zdradzony mężczyzna postanowił zemścić się na kochanku swojej żony. Co więcej, zrobił to w możliwie najgorszy sposób! Gdy wrócił do domu przed drzwiami czekała na niego nad wyraz niemiła niespodzianka. Przeprowadzone badania jednoznacznie wskazują, iż ludzie coraz częściej dopuszczają się zdrad. Zachowanie takie sprawia, ze związek poddany jest ogromnej próbie, a niekiedy nawet cała relacja staje pod ogromnym znakiem zapytania. Zwykle zdradzeni partnerzy popadają w depresję, odczuwają niechęć do całego świata lub brak motywacji. Są też jednak tacy, którzy marzą tylko i wyłącznie o… zemście. Taki właśnie jest nasz bohater!