Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż zemścił się na kochanku żony. Zachował się w najgorszy możliwy sposób, włos się jeży na głowie
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 20.07.2020 13:25

Mąż zemścił się na kochanku żony. Zachował się w najgorszy możliwy sposób, włos się jeży na głowie

Mężczyzna
wikipedia.org

Mąż nie był w stanie znieść myśli o tym, że żona zdradza go z innym mężczyzną. Postanowił zemścić się na nim w najokrutniejszy sposób. Co gorsza, świadkami tego przerażającego zdarzenia były dzieci. Teraz szybko nie wyjdzie z więzienia.

Zdradzani ludzie wpadają na najróżniejsze pomysły. Zazwyczaj powoduje nimi chęć zemszczenia się na niewiernym partnerze albo kochanku tegoż. Jednak ten mężczyzna naprawdę posunął się do skrajności. Alex był tak opętany chęcią zemsty, że całkowicie porzucił zdrowy rozsądek i ludzkie uczucia i okrutnie okaleczył drugiego mężczyznę. Co sprawiło, że posunął się do ostateczności?

Zdradzony mąż zemścił się na sąsiedzie

Alex Bonilla zawsze podejrzewał, że żona nie jest mu całkowicie wierna. Nie miał jednak na to żadnych dowodów. Dopiero po pewnym czasie, przyłapał żonę w łóżku ze sporo młodszym od niego samego sąsiadem. Ten incydent nie sprawił, że związek Alexa i jego żony się rozpadł, jednak mężczyzna wciąż nie mógł zapomnieć o tym, co się stało.

W końcu nerwy mu puściły. Zdradzony mąż uzbroił się i poszedł do domu kochanka, 32-letniego Gomeza. Grożąc mężczyźnie pistoletem, zmusił kochanka żony do rozebrania się, po czym związał go… i użył nożyczek, by wykastrować znienawidzonego sąsiada. Podczas tych wydarzeń w domu Gomeza obecna była dwójka jego małych dzieci.

  1. Szef MSZ odejdzie ze stanowiska. Minister potwierdził informacje
  2. Wszystko się nagrało, ksiądz podczas chrztu uderzył dziecko, naprawdę zatrważające. Rodzice wyrwali mu je z rąk ze strachem
  3. Niepełnosprawna kobieta oszukała Andrzeja Dudę. Prezydent się nabrał, skandaliczne zachowanie tłumaczyła w zaskakujący sposób

To nie była zbrodnia w afekcie

Jak donosi ABC News, Alex Bonilla nie tylko okaleczył drugiego mężczyznę. Ucięte przyrodzenie… zabrał ze sobą. Policja aresztowała go niedługo później, gdy jak gdyby nigdy nic udawał się do pracy.

Mężczyźnie zostaną postawione zarzuty napaści z bronią w ręku, dwoma przypadkami znęcania się nad dziećmi, włamania, przemocy z użyciem broni, bezprawnego pozbawienia wolności oraz użycia broni palnej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

Alex Bonilla szybko nie wyjdzie z więzienia.

mąż

Zemsta raczej nie była tego warta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przerażające sceny w lodziarni należącej do Lukasa Podolskiego. Musiała interweniować policja
  2. 7 osób nie żyje, 60 jest rannych. Nie mieli szans, wiadomości ze świata są tragiczne
  3. Właściciel restauracji umieścił ogłoszenie. Reakcje zwaliły go z nóg, ostrzega wszystkich
  4. Pamiętacie Jolę z ”Rancza”? Zrobili jej zdjęcia, niesamowite, jak teraz wygląda
  5. Czytelniczka: „Obiecał, że dla mnie odejdzie od żony. Po kilku dniach wszystko się zmieniło”
  6. Przyłapali Andrzeja Dudę, nie miał pojęcia, że ktoś patrzy. Wydało się, jak spędza wolny czas

źródła: wikiglobals.com

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego