Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kochanek nie przyjmował do wiadomości, że to koniec romansu. Napisał do męża ukochanej list, który zniszczył wszystko
Martyna Derdak
Martyna Derdak 15.11.2019 20:57

Kochanek nie przyjmował do wiadomości, że to koniec romansu. Napisał do męża ukochanej list, który zniszczył wszystko

kochanek
facebook.com

Kochanek tej kobiety nie potrafił zrozumieć, że jest to koniec ich miłosnej przygody. Dla niej nie było to nic znaczącego, natomiast on poczuł o wiele za dużo. Pod napływem emocji postanowił napisać list do męża ukochanej!

Wiele związków rozpada się w konsekwencji zdrady. Oczywiście, musi ona najpierw wyjść na jaw. Kiedy w rozpaczy kochanek postanowił wysłać list do męża ukochanej spodziewał się, że kobieta do niego wróci. Okazało się, że tylko zrujnował jej życie!

To był przelotny romans

Ta kobieta miała dość rutyny. Jej mąż całe dnie spędzał w pracy, a gdy z niej wracał był tak zmęczony, że zamykał się u siebie w biurze. Żona spędzała całe dnie z ich 12-letnim synem. Woziła go do szkoły, a także na zajęcia dodatkowe. W międzyczasie miała zawsze czas na ugotowanie i posprzątanie domu.

Z każdym dniem kobieta czuła się coraz gorzej, tak jakby nic od życia już się jej nie należało. Trwało to jednak do pewnego czasu, póki przypadkowo, będąc w banku, nie poznała innego mężczyzny. Wysoki, przystojny, a do tego bogaty. Nie musiało minąć wiele czasu, by z ich koleżeńskiej relacji urodziło się coś więcej. Oczywiście mąż nic nie zauważył. Jego życie pochłonięte było pracą, więc kobieta mogła robić to, na co tylko miała ochotę.

kochanek

Mąż czy kochanek?

Po 4 miesiącach znajomości, kobieta zauważyła, że kochanek zbyt poważnie traktuje ich relację. To prawda, nieraz narzekała przy nim na męża, mówiąc, jaka jest z nim nieszczęśliwa. Kilka razy pod wpływem emocji wspomniała nawet, że planuje od niego odejść. Kochanek wierzył w każde słowo, które wypowiadała. Kiedy kobieta z obawy o swoją rodzinę, ucięła ich relacje, ten nie potrafił się z tym pogodzić.

Mężczyzna nie mógł zrozumieć, dlaczego kobieta tak go potraktowała. Postanowił napisać list do męża ukochanej, w którym wyjawił jak bardzo zależało mu na ich relacji. Opisał ich romans, a także to jak go zostawiła. Na końcu listu napisał:

– Twoja żona uświadomiła mnie w jednym. Zawsze będę dla niej na drugim miejscu. Chociaż miesiącami zapewniała mnie, że od Ciebie odejdzie, to nigdy nie był na to odpowiedni moment. Nie wiem, dlaczego wybrała to, co bezpieczne i znane skoro mówiła, że wasze małżeństwo jest fatalne.

kochanek

Kobieta oczywiście nie chciała przyznać się do tego, że miała kochanka, prosząc męża, aby od niej nie odchodził. Ten jednak czuł się na tyle zraniony, że zapakował wszystkie swoje rzeczy i wyprowadził się. Kochanek swoim listem zniszczył wszystko, co kobieta próbowała jeszcze ratować. W tym momencie, pomimo miłości, którą jej dawał, stał się w jej oczach największym wrogiem.

Czy uważacie, że mąż prawidłowo potraktował kobietę? Czy może powinien jej wybaczyć?

ZOBACZ ZDJĘCIA

kochanek

Kiedy mąż dowiedział się o zdradzie, natychmiast odszedł od kobiety

kochanek

Kobieta nigdy nie spodziewała się, że kochanek odbierze jej wszystko co miała.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Gwiazda TVP urodziła drugie dziecko! „Nasz wspólny start był trudny, a łzy lały się strumieniami.”
  3. Nastolatka usłyszała od lekarzy, że jest „zbyt młoda na depresję”. Teraz walczy o życie, jej rodzina jest zdruzgotana
  4. Barbara Kurdej-Szatan walczy o półfinał „Tańca z Gwiazdami”. Wspiera ją najlepsza przyjaciółka z planu
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik