Lifestyle.Lelum.pl > Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda, Andrzej Duda
10.04.2024 11:57 Andrzej Duda cudem uniknął lotu do Smoleńska. To zasługa córki

Dziś 14. rocznica katastrofy smoleńskiej. Ponad dekadę temu w wyniku rozbicia samolotu zginęło 96. Polaków, w tym ówczesna para prezydencka i wiele innych zasłużonych osób. Okazuje się, że Andrzej Duda miał być na pokładzie Tupolewa. Córka powstrzymała go przed wylotem.

Agata Duda Kinga Duda
05.04.2024 22:05 Tak wyglądała Agata Duda za młodu. Kinga to jej kopia

Zdjęcia młodej pierwszej damy co jakiś czas rozczulają internautów. Tak było także tym razem, jednak oprócz podziwu pojawiło się też zdziwienie. Niebywałe, jak bardzo Agata Duda była kiedyś podobna do swojej córki. Gdyby nie kolor fotografii, trudno byłoby odgadnąć, która z nich to Kinga Duda.

Kinga Duda
14.01.2024 20:32 Kinga Duda już przebiła swojego ojca. Zaskakujące, jakie miejsce pracy wybrała

Bycie córką głowy państwa może nie należeć do najłatwiejszych zadań. Kinga Duda, córka obecnego prezydenta Polski, doświadcza tego na każdym kroku. Dziewczyna wielokrotnie była fotografowana przez paparazzi, a plotki na temat jej życia uczuciowego nie miały końca. Nie przeszkodziło jej to jednak w rozwoju osobistym. Kinga Duda od lat zdobywa doświadczenie i kształci się na najlepszych uczelniach i kursach. Niedawno nawet rozpoczęła pracę. Co myślicie o jej decyzji?

Kompromitacja Kingi Dudy
24.12.2023 13:26 Kompromitacja Kingi Dudy, chciał się do niej „przymilić”. Eksperci nie mają wątpliwości, córka prezydenta we wpadce dekady

Kinga Duda wielokrotnie była fotografowana i obserwowana przez fotoreporterów. Tym razem córka prezydenta Rzeczypospolitej Polski została przyłapana na spacerze w deszczu. Sytuacja z pracownikiem ochrony bardzo nie spodobała się ekspertom.

Kinga Duda
14.11.2022 12:20 Kinga Duda wyprowadziła się z Pałacu. Wiemy, gdzie teraz mieszka i co robi

W mediach mówi się o „odcięciu pępowiny” przez córkę prezydenta. 27-letnia Kinga Duda wyprowadziła się z Pałacu Prezydenckiego. Wiemy, gdzie mieszka i jak obecnie wygląda jej życie. Młoda, utalentowana córka prezydenta podjęła poważną decyzję. Postanowiła opuścić rodzinne gniazdo i podjąć samodzielne życie. Dopiero co ukończyła studia, a teraz dynamicznie rozwija własną karierę — umiejętności zdobyte na prestiżowych uczelniach czynią ją łakomym kąskiem dla kancelarii, nawet na arenie międzynarodowej.

22.09.2021 13:05 Kinga Duda w „Tańcu z gwiazdami”?

W programie Polsatu „Taniec z gwiazdami” występowało już wiele gwiazd. Jurorka Iwona Pavlović ma pomysł, kogo chciałaby zobaczyć w tanecznym show – córkę obecnego prezydenta RP! Czy Kinga Duda także byłaby chętna? Kinga Duda, mimo że na co dzień unika kamer i błysku fleszy, cieszy się w mediach niegasnącą popularnością. Nie tylko wtedy, kiedy uczestniczy w wieczorze wyborczym swojego ojca, transmitowanym w TVP. Prasa śledzi ją nawet wtedy, kiedy popala pod biurem kancelarii prawniczej, w której pracuje (więcej TUTAJ). Można sobie zatem wyobrazić, jak duże byłoby zainteresowanie, gdyby wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”.

Andrzej Duda
15.09.2021 16:44 Andrzej Duda podczas przemówienia nagle zaczął mówić o swojej córce. Wyznał, skąd wzięło się jej imię

W ostatnim czasie Andrzej Duda wraz z małżonką byli gośćmi prezydenta Węgier – Jánosa Ádera. Na miejscu prezydent wygłosił oficjalne przemówienie, podczas którego nawiązał do swojej córki Kingi Dudy. Wyznał, dlaczego nosi takie, a nie inne imię. Ze słów Andrzeja Dudy wynika, że imię jego córki nie jest przypadkowe. Okazuje się, że ma ono związek ze wspólną historią Polski i Węgier. Przypadek?

14.09.2021 10:23 Jedno niepokojące zdjęcie Kingi Dudy obiegło sieć. Prezydent będzie mocno zawiedziony?

Kinga Duda jest córką Andrzeja Dudy. Od kwietnia pracuje w jednej z warszawskich kancelarii, w dziale rozwiązywania sporów. To stresująca praca – być może dlatego córka prezydenta RP popadła w niemal ten sam nałóg, co kiedyś jej ojciec. Kinga po zakończeniu studiów prawniczych odbywała staż w jednej z najbardziej prestiżowych londyńskich kancelarii. Po powrocie do Polski przez pewien czas zajmowała stanowisko doradczyni społecznej w Pałacu Prezydenckim. Wystąpiła też na wieczorze wyborczym ojca w 2020 roku. W kancelarii Maruda Wachta pracuje od kwietnia 2021 roku. To firma przodująca w prawie nowych technologii, związana z branżą IT. Można się domyślać, jak wymagająca jest praca w takim miejscu. Czy to dlatego Kinga Duda rozładowuje napięcie, sięgając po nikotynę?

Kinga Duda
12.07.2021 22:01 Ogromna radość w życiu Kingi Dudy. Znowu jest zakochana?

Ale nowina! Kinga Duda ma powody do radości, tygodnik donosi o mężczyźnie, który miał pojawić się w życiu córki prezydenta. Wszyscy byli przekonani, że młoda prawniczka rozstała się ze swoim poprzednim partnerem i wiedzie życie szczęśliwej singielki. Kinga Duda ma nowego partnera? Zdaniem „Dobrego Tygodnia” córce prezydenta miał wpaść w oko przystojniak, którego poznała w pracy.

Kinga Duda
08.06.2021 15:24 Przykre informacje o związku Kingi Dudy. „Żadnego ślubu nie będzie”

Wielu trudno będzie uwierzyć w te fatalne informacje. Jeszcze nie tak dawno temu media rozpisywały się o wielkiej miłości Kingi Dudy, plotkowało się nawet o ślubie. Niestety, jak donosi Pudelek, córka prezydenta i student medycyny nie są już razem. Co się stało? Żadnego ślubu nie będzie! – donosi źródło Pudelka i ujawnia powodu rozstania. Ciekawe, co na to prezydencka para – podobno byli zachwyceni wyborem jedynej córki.

kinga duda
22.03.2021 17:46 Kim jest chłopak Kingi Dudy? To wymarzona partia, prezydent i pierwsza dama podobno są zachwyceni

Kim jest chłopak Kingi Dudy? Media donoszą, że prezydent i pierwsza dama są zachwyceni wyborem córki, a nawet podobno nieśmiało marzą już o ślubie jedynej pociechy i nie mogą doczekać się wnuków. Jakie plany ma Kinga Duda? Kinga Duda spełnia się zawodowo, w życiu prywatnym także nie może narzekać. Ze swoim chłopakiem jest już od dużego czasu. Co wiemy o tajemniczym Bartłomieju, z którym nigdy nie pokazała się publicznie?

Kinga Duda
17.01.2021 11:49 Kinga Duda kontynuuje karierę prawniczą

Niedawno cała Polska dowiedziała się, że Kinga Duda po około 6 miesiącach pracy w Pałacu Prezydenckim zrezygnowała z niej. Mimo tego, że prawdopodobnie wszystko szło zgodnie z planem i zarówno Kinga, jak i jej współpracownicy byli zadowoleni, to jednak ten etap w życiu córki prezydenta został już zamknięty. Jednak Kinga Duda ma wiele powodów do radości. Informator portalu se.pl, ujawnił, że 25-latka będzie kontynuowała karierę prawniczą. Co więcej, Kinga może liczyć na wsparcie stryja prezydenta, który wszem wobec ogłosił, że trzyma za nią kciuki i życzy jej wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia.

kinga duda
14.01.2021 11:13 Nagle podjęto decyzję ws. Kingi Dudy. Córka prezydenta straciła pracę, poważne zmiany

W czwarte, 14 stycznia przekazano do mediów informację na temat córki prezydenta Andrzeja Dudy. Okazuje się, że Kinga Duda straciła posadę i nie będzie już doradczynią swojego ojca. Informację potwierdziła w rozmowie z Onetem Zofia Romaszewska, doradczyni Andrzeja Dudy. Kinga Duda pracowała w Kancelarii Prezydenta od sierpnia 2020 r. Jak się okazuje, nie będzie dłużej pełniła tej roli. Informację potwierdził również rzecznik prezydenta, Błażej Spychalski.

kinga duda
17.11.2020 22:55 Kinga Duda przyłapana na imprezie, do sieci wyciekło wideo. Widać dokładnie, jaka naprawdę jest córka prezydenta

Kinga Duda została przyłapana na organizacji imprezy. Córka prezydenta 21 listopada będzie obchodzić swoje 25 urodziny, z tej okazji tydzień wcześniej zorganizowała przyjęcie z tortem i świeczkami. Któryś z gości udostępnił nagranie, które wyciekło do internetu. Wielu internautów skrytykowało Kingę, która na nagraniach w akompaniamencie głośnego sto lat, szeroko się uśmiecha. To, że Kinga Duda obchodziła hucznie urodziny, potwierdził w rozmowie z Super Expressem dziadek Kingi, Jan Duda. Profesor przyznał, że ćwierćwiecze jest bardzo ważnym świętem dla młodego człowieka i nic dziwnego, że swoje święto chce obchodzić.

Agata Duda
17.11.2020 13:41 Agata Duda wydała nagłe oświadczenie. Pierwsza Dama zabrała głos w sprawie ciąż

Agata Duda zaapelowała do Polek w sprawie szczególnych ciąż. W dniu dzisiejszym tj. 17 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Wcześniaka. Wobec tego małżonka prezydenta Polski Andrzeja Dudy postanowiła powiedzieć kilka słów do matek, które przedwcześnie urodziły swoje dzieci. Agata Duda wyraziła swoje zdanie na temat obchodzonego dziś Światowego Dnia Wcześniaka, który, jak stwierdziła, nie jest jej obojętny i stanowi dla niej bardzo ważną datę. Opowiedziała m.in. o swoich wizytach na porodówkach, czy szpitalnych oddziałach, gdzie ratowane są noworodki.

Kinga Duda
07.11.2020 09:59 Dziennikarz RMF nie mógł powstrzymać śmiechu. Szef Gabinetu Prezydenta ujawnił, czym zajmuje się Kinga Duda

Kinga Duda odkąd zdecydowała się zostać w Polsce, pracuje w kancelarii swojego ojca. Dziennikarz RMF postanowił dociec, czym tak naprawdę zajmuje się 25-latka w gabinecie prezydenta. Nie mógł powstrzymać śmiechu, gdy usłyszał odpowiedź Szefa Gabinetu Prezydenckiego. Córka prezydenta jest z wykształcenia prawniczką, która jak na swój bardzo młody wiek ma już duże doświadczenie i umiejętności, jednak zatrudnienie jej w kancelarii prezydenta nie spotkało się z aprobatą. Czym tak naprawdę zajmuje się Kinga Duda na swoim stanowisku?

Agnieszka Włodarczyk
28.10.2020 15:24 Z ostatniej chwili: Kinga Duda zabrała głos w sprawie wyroku TK. Wywołała burzę

Na ten moment czekało mnóstwo Polaków. Córka pary prezydenckiej postanowiła zabrać głos w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego. Oświadczenie Kingi Dudy zostało opublikowane na Twitterze. Informację o autentyczności wpisu potwierdził dla polsatnews.pl rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy Błażej Spychalski:Kinga Duda wypowiedziała się na temat decyzji Trybunału Konstytucyjnego– W ostatnich dniach na ulicach polskich miast odbywają się protesty. Rozumiem oburzenie kobiet wywołane wyrokiem TK z 22 października. Jednak dyskusja, która pierwotnie dotyczyła wyroku, wydaje się aktualnie buntem przeciwko wszystkiemu. Część protestujących ucieka się do działań skrajnych, na które nie można wyrażać zgody — akty przemocy, niszczenie mienia, kościołów, obrażanie osób, które nie podzielają poglądów skrajnej grupy protestujących. Wyrażanie poglądów w sposób agresywny i obraźliwy, nawołujący do łamania prawa, przez jakąkolwiek osobę czy stronę sporu, nie może być akceptowane – rozpoczęła swój wpis Kinga Duda.Kinga Duda przerwała milczenie. Córka prezydenta Andrzeja Dudy zamieściła na mediach społecznościowych wpis, w którym odniosła się do decyzji Trybunału Konstytucyjnego z 22 października 2020 roku. Jej słowa wywołały prawdziwą burzę w komentarzach. Nikt nie spodziewał się podobnej opinii.Córka prezydenta Andrzeja Dudy postanowiła przerwać milczenie i zamieścić wpis odnoszący się do decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który zakazuje aborcji embrio-patologicznej. W jednym momencie posypała się lawina komentarzy.

agata duda
28.10.2020 00:03 Agata i Kinga Duda publicznie wyśmiane. Nie mieli dla nich litości, zdjęcie krąży po sieci

Żona i córka prezydenta znalazły się na zdjęciu, które bardzo szybko obiegło internet. Obie panie są w tym momencie na językach całego kraju, a wszystko przez liczne protesty Polaków, którzy nie zgadzają się z decyzją Trybunału Konstytucyjnego. Agata Duda i Kinga Duda zostały publicznie wyśmiane. Internauci nie mieli litości dla żony i córki prezydenta. W sieci krąży zdjęcie, które bez litości pokazuje postawę obu pań. Dodatkowo fotografię udostępnili znani kabareciarze. W internecie zawrzało.Kobiety wyszły na ulicę, a protesty rosną na siłę, tymczasem brakuje reakcji od strony tych, którzy naszym krajem z założenia powinny się opiekować. Mimo kolejnych wielkich manifestacji głosu w sprawie nie zabrał prezydent, ale także jego żona i córka. Agata Duda i Kinga Duda publicznie wyśmianeAgata Duda i Kinga Duda stały się bohaterkami zdjęcia, które w sieci rozeszło się w zatrważającym tempie. Zdjęcie bezlitośnie wyśmiewa żonę i córkę prezydenta.

27.10.2020 16:00 „Maria Kaczyńska stanęłaby dziś w obronie kobiet”. Internauci przypominają, że wraz z Lechem byli przeciw ustawie antyaborcyjnej

Maria Kaczyńska funkcję pierwszej damy sprawowała od 2005 do 2010 roku, w którym doszło do katastrofy smoleńskiej. W sytuacji, która właśnie ma miejsce w Polsce, obywatele wspominają nie tylko jej słowa, ale również słowa jej męża, świętej pamięci Lecha Kaczyńskiego. Nie mają wątpliwości, jak zachowaliby się w tej sytuacji.– Maria Kaczyńska stanęłaby dziś w obronie kobiet! – komentują internauci oburzeni sytuacją, która w chwili obecnej ma miejsce w Polsce. Przy okazji przypominają, co na temat aborcji mówiła para prezydencka, która zginęła w tragicznej katastrofie, zwracają przy tym uwagę na dwie inne osobistości, pierwszą damę Agatę Dudę i jej córkę, a także doradcę prezydenta, Kingę Dudę.

Kinga Duda
26.10.2020 23:27 Kinga Duda ma drugą pracę. Wiadomo, gdzie pracuje i ile może zarobić córka Andrzeja Dudy

Kinga Duda dostała nową pracę, o czym dosyć niedawno poinformował Newsweek. Oprócz bycia doradcą swojego ojca prezydencka córka podobno spełnia się również w innej roli. Już wiadomo, gdzie dokładnie pracuje oraz na jaki zarobek może liczyć. Myślcie, że to dużo? Jastrząb Post zdradza szczegóły związane z jej pracą.Niedawno dało się usłyszeć wiadomości o tym, że Kinga Duda dostała drugą posadę w innej pracy. U swojego ojca nie zarabia ani złotówki, ponieważ pracuje w formie wolontariatu, ale na innym stanowisku może liczyć na dosyć godny zarobek.

Kinga Duda
25.10.2020 20:35 Kinga Duda zobaczyła co dzieje się na ulicy i nagle zaczęła interweniować. Nie hamowała się

Kinga Duda nie mogła przejść obojętnie obok tego, co zobaczyła pewnego razu na jednej z krakowskich ulic. Córka prezydenta wraz z funkcjonariuszem Służby Ochrony Państwa podjęli interwencję w tej sprawie. O wszystkim donosi portal gazetakrakowska.pl.Kinga Duda pewnego dnia zobaczyła, co się stało na ulicy. Postanowiła, że nie przejdzie koło tej sprawy obojętnie i podjęła się interwencji. Niedawno przeprowadziła się do Pałacu Prezydenckiego w Warszawie, ale zanim to nastąpiło, mieszkała w Krakowie, w całkiem spokojnej okolicy. Przynajmniej tak się wydawało.

dawid podsiadło
23.09.2020 16:14 Wyszło na jaw, jak Kinga dostała posadę w Kancelarii Prezydenta. Aż ciężko uwierzyć, wstrzymajcie oddech

Kinga Duda dostała posadę w Kancelarii Prezydenta jako doradczyni społeczna Andrzeja Dudy. Ta decyzja zaskoczyła wszystkich, szczególnie zaś tych, którzy sądzili, że prezydentówna robi wszystko by zdystansować się od spraw politycznych. Właśnie wyszło na jaw, jak doszło do tej decyzji i kto tak naprawdę stoi za nową pozycją córki prezydenta. Kinga Duda objęła stanowisko ku zaskoczeniu wszystkich. Do tej pory myślano, że jedyna córka Andrzeja Dudy pragnie żyć na własny rachunek, nie korzystając z możliwości, jakie daje jej rodzina. Wszystko już jasne, kto tak diametralnie wpłynął na decyzję młodej prawniczki.

dawid podsiadło
13.08.2020 13:22 Skandal z Kinga Dudą. Kancelaria prezydenta musiała zareagować

–Wiem, że tata będzie dobrze wykonywał swoje zadania. Chciałabym zaapelować, by nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, jaki mamy kolor skóry, kogo popieramy i kogo kochamy. Wszyscy jesteśmy równi – powiedziała Kina Duda podczas oficjalnego wystąpienia swojego ojca. Kinga Duda znalazła się w centrum wielkiej afery. A wszystko przez jej znamienną wypowiedź kiedy poruszyła temat równości. Jej słowa odbiły się szerokim echem w całej Polsce, wszyscy zaczęli o tym mówić. W ostatnim czasie do jej słów odniósł się również znany muzyk, kancelaria prezydenta musiała zareagować.

dawid podsiadło
09.08.2020 19:31 Podsiadło podczas występu, zaczął apelować do Kingi Dudy. Słowa poruszyły całą publiczność, nie będzie zadowolona

Dawid Podsiadło unika publicznego wypowiadania się o swoich poglądach politycznych. Zaledwie kilka razy odkąd jego nazwisko zaczęło być rozpoznawalne, piosenkarz zdecydował się zabrać głos w sprawie kraju. Tym razem zaapelował do Kingi Dudy. Córka prezydenta nie będzie zadowolona.Dawid Podsiadło jak co roku gościł na trasie Męskiego Grania. Koncerty są jednak w tym roku wyjątkowe, przede wszystkim za sprawą epidemii koronawirusa, ale także sytuacji polityczno-społecznej. Wokalista postanowił wykorzystać swój występ i zaapelować do Kingi Dudy, fani szybko dołączyli się do jego słów.

kinga duda
08.08.2020 21:28 Słowa Kingi Dudy poniosły się echem po Polsce. Teraz wszystkie oczy są zwrócone na nią, Polacy chcą odpowiedzi

Kinga Duda zdecydowała się użyć słów i argumentów, które zaskoczyły wszystkich. Jak mają się jej słowa do ostatnich wydarzeń? Polacy żądają wyjaśnień. Wszystkie oczy skierowane są na nią.Kinga Duda wypowiedziała ważne słowa, które rozeszły się olbrzymim echem i poruszyły ludzi. Teraz wielu Polaków oczekuje, by prezydentówna znów zabrała głos. Pojawia się coraz więcej pytań skierowanych do córki Andrzeja Dudy. Cierpliwość Polaków pomału się kończy.

dawid podsiadło
07.08.2020 12:16 Największy sekret Kingi Dudy ujawniony. Ukrywała go do samego końca, wszyscy dowiedzieli się przypadkiem

Kinga Duda od dłuższego czasu znajduje się w centrum zainteresowania mediów, które śledzą jej każdy krok. Teraz portal Fakt.pl odkrył sekret córki prezydenta. 25-latka chciała go zachować do samego końca.Kinga Duda do samego końca ukrywała jedną, bardzo ważną rzecz. Jednak mimo wszelkich starań, media odkryły największy sekret córki prezydenta Andrzeja Dudy, a kiedy już ujrzał on światło dzienne, wielu ciężko było w to uwierzyć. Dlaczego 25-latka postanowiła milczeć w takiej sprawie? Wszystko się wydało.

Kinga Duda: fryzura
26.07.2020 23:00 Kinga Duda złożyła mamie obietnicę. Pierwsza dama w końcu może spać spokojnie, stanie się ważna rzecz

Wersja ta była tym bardziej wiarygodna, że obecność Kingi Dudy w ostatnich dniach kampanii wyborczej była sensownym zabiegiem, jeśli chodzi o ocieplanie politycznego wizerunku prezydenta. Podobnie eksponowane miejsce w polityce zaczęła zajmować matka Kingi Dudy Agata, która – jak mówili złośliwi – odzyskała głos po latach milczenia.Kinga Duda nieoczekiwanie dla komentatorów polskiej sceny polityczno-obyczajowej zdecydowała się na powrót do Polski. Nie było jednak wiadomo, czy powrót ten jest na stałe. Trzeba było wziąć pod uwagę, że obecność córki pary prezydenckiej w ojczyźnie to zaledwie marketingowy wybieg, mający zwiększyć szansę jej ojca Andrzeja Dudy na reelekcję.

kinga duda
26.07.2020 10:34 Niewiarygodne, Kinga Duda złożyła obietnice swojej mamie. Tygodnik ujawnił szczegóły

Kinga Duda złożyła obietnicę Czy Kinga Duda wróciła do Polski na stałe? Dodatkowo okazało się, że 25-latkę zatrzymuje jeszcze coś więcej, a mianowicie obietnica, jaką złożyła mamie. To Agata Duda namówiła ją, by wróciła tuż przed drugą turą wyborów. Jak dowiedział się tygodnik, Agata Duda złożyła mamie obietnicę dotyczącą ich domu w Krakowie. Jak się okazuje, córka pary prezydenckiej ma pomóc w urządzeniu 150-metrowego apartamentu, kiedy jej mama będzie pochłonięta obowiązkami pierwszej damy. Córka Natalii Kukulskiej jest wykapaną Anną Jantar. Mama gotuje jej dania wywołujące wielkie emocje Życie turystów w Ustce zagrożone. Przeraźliwa sytuacja nie mieści się w głowie. Nieludzkie zachowanie Nagle wyciekło, co naprawdę działo się za kulisami „Janosika”. Nikt nie przypuszczał, że skandaliczne sceny wyjdą na jaw Zobaczyła dziennikarkę w telewizji i zamarła. Natychmiast sięgnęła po telefon, uratowała jej życie Krzysztof Jackowski miał nagle porażającą wizję. Sam nie może uwierzyć, w sceny, jakie zobaczył Czarna wizja zaczyna się spełniać? Pojawił się najważniejszy apel prof. Guta do wszystkich Przyjmiesz spadek, a bank weźmie się nawet za twoją pensję. Możesz wpaść w spore tarapaty Żal, że nie ma go już z nami. Prawda o przyczynie śmierci Pawła Królikowskiego jest bardzo przygnębiająca źródło: pomponik.pl ZOBACZ ZDJĘCIA:– Kinga zaczyna aplikację w Polsce. Zakończyła już prawie staż zagraniczny i nie jedzie za granicę. Coś tam ma jeszcze do zrobienia, ale to końcówka i wykona ją zdalnie. Cieszę się, że będzie na miejscu – zdradził Na żywo dziadek Kingi Dudy, Jan Duda.ZOBACZ TEŻ: Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę Dramat w Szczecinie. Niestety, nie udało się jej uratować, nie żyje Wiadomości TVP nie odpuściły tematów wyborów. Znaleziono kolejnego winnego, sprawa nie cichnie Kinga Duda, ku zadowoleniu swojej rodziny, wróciła do Polski z Wielkiej Brytanii. Jak się jednak okazało, córka pary prezydenckiej zrobiła to nie tylko z powodu wyborów i kampanii ojca, a wszystko wskazuje na to, że jej pobyt w kraju może się wydłużyć. 25-latka złożyła Agacie Dudzie obietnicę, której musi dotrzymać. Tygodnik Na żywo, ujawnił szczegóły. Kinga Duda niespodziewanie wróciła do Polski tuż przed zakończeniem drugiej tury wyborów prezydenckich. Jak się okazuje, nie podjęła tej decyzji sama. Córka złożyła swojej mamie pewną obietnicę. Czy zatrzyma ją ona w Polsce? Kinga Duda wróciła do Polski na stałe, a przynajmniej taką nadzieję ma jej rodzina. Córka Andrzeja Dudy z pewnością zostanie w kraju na dłuższy czas. Tygodnik dowiedział się wszystkiego. Fot. BARTOSZ SIEDLIK/AFP/East News Kinga Duda jest bardzo zżyta z rodzicami. Kiedy niespodziewanie wróciła do Polski przed II turą wyborów, rodzina była bardzo szczęśliwa. Fot. Piotr Molecki/East News Agata Duda jest bardzo dumna z córki i darzy ją ogromnym zaufaniem. 25-latk ma pomóc przy urządzeniu apartamentu w Krakowie. Fot. Jakub Kaminski/East News Wszystko wskazuje na to, że córka prezydenta zostanie w Polsce na dłużej.