Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kinga Duda złożyła mamie obietnicę. Pierwsza dama w końcu może spać spokojnie, stanie się ważna rzecz
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 26.07.2020 23:00

Kinga Duda złożyła mamie obietnicę. Pierwsza dama w końcu może spać spokojnie, stanie się ważna rzecz

Kinga Duda: fryzura
fot. screen z youtube.com patriotycznyinternet

Wersja ta była tym bardziej wiarygodna, że obecność Kingi Dudy w ostatnich dniach kampanii wyborczej była sensownym zabiegiem, jeśli chodzi o ocieplanie politycznego wizerunku prezydenta. Podobnie eksponowane miejsce w polityce zaczęła zajmować matka Kingi Dudy Agata, która – jak mówili złośliwi – odzyskała głos po latach milczenia.

Kinga Duda nieoczekiwanie dla komentatorów polskiej sceny polityczno-obyczajowej zdecydowała się na powrót do Polski. Nie było jednak wiadomo, czy powrót ten jest na stałe. Trzeba było wziąć pod uwagę, że obecność córki pary prezydenckiej w ojczyźnie to zaledwie marketingowy wybieg, mający zwiększyć szansę jej ojca Andrzeja Dudy na reelekcję.

Kinga Duda zostaje w Polsce na stałe

Okazuje się jednak, że powrót Kingi Dudy do Polski tuż przed wyborami był na rękę samej zainteresowanej. Londyn powoli staje się zamkniętym rozdziałem w życiu córki prezydenta. Aplikację – jak dowiedzieliśmy się niedawno – młoda prawniczka robić będzie w Polsce. Jak wyjaśnił w rozmowie z Na żywo cytowanej rzez Pomponik Jan Duda, dziadek Kingi, kobieta prawie zakończyła już sprawy związane ze stażem zagranicznym. Z ostatnich obowiązków, które zostały jej do wykonania, może wywiązać się zdalnie.

Oprócz aplikacji jest jeszcze jedna rzecz, która trzyma Kingę Dudę w Polsce. Jest to obietnica, jaką córka złożyła Agacie Dudzie. Okazuje się bowiem, że para prezydencka dwa lata temu kupiła w Krakowie 150-metrowe mieszkanie. Wciąż – ze względu na obowiązki pary prezydenckiej – nie mają czasu go jednak urządzić. Tym właśnie zajmie się Kinga Duda.

 1. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok
 2. Wielki dramat Michała Szpaka. Stracił wszystko, fani są zdruzgotani
 3. Magdalena Ogórek wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Właśnie pojawiło się w sieci

Kinga Duda będzie urządzać mieszkanie

Jak dowiadujemy się z portalu Pomponik.pl, możliwym motywem zakupu mieszkania przez parę prezydencką była właśnie zapobiegliwość. Ich córka nie może zostać bez dachu nad głową, kiedy zdecyduje się wrócić do Polski na stałe. Być może więc, choć to matce obiecała pomoc w urządzaniu apartamentu w dawnej stolicy Polaków, Kinga Duda tak naprawdę to sobie wije gniazdko.

Nakładałoby się to na narastające plotki, dotyczące jej możliwej relacji z aktorem Maciejem Musiałem, z którym połączył ją między innymi Londyn. Choć wciąż nie dostaliśmy potwierdzenia, że tych dwoje jest parą, wskazują na to ich ciepłe i osobiste relacje. Jak sądzicie, pasują do siebie?

Kinga Duda

Kinga Duda wraca do Polski na stałe.

Agata Duda

Powodem jest obietnica, jaką złożyła mamie. Młoda kobieta zobowiązała się urządzić dom.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Gotując rosół przykrywasz garnek pokrywką? 1 krok ma niewiarygodnie wielkie znaczenie
 2. Tragedia na północy Polski. Urodziny nad jeziorem zamieniły się w koszmar
 3. Co się stanie z uczniami we wrześniu? Dyrektorzy szkół przerażeni, jest komentarz wiceminister
 4. Córka Martyny Wojciechowskiej przeżyła istny koszmar, tylko nieliczni wiedzieli. Smutne doniesienia
 5. Wyciekła największa tajemnica ojca małej Madzi. Aż ciężko uwierzyć
 6. Asia z „Chłopaków do wzięcia” przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest krytyczna, potrzebna pomoc
 7. Mundurowi dostaną jeszcze więcej pieniędzy. Sejm już zadecydował
 8. Wierzy w nie mnóstwo osób, a są kompletną nieprawdą. Mity na temat kleszczy, które mogą wpędzić nas w kłopoty
 9. Kim tak naprawdę była Ewa Milde i na co zmarła? Poruszająca historia niezwykłej polskiej aktorki znanej z „Czterdziestolatka”

źródło: Pomponik.pl