Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest chłopak Kingi Dudy? To wymarzona partia, prezydent i pierwsza dama podobno są zachwyceni
Marta Kulik
Marta Kulik 22.03.2021 17:46

Kim jest chłopak Kingi Dudy? To wymarzona partia, prezydent i pierwsza dama podobno są zachwyceni

kinga duda
screen z youtube.com

Kim jest chłopak Kingi Dudy? Media donoszą, że prezydent i pierwsza dama są zachwyceni wyborem córki, a nawet podobno nieśmiało marzą już o ślubie jedynej pociechy i nie mogą doczekać się wnuków. Jakie plany ma Kinga Duda?

Kinga Duda spełnia się zawodowo, w życiu prywatnym także nie może narzekać. Ze swoim chłopakiem jest już od dużego czasu. Co wiemy o tajemniczym Bartłomieju, z którym nigdy nie pokazała się publicznie?

Kinga Duda chłopak

To, że Kinga Duda jest w związku nie jest tajemnicą. Jakiś czas temu informację potwierdził sam prezydent, odpowiadając na pytania internautów. Gdy jeden z mężczyzn zapytał, czy może umówić się z córką prezydenta, ten odpowiedział:

Jest osobą dorosłą, samodzielną, nie jest jeszcze zamężna, ma chłopaka, jest z nim szczęśliwa o ile wiem, ale zawsze pan może próbować.

Kinga, nawet gdyby była singielką, z pewnością nie miałaby zbyt dużo czasu na randkowanie. Skończyła studia prawnicze i obecnie skupia się na swojej karierze.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Według NaTemat.pl, córka Andrzeja Dudy rozpoczyna praktykę zawodową w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza, wcześniej była doradcą prezydenta i odbyła kilka prestiżowych stażów.

Kim jest chłopak Kingi Dudy?

Chłopak Kingi Dudy jest studentem. Jak informuje tygodnik Dobry Tydzień, Bartłomiej to student medycyny, a także syn dyrektorki jednego z krakowskich szpitali. Chłopak przypadł do gustu Agacie Dudzie i samemu prezydentowi.

Podobno pierwsza dama i głowa naszego państwa chcieliby doczekać się wnuków i nieśmiało wspominają o ślubie. Nie wiadomo, czy ich córka ma podobne plany – w końcu dopiero rozwija swoje skrzydła w zawodzie prawnika.

Niestety, pomimo dumy z córki Agata Duda ostatnio ma też powód do smutku. Więcej na ten temat pisaliśmy >tutaj<.

Jeśli jesteście zainteresowani życiorysem Kingi Dudy, odsyłamy >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Kinga Duda

Chłopak Kingi Dudy będzie lekarzem.

Rodzice podobno są zachwyceni.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródła: Dobry Tydzień, natemat.pl, jastrzabpost.pl