Lifestyle.Lelum.pl > Katarzyna Pakosińska

Katarzyna Pakosińska

Katarzyna Pakosińska
26.03.2024 15:15 "Pytanie na śniadanie": niespodziewane sceny. Pakosińska wyszła

We wtorkowym wydaniu programu „Pytanie na śniadanie” doszło do zaskakujących zdarzeń. Katarzyna Pakosińska nagle zerwała się z miejsca i wybiegła ze studia, zostawiając za sobą zaskoczonych współprowadzących. Jak się okazało, miała ważny powód.

Katarzyna Pakosińska kabaret
19.02.2024 19:11 Tak Katarzyna Pakosińska odeszła z kabaretu. Jak mogli?

Nareszcie ogłoszono ostatnią parę, która od jutra będzie prowadzić “Pytanie na Śniadanie”. W tej roli zobaczymy Piotra Wojdyło i Katarzynę Pakosińską, która wiele lat współpracowała z “Kabaretem Moralnego Niepokoju”. Kobieta musiała się przebranżowić w 2011 roku, kiedy musiała opuścić formację. Wiemy, jak została pożegnana. Spodziewalibyście się tego?

Katarzyna Pakosińska, mąż
12.02.2024 12:08 Pakosińska jest żoną młodszego o 6 lat księcia. Tak określiła małżeństwo

Katarzyna Pakosińska cieszy się ogromną sympatią wśród Polaków. Wierni fani z zainteresowaniem śledzą więc kulisy jej życia zawodowego, ale również prywatnego. Aktorka 6 lat temu wyszła za mąż za gruzińskiego księcia. Para chętnie publikuje razem zdjęcia w mediach społecznościowych oraz pozuje wspólnie na ściankach, jednak co dokładnie wiadomo na temat ich małżeństwa? 

Jak dziś wygląda córka Katarzyny Pakosińskiej, fot. TRICOLORS/East News
20.11.2023 15:00 Córka Katarzyny Pakosińskiej jest już dorosłą kobietą i zyskuje popularność w sieci. Jak dziś wygląda?

Katarzyna Pakosińska zasłynęła występami w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Po zakończeniu współpracy z grupą zdecydowała się na karierę solową i podbiła świat show-biznesu. Czy jej córka zdecyduje się pójść w jej ślady? 

Katarzyna Pakosińska
15.06.2021 20:29 Katarzyna Pakosińska usłyszała u ginekologa niepokojącą diagnozę. O wszystkim opowiedziała

Jakiś czas temu Katarzyna Pakosińska usłyszała bardzo niepokojącą diagnozę od lekarza. Wybrała się do ginekologa, a ten stwierdził, że podejrzewa u niej nowotwór. Artystka nie poddała się i postanowiła przebadać się jeszcze raz. Wszystko skończyło się pozytywnie, gdyż okazało się, że przyczyną jej dolegliwości był mięśniak macicy. Katarzyna Pakosińska od lat zaraża swoich fanów śmiechem i radością. Znana m.in. z Kabaretu Moralnego Niepokoju artystka miewała w życiu chwile grozy. Jedna z nich zaniepokoiła ją szczególnie.

Katarzyna Pakosińska
04.12.2020 10:14 Katarzyna Pakosińska w jednej chwili omal nie straciła życia. W ostatnim momencie uratował ją przyszły mąż

Katarzyna Pakosińska zdradziła pewną tajemnicę z przeszłości. Niezwykle lubiana artystka kabaretowa opowiedziała, że w pewnym momencie była bardzo blisko utraty życia. Na szczęście w ostatniej chwili uratował ją niejaki Irakli Basilaszwili, gruziński prezenter telewizyjny, który teraz jest jej mężem. Ta sytuacja bardzo zbliżyła parę do siebie, co widoczne jest do dzisiaj. Historia rodem z filmu zakończonego happy endem. Z tego artykułu dowiesz się Jaką tajemnicę zdradziła Katarzyna Pakosińska W jakiej sytuacji przyszły mąż uratował jej życie Jak Katarzyna Pakosińska wspomina moment poznania przyszłego męża Katarzyna Pakosińska zdecydowała się opowiedzieć historię, w której zapoznała swojego obecnego męża. Okazało się, że miało to miejsce w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach, które na całe szczęście zakończyły się szczęśliwie dla ich obojga.