Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pakosińska jest żoną młodszego o 6 lat księcia. Tak określiła małżeństwo
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 12.02.2024 12:08

Pakosińska jest żoną młodszego o 6 lat księcia. Tak określiła małżeństwo

Katarzyna Pakosińska, mąż
Katarzyna Pakosińska ujawnia kulisy małżeństwa. Fot. KAPiF

Katarzyna Pakosińska cieszy się ogromną sympatią wśród Polaków. Wierni fani z zainteresowaniem śledzą więc kulisy jej życia zawodowego, ale również prywatnego. Aktorka 6 lat temu wyszła za mąż za gruzińskiego księcia. Para chętnie publikuje razem zdjęcia w mediach społecznościowych oraz pozuje wspólnie na ściankach, jednak co dokładnie wiadomo na temat ich małżeństwa? 

Mąż Katarzyny Pakosińskiej uratował życie swojej przyszłej ukochanej

Katarzyna Pakosińska jest popularną aktorką kabaretową, artystą, dziennikarką i pisarką, która zaskarbiła sobie sympatię tysięcy Polaków występami w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Na Instagramie gwiazdę śledzi niemal 100 tys. fanów, którzy na bieżąco obserwują wszystkie jej publikacje. Część z nich odsłania przed internautami szczegóły jej życia osobistego, w którym jej mężem jest Irakli Basilaszwili, gruziński książę. Nie wszyscy fani wiedzą, że para poznała się w szokujących okolicznościach, ponieważ mężczyzna ocalił życie swojej przyszłej ukochanej.

W 2008 roku Katarzyna Pakosińska wyjechała do Gruzji, by wziąć udział w projekcie “Tańcząca Gruzja”. Gdy pewnego dni źle się poczuła, udała się do lekarza, który przepisał jej źle dobrane leki. Nieświadoma tego aktorka zażyła je, a wtedy jej życie stanęło na włosku. Z opowieści artystki można wywnioskować, że gdy przechodzący obok jej pokoju hotelowego Irakli Basilaszwili usłyszał niepokojące odgłosy, nie wahał się wyważyć drzwi i udzielić nieznajomej pomocy. Dzięki jego szybkiej interwencji i reanimacji udało się uratować aktorkę.

Córka Katarzyny Pakosińskiej jest już dorosłą kobietą i zyskuje popularność w sieci. Jak dziś wygląda? Natalia Kukulska przekazała takie wieści w środku nocy. "Musiałam"

Katarzyna Pakosińska jest żoną gruzińskiego księcia

Znajomość Katarzyny Pakosińskiej i Irakli Basilaszwiliego rozpoczęła się w ekstremalnych okolicznościach. Mimo wszystko sprawiły one jednak, że para mimowolnie zbliżyła się do siebie. Gdy aktorka opuszczała Gruzję, miała pocałować swojego wybawcę na lotnisku i wyznać, że nie jest jej obojętny. Fakt, że mężczyzna jest od niej 6 lat młodszy, nie miał najmniejszego znaczenia.

Przez lata parze udało się rozwinąć znajomość, aż w końcu w 2017 roku Gruzin, w którego żyłach płynie błękitna krew, oświadczył się Pakosińskiej. W tym samym roku zakochani pobrali się, a ich wesele trwało przez tydzień. Jak obecnie, po 6 latach małżeństwa, wygląda ich codzienne życie?

Projekt bez nazwy - 2024-02-12T113625.571.png
Katarzyna Pakosińska ujawnia kulisy małżeństwa. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-02-12T113616.944.png
Katarzyna Pakosińska ujawnia kulisy małżeństwa. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Zaskakujące wyznanie Strasburgera nt. ojcostwa. Padły gorzkie słowa

Katarzyna Pakosińska opublikowała niezwykłe zdjęcie z mężem

Katarzyna Pakosińska i jej mąż wiodą szczęśliwe życie u swojego boku. W 2021 roku parze udało się zwyciężyć program “Power Couple”, w którym pokazali, że uczucie, które ich wiąże, nie ma sobie równych. Małżeństwo chętnie dzieli się swoim szczęściem w mediach społecznościowych, gdzie trafiają przeróżne publikacje ukazujące kulisy ich prywatności. 

11 lutego na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Małżeństwa. Z tej okazji Katarzyna Pakosińska złożyła wszystkim swoim fanom życzenia. Do wpisu, który pobił serca internautów, aktorka dołączyła zdjęcie, które pochodzi z planu “Power Couple”. Pojęcie małżeństwo określiła natomiast mianem “ekwilibrystyki”, czyli akrobacji cyrkowych, które polegają na wykonywaniu skomplikowanych ćwiczeń przy jednoczesnym utrzymywaniu równowagi.

Małżeństwo to niezła ekwilibrystyka. Z okazji Międzynarodowego Dnia Małżeństwa najpiękniejsze życzenia Miłości dla wszystkich par – czytamy w poście.

Projekt bez nazwy - 2024-02-12T113703.488.png
Katarzyna Pakosińska ujawnia kulisy małżeństwa. Fot. KAPiF