Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Katarzyny Pakosińskiej jest już dorosłą kobietą i zyskuje popularność w sieci. Jak dziś wygląda?
Sara Karmańska
Sara Karmańska 20.11.2023 15:00

Córka Katarzyny Pakosińskiej jest już dorosłą kobietą i zyskuje popularność w sieci. Jak dziś wygląda?

Jak dziś wygląda córka Katarzyny Pakosińskiej, fot. TRICOLORS/East News
Jak dziś wygląda córka Katarzyny Pakosińskiej, fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Pakosińska zasłynęła występami w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Po zakończeniu współpracy z grupą zdecydowała się na karierę solową i podbiła świat show-biznesu. Czy jej córka zdecyduje się pójść w jej ślady? 

Katarzyna Pakosińska rozwija swoją karierę

Katarzyna Pakosińska zrezygnowała z występów w Kabarecie Moralnego Niepokoju w 2011 roku. Od tego czasu wystąpiła między innymi w programach takich jak „Taniec z Gwiazdami” czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a także show prime video „LOL: Kto się śmieje ostatni”. 

Prywatnie w 2017 roku wyszła za gruzińskiego dziennikarza. Nie jest to jednak pierwszy mąż aktorki i artystki kabaretowej. Wcześniej Katarzyna Pakosińska była żoną Tomasza, z którym w 2003 roku doczekała się córki Mai. 

Trudno uwierzyć, kim naprawdę jest żona Szymona Hołowni. Dzieli ich spora różnica wieku!

Córka Katarzyny Pakosińskiej jest już dorosła

Katarzyna Pakosińska skrzętnie strzeże prywatności swojej córki i znalezienie ich wspólnych zdjęć w sieci stanowi nie lada wyzwanie. 

Maja Wiaderny dziś jest już dorosła i rozwija karierę w sieci. Córka satyryczki z powodzeniem tworzy kanał na TikToku, gdzie śledzi ją ponad 24 tysiące obserwatorów. Profil córki Katarzyny Pakosińskiej można znaleźć pod nazwą @zwiadrowana. Podobieństwo do sławnej mamy jest bardzo wyraźnie. Kilka miesięcy temu Maja Wiaderny zdecydowała się na dość radykalną metamorfozę i zmieniła długie rude włosy na znacznie krótszą fryzurę w jasnym odcieniu blondu. 

ZOBACZ TEŻ: Nie miał na alimenty, a teraz gruchnęły takie wieści. Wielki powrót Antka Królikowskiego

Jak dziś wygląda córka Katarzyny Pakosińskiej?

Już na pierwszy rzut oka widać, że Maja Wiaderny jest prawdziwą swiftie, czy fanką Taylor Swift. Jak można przeczytać w opisie jej profilu, do swoich życiowych osiągnięć zalicza fakt, że sławna piosenkarka dwukrotnie polubiła jej filmik na platformie. 

Córka Katarzyny Pakosińskiej w grudniu 2023 roku skończy 20 lat. Na co dzień studentką. Wcześniej ukończyła 3-letnie liceum aktorskie i przygotowywała się do egzaminów wstępnych do szkoły teatralnej. Otwarcie mówi o swojej orientacja seksualnej i nagrywa filmiki wraz ze swoją dziewczyną. 

@zwiadrowana

Kocham taylor swift i ta nutke

♬ Is it over now bridge - Rae

Źródło: plotek.pl