Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak Katarzyna Pakosińska odeszła z kabaretu. Jak mogli?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 19.02.2024 19:11

Tak Katarzyna Pakosińska odeszła z kabaretu. Jak mogli?

Katarzyna Pakosińska kabaret
TRICOLORS/East News/TRICOLORS/East News

Nareszcie ogłoszono ostatnią parę, która od jutra będzie prowadzić “Pytanie na Śniadanie”. W tej roli zobaczymy Piotra Wojdyło i Katarzynę Pakosińską, która wiele lat współpracowała z “Kabaretem Moralnego Niepokoju”. Kobieta musiała się przebranżowić w 2011 roku, kiedy musiała opuścić formację. Wiemy, jak została pożegnana. Spodziewalibyście się tego?

Katarzyna Pakosińska została nową prowadzącą "Pytania na Śniadanie"

W ostatnich dniach media obiegła informacja o ostatniej, piątej parze, która po zmianach w Telewizji Polskiej obejmie stanowisko prowadzących popularnego programu porannego “Pytanie na Śniadanie”. Do tej pory poznaliśmy cztery z nich, czyli Joannę Górską i Roberta Stockingera, Klaudię Carlos i Roberta El Gendy, Katarzynę Dowbor i Filipa Antonowicza oraz Beatę Tadlę i Tomasza Tylickiego. Wszyscy mają za sobą już wielki debiut na kanapie w studiu TVP.

Wiele osób zastanawiało się, kto jeszcze dołączy do tego grona, par bowiem docelowo miało być pięć. Stacja trzymała fanów w niepewności do ostatniego momentu, budując napięcie na różne sposoby. Najpierw dowiedzieliśmy się, że imiona nowych prowadzących to Kasia i Piotr. Po czasie do opinii publicznej dotarły wieści, że na kanapie zasiądzie Katarzyna Pakosińska, a u jej boku pojawi się Piotr Wojdyło, a ich debiut będziemy mogli obejrzeć 20 lutego o godzinie 7:30.

EN_01184814_6507.jpg
Źródło: TRICOLORS/East News
Pakosińska jest żoną młodszego o 6 lat księcia. Tak określiła małżeństwo Katarzyna Pakosińska usłyszała u ginekologa niepokojącą diagnozę. O wszystkim opowiedziała

Katarzyna Pakosińska pracowała w kabarecie

Nowa prowadząca “Pytania na Śniadanie” w przeszłości związana była z “Kabaretem Moralnego Niepokoju”. W 1996 roku była w gronie pięciu jego założycieli, pozostała czwórka była jej kolegami ze studiów. Jej znakiem rozpoznawczym podczas występów na scenie był niewątpliwie donośny śmiech, który rozbrajał publiczność. Współpracując z formacją Katarzyna Pakosińska zebrała wiele nagród, między innymi Grand Prix na XII Przeglądzie Kabaretów PaKA ’96.

EN_01488601_0564.jpg
Źródło: Pawel Wodzynski/East News

Przez trzy lata na antenie TVP2 pojawiał się również program “Tygodnik Moralnego Niepokoju”, gdzie artystka wcielała się w wiele ról. Były to między innymi spikerka prowadzącą wydanie i dzielącą się błyskotliwymi uwagami, znudzona życiem gospodyni domowa Irena oraz niemiła nauczycielka. Jej współpraca z “Kabaretem Moralnego Niepokoju” zakończyła się w 2011 roku.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Pakosińska w jednej chwili omal nie straciła życia. W ostatnim momencie uratował ją przyszły mąż

Tak została pożegnana Katarzyna Pakosińska

Jak się okazuje, nie było to łagodne rozstanie. Katarzyna Pakosińska musiała odejść z formacji ze względu na swoje życie osobiste. Podczas gdy jej koledzy chcieli aktywnie się rozwijać i zarabiać duże pieniądze na działalności kabaretowej, ta postanowiła oddać się macierzyństwu. Nie dało się tego pogodzić z napiętym grafikiem występów, a już szczególnie wtedy, gdy kolejny pojawiał się w nim zupełnie nagle.

“Dziecku kończyły się ferie. Nowy plan lekcji. I musiałam to ogarnąć. Miałam wyliczone, że wrócę z trasy i zajmę się Mają. Ten dodatkowy występ w Bydgoszczy komplikował sprawę. Bez żadnych wstępów usłyszałam: - Występujesz albo wylatujesz. No i wyleciałam”

- opowiadała Katarzyna Pakosińska w rozmowie z “Wysokimi Obcasami”. Udzielając wywiadu “Vivie!”, tłumaczyła, że przez różowe okulary nie zauważyła pierwszych symptomów tego, że dzieje się coś niedobrego. To bardzo przykra sprawa, nie mieli w sobie żadnej empatii?

Były mąż Katarzyny Pakosińskiej był artystą. Po rozwodzie: „Zostałam sama z dzieckiem, kredytem, bez pracy i przyjaciół”
były mąż
fot. screen YouTube 20m2
Były mąż Katarzyny Pakosińskiej był artystą. Gwiazda kabaretu sądziła, że dwie artystyczne dusze doskonale się porozumieją. Niestety, małżeństwo nie przetrwało. Po rozwodzie sama musiała stawić czoła wielu przeciwnościom. Zostałam sama z dzieckiem, kredytem, bez pracy i przyjaciół – powiedziała, cytuje pomponik.pl. Katarzyna Pakosińska rozwiodła się po kilku latach od zawarcia małżeństwa, co było dla niej bardzo trudne. W rodzinie takie rzeczy się nie zdarzały, a rodzice są razem od 1968 roku. Były mąż nie był jednak jej pisany, dlatego musiała podjąć poważną decyzję. Po tym wszystkim musiała walczyć każdego dnia.
Czytaj dalej
Katarzyna Pakosińska podczas wyprawy do Gruzji kilka lat temu prawie zginęła. Życie uratował jej obecny mąż
katarzyna pakosińska
instagram.com @tsinskaro
Katarzyna Pakosińska jakiś czas temu przeżyła naprawdę dramatyczne chwile na wyprawie do Gruzji. Musiała być reanimowana! Kto jej pomógł i komu zawdzięcza uratowanie życia? Dlaczego tak bardzo kocha ten kraj pomimo złych wspomnień? Historia jest jak z romantycznego filmu! Katarzyna Pakosińska – była członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju podczas wyprawy do Gruzji prawie straciła życie. Uratowanie artystki było jeszcze trudniejsze, ponieważ była sama w zamkniętym pokoju i nikt nie mógł jej pomóc. Z pomocą przyszedł przystojny Gruzin, który został u Kasi na dłużej!
Czytaj dalej