Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się. Wymowne słowa aktorki obiegły sieć, rozstanie musiało być burzliwe

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się. Wymowne słowa aktorki obiegły sieć, rozstanie musiało być burzliwe

365 dni
instagram.com/anna_maria.sieklucka/

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się. Jeszcze niedawno wydawało się, że aktor w końcu się ustatkował u boku pięknej koleżanki po fachu. Niestety, była ukochana poinformowała właśnie, że związek ten przeszedł do historii. Media obiegło wymowne oświadczenie.

Antek Królikowski i Joanna Opozda zaczęli spotykać się latem. Nie mieli problemu z tym, aby publikować wspólne zdjęcia i otwarcie mówić o uczuciu. Jak się okazuje, nie była to najlepsza metoda, choć jeszcze niedawno plotkowano o zaręczynach.

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się

Początkowo Joanna Opozda i Antek Królikowski ukrywali swoją relację. Szybko jednak wyszło na jaw, że tych dwoje łączy coś więcej. Para pojawiła się na kilku wspólnych wyjściach, a w mediach społecznościowych regularnie publikowali romantyczne fotki.

Media dowiedziały się o ich związku w lipcu 2020 r. Żadne z nich nie zaprzeczało, że łączy ich coś więcej. Wręcz przeciwnie, właśnie wtedy przestali się ukrywać. Antek Królikowski zapewniał, że to prawdziwa miłość i ma nadzieję, że będą z Joanną przez długie lata.

Długie lata trwały pięć miesięcy. Joanna Opozda właśnie poinformowała, że jej relacja z Antkiem Królikowskim dobiegła końca.

Oświadczenie Joanny Opozdy

Rozstanie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy nie należalo do najprzyjemniejszych. Można to wywnioskować, chociażby z postu, który opublikowała aktorka.

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze – napisała w mediach społecznosciowych.

Joanna Opozda wspomniała też, że Antek najpierw musi poukładać swoje sprawy, zanim zbuduje z kimś relację.

– Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym, co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku – skwitowała.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: