Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Do sieci trafiło nagranie z wesela Królikowskiego. Sceny jak z filmu
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 08.08.2021 12:52

Do sieci trafiło nagranie z wesela Królikowskiego. Sceny jak z filmu

wesele
Screen z https://www.instagram.com/asiaopozda/?hl=pl

Wczoraj odbył się ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Na uroczystości zjawili się nie tylko bliscy i rodzina, ale również wiele gwiazd ze świata show-biznesu. Impreza była przednia, co można zobaczyć na nagraniach udostępnionych przez Asię, gwiazda pokazała fragmenty weselnej zabawy.

Joanna Opozda za pośrednictwem swojego InstaStories podzieliła się nagraniami, które zrobiono podczas wczorajszej imprezy weselnej. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

Nagrania z wesela Opozdy i Królikowskiego trafiło do sieci

Joanna Opozda i Antek Królikowski wczoraj stanęli na ślubnym kobiercu i przysięgli sobie miłość aż po grób. W tym wyjątkowym dniu towarzyszyła im rodzina, bliscy, przyjaciele i cała plejada gwiazd.

Na imprezie zjawiła się między innymi Małgorzata Rozenek, która wraz ze swoim mężem Radosławem przyszli do kościoła o kilka godzin za wcześnie.

Mimo małej wpadki wszystko poszło gładko i bez nieoczekiwanych wydarzeń. W relacji Joanny Opozdy na InstaStories, która jest dostępna przez 24 h, pojawiły się krótkie nagrania z weselnej imprezy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Po obejrzeniu wideo można śmiało stwierdzić, że to była niesamowita impreza. Na jednym z nich uwieczniono pierwszy taniec państwa młodych. Antek wirował na parkiecie z Asią i wcale nie chciał jej wypuścić ze swoich objęć.

Pojawiło się również nagranie z krojenia tortu. W pewnym momencie Asia chwyciła nóż, udając, że grozi swojemu mężowi. Antek wczuł się w rolę ofiary i podniósł ręce w geście pokory, udając, że się poddaje.

Trzeba przyznać, że całość wyglądała przepięknie. Asia olśniła swoją kreacją wszystkich, ciężko było oderwać od niej wzrok.

Podzielacie nasze zdanie?

Zobacz zdjęcia:

wesele
wesele
wesele
wesele
wesele
wesele

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Wiśniewski kompletnie łysy. Internauci zbierają szczęki z podłogi na jego widok
  3. Córka poinformowała o nagłej śmierci. Artysta zmarł we śnie

Źródło: Instagram