Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyciekły zeznania Joanny Opozdy, policyjny protokół poraża. ,,Puściły mi nerwy i się popłakałam”
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 25.06.2021 23:35

Wyciekły zeznania Joanny Opozdy, policyjny protokół poraża. ,,Puściły mi nerwy i się popłakałam”

siostra joanny opozdy
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Opozda przed laty wpadła w ręce sutenerów. Niewiele brakowało, a stałaby się ich ofiarą. Dzisiaj jest gotowa na opowiedzenie swojej historii i chce, by była przestrogą dla młodych dziewczyn.

Joanna Opozda, zanim skończyła szkołę teatralną i została aktorką, pracowała jako modelka. Miała zaledwie 20 lat, ale już podróżowała po świecie w pogoni za kolejnymi zleceniami. Trudniła się głównie sesjami reklamowymi. Ambitna dziewczyna była jednak zbyt łatwowierna. Nie spodziewała się, że ktoś może chcieć ją wykorzystać.

Historia Joanny Opozdy

Nie zastanawiała się długo, gdy otrzymała propozycję dobrze płatnego zlecenia jako hostessa za granicą. Wszystko wyglądało profesjonalnie – od przelotu do zakwaterowania. Jednak później okazało się, praca hostessy była jedynie przykrywką dla innych usług. Dziewczyna pękła i zabarykadowała się w pokoju.

Pudelek dotarł do zeznań Joanny na temat wydarzeń z 2009 roku. Joanna tłumaczy w nich, że nie wiedziała, że ta praca ma taki charakter, mimo że podobno “cała Warszawa wie o takich wyjazdach”. Inne dziewczyny zaczęły z niej szydzić, aż ta się popłakała i następnego dnia uciekła z powrotem do Polski. Na szczęście nie zgodziła się wcześniej na zabranie jej paszportu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wsparcie od obserwatorów Joanny

Joanna zdobyła się na ogromną odwagę, publikując swoją historię na swoim profilu na Instagramie. Odzew w komentarzach był ogromny. Gwiazdy dodały aktorce otuchy. Wśród nich m.in. Wojciech Szczęsny, który napisał:

– Opozda, ja zawsze wiedziałem, że ty masz jaja!

Odwagi pogratulowała jej także Ewa Chodakowska, a Saszan dodała, że podziwia jej siłę. Jednak bez wątpienia najważniejszy głos zabrał partner Joasi – Antek Królikowski, który napisał:

– Brawo Skarbie! Wiem, że od lat miałaś traumę związaną z tym niefortunnym epizodem i jestem dumny, że w końcu dzielisz się tym ze światem! Wierzę, że Twoja historia może pomóc wielu dziewczynom unikać podobnych sytuacji… Jesteś szczerym złotem. Kocham

Bez wątpienia doświadczenia Joasi będą przestrogą dla każdej osoby, która znajdzie się w podobnej sytuacji. Jej wpis na Instagramie został opatrzony również o zestaw porad, jak nie znaleźć się w takim położeniu.

Joasia podała również kontakt do fundacji La Strada, która zajmuje się tego typu przypadkami.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Widzowie wściekli na TVN. Włączyli rano telewizor i nie wierzyli własnym oczom: ,,Poniżej wszelkiej krytyki”
  2. Rafał Brzozowski przyłapany w gejowskim klubie. Na zdjęciach widać gorący pocałunek
  3. Co z nowym związkiem Zbigniewa Zamachowskiego? Zaskakujące plotki

Źródło: Pudelek