Lifestyle.Lelum.pl > Jerzy Stuhr

Jerzy Stuhr

Jerzy Stuhr
08.04.2024 12:39 Jerzy Stuhr zaskoczył wszystkich. "Mam to samo co Ziobro"

Jerzy Stuhr to niekwestionowana legenda polskiego kina i teatru. Aktor przez lata uchodził za wzór do naśladowania dla młodych artystów — niestety w ostatnich latach jego mit nieco podupadł za sprawą problemów zdrowotnych i tych z prawem. O tych pierwszych postanowił opowiedzieć nieco więcej w niedawnym wywiadzie.

Jerzy Stuhr ogłasza koniec kariery
21.02.2024 11:40 Jerzy Stuhr o swojej karierze. Fani niepocieszeni? "Jestem na to za stary"

Jerzy Stuhr ogłosił koniec kariery! Aktor o swojej decyzji poinformował zaraz po próbie w warszawskich Teatrze Polonia. 

Jerzy Stuhr
17.02.2024 21:35 Jerzy Stuhr “traci kontakt z rzeczywistością”. Ale do telewizji przyszedł

W ostatnim czasie wieści dotyczące stanu zdrowia Jerzego Stuhra nie były pozytywne. Jego syn w poruszającym wywiadzie opowiedział o kulisach bezwzględnej choroby, z która się zmagał, a która w znacznym stopniu go zmieniła. Mimo to Jerzy Stuhr pojawił się w Telewizji Polskiej, na łamach której opowiedział o swoim życiu zawodowym, ale również prywatności. Jego widok zaskoczył fanów.

Jerzy Stuhr z wyrokiem sądu, fot. KAPiF
11.12.2023 17:35 Jerzy Stuhr z wyrokiem sądu! Prokuratura zaostrzyła decyzję, oburzenie fanów aktora nie ma granic

Jerzy Stuhr w październiku ubiegłego roku doprowadził do kolizji w Krakowie. Znany aktor znajdował się wówczas pod wpływem alkoholu. Sąd wydał nowy wyrok w sprawie, po tym, jak od pierwszego odwołała się prokuratura.  

Zbigniew Ziobro skrytykował słowa Jerzego Stuhra
26.07.2023 18:52 Ziobro ostro "zajął się" Stuhrem. "Są rasą nadludzi, którym wolno więcej", nie przebierał dalej w słowach

W październiku 2022 roku w mediach głośno było o Jerzym Stuhrze, który miał stłuczkę drogową. Sławny aktor znajdował się wówczas pod wpływem alkoholu. Decyzją sądu przez sześć lat nie siądzie za kółkiem, a także zapłaci grzywnę w wysokości 12 tysięcy złotych oraz 6 tysięcy złotych na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Aktor próbował odwołać się od wyroku, ale sąd apelacyjny podtrzymał decyzję wydaną przez pierwsza instancję.

Jerzy i Maciej Stuhr
15.06.2023 20:01 Maciej Stuhr zaszokowany tym, co zrobił jego tata. Informacje o stanie jego zdrowia mogły na to wskazywać

Jerzy i Maciej Stuhr są jednym z najbardziej znanych ojcowsko-synowskich duetów w świecie show-biznesu. W niedawnej rozmowie z Kubą Wojewódzkim w jego podcaście Maciej Stuhr opowiedział o swoich relacjach z ojcem, a ostatnio podzielił się aktualizacją na temat stanu jego zdrowia. Słynny aktor niestety nie cieszy się już dobrym zdrowiem.

Maciej Stuhr
22.05.2023 10:39 Maciej Stuhr właśnie przekazał wieści ze szpitala ws. ojca. Zwrócił się do lekarzy i każdego kto udzielał wsparcia

Maciej Stuhr przekazał ważne informacje w sprawie stanu zdrowia swojego ojca. Aktor podziękował wszystkim za wsparcie oraz okazaną tacie pomoc.Młodszy z gwiazdorów zamieścił post na swoim profilu na Facebooku, za pomocą którego ujawnił, jak czuje się obecnie Jerzy Stuhr. 76-latek ma za sobą poważną operację.

Jerzy Stuhr
16.05.2023 13:14 Jerzy Stuhr miał przejść operację spowodowaną rakiem krtani. Media przekazały smutne wieści

Opinię publiczną, a w szczególności fanów polskiej kinematografii bardzo zmartwiła informacja, którą przekazał syn Jerzego Stuhra, Maciej. Jak wyjawił, jego tata jest obecnie na OIOM-ie. Właśnie pojawiły się nowe, niepotwierdzone u źródła informacje na ten temat.Doszła do nich “Gazeta Wyborcza”, która miała rozmawiać z osobą z bliskiego otoczenia aktora. Dlaczego trafił do szpitala?

Jerzy Stuhr
16.05.2023 07:55 „Tata jest na OIOM-ie”. Syn Jerzego Stuhra przekazał niespodziewanie rozpaczliwe wieści

Jerzy Stuhr nie miał w ostatnich latach łatwego życia. Przeżył mocny wylew, a później głośno było o jego jeździe pod wpływem alkoholu. Jak wyjawił jego syn, nieszczęście trzyma się legendarnego aktora. Tym razem wylądował w szpitalu.Maciej Stuhr opowiedział o tym w trakcie rozmowy z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim. W jakim stanie jest jego ojciec?

Maciej Stuhr
06.03.2023 23:02 Maciej Stuhr ze sceny przerywa milczenie ws. ojca. Publiczność wbiło w fotel. "Osioł roku"

Maciej Stuhr zaskoczył wszystkich swoim zachowaniem na scenie w czasie gali rozdania "polskich Oscarów". W pewnym momencie aktor zażartował nawet ze swojego ojca. Publiczność nie kryła zdziwienia.Gwiazdor nawiązał tym samym do niedawnego skandalu, w którym Jerzy Stuhr został oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu i potrącenie motocyklisty. Teraz jego syn po raz pierwszy zabrał głos w tej sprawie.

Jerzy Stuhr
02.03.2023 17:48 Sąd ujawnił zarobki Jerzego Stuhra. Z tej kwoty będzie musiał zapłacić karę i odszkodowanie

Kilka dni temu sąd orzekł wyrok w sprawie znanego aktora. Jerzy Stuhr musi zapłacić odszkodowanie za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Zostało ono wyliczone na podstawie zarobków Stuhra. Wiadomy jest jego miesięczny przychód. Aktor brał udział w kolizji w październiku poprzedniego roku. Stuhr kierujący samochodem marki Lexus potrącił motocyklistę. Zdaniem poszkodowanego zbiegł on również z miejsca zdarzenia. Tym oskarżeniom aktor zaprzeczył, ale przyznał, że zachował się nieodpowiedzialnie.

Jerzy Stuhr
01.03.2023 21:20 Jerzy Stuhr skomentował wyrok sądu w swojej sprawie. Zaskakujące słowa

Jerzy Stuhr postanowił wypowiedzieć się na temat wyroku sądu, jaki zapadł w sprawie jego niedawnego przewinienia. Aktor został przyłapany na jeździe pod wpływem alkoholu. Teraz zaskoczył swoim wyznaniem.Już dziś mogliśmy poznać wyrok w sprawie jazdy gwiazdora w stanie nietrzeźwości i potrącenia przez niego motocyklisty. Słowa aktora szokują.

Jerzy Stuhr
16.01.2023 20:00 Jest oficjalny komunikat sądu ws. Jerzego Stuhra. Kilka miesięcy od wypadku zapadła decyzja

Jerzy Stuhr w ubiegłym roku był przez kilka dni głównym medialnym tematem, ale niestety nie ze względu na kolejną wybitną rolę. Tym razem aktor się nie popisał, bo z jego winy doszło do kolizji drogowej. Jak się później okazało, artysta prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Na pewien czas sprawa ucichła, ale tylko dlatego, że trafiła do sądu i czekano, co postanowi wymiar sprawiedliwości. Decyzji jeszcze nie ma, ale poinformowano o terminie rozprawy.

Jerzy Stuhr
29.11.2022 19:46 Jerzy Stuhr w końcu przesłuchany. Zarzuty zaskoczą wiele osób, właśnie je poznaliśmy

Jerzy Stuhr ponownie stał się gwiazdą internetowych portali za sprawą niechlubnego wykroczenia podczas prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Po przesłuchaniu usłyszał zarzuty. Wykroczenie poruszyło internautami, którzy nie kryli swojego niezadowolenia względem zachowania aktora. W mediach z krytyką spotkał się zarówno on, jak i jego rodzina. Policja przekazała już wyniki śledztwa.

Jerzy Stuhr
16.11.2022 22:34 Nieoczekiwany obrót ws. wypadku Jerzego Stuhra. Prokuratura wydała komunikat. „To jest najistotniejsze”

Jerzy Stuhr w ubiegłym miesiącu uczestniczył w wypadku samochodowym, w którym ucierpiał motocyklista. Media niedawno dowiedziały się, na jakim etapie jest postępowanie w tej sprawie. Wykroczenie było tym bardziej karygodne z powodu ilości alkoholu w krwi znanego aktora. Ten po zatrzymaniu policji w mediach społecznościowych zapowiedział współpracę z organami sprawiedliwości. Sprawa nie jest jednak tak oczywista.

Jerzy Stuhr
31.10.2022 19:41 Poszkodowany przez Jerzego Stuhra wyjawił, jak miał zachować się aktor po kolizji

Jerzy Stuhr jakiś czas temu stał się bohaterem niechlubnego wypadku, który spowodował na jednym z krakowskich skrzyżowań. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty, związane z zachowaniem aktora w trakcie incydentu. 17 października media obiegła informacja o kolizji z udziałem wybitnego polskiego aktora. Jerzy Stuhr prowadził pojazd, będąc pod wpływem alkoholu i potrącił jadącego tamtędy motocyklistę. Co więcej, gwiazdor miał próbować uciec z miejsca wypadku, a media donosiły, że powstrzymał go przed tym dopiero jeden ze świadków zdarzenia. Teraz głos w sprawie zabrał sam poszkodowany, który zdradził, że w rzeczywistości artysta zachował się całkowicie inaczej, niż twierdził w rozmowach z mediami.

Jerzy Stuhr
26.10.2022 00:13 Jerzy Stuhr trafił do lekarza. Najpierw dwa zawały, udar mózgu, rak krtani, teraz kardiolog

Jerzy Stuhr narobił sobie ostatnio poważnych problemów, wsiadając za kółko pod wpływem alkoholu. Teraz sprawą jego występku zajmie się sąd. Jak się jednak okazuje, to niejedyne zmartwienie, które wybitny aktor ma na głowie. Mężczyzna w przeszłości borykał się z wieloma problemami zdrowotnymi, które jednak udawało mu się konsekwentnie zwalczać. Niewykluczone, że teraz doszły mu kolejne. Wskazują na to doniesienia „Super Expressu”.

Jerzy Stuhr
25.10.2022 22:05 Jerzy Stuhr wyjawił, co wypił. Za chwilę opuszcza Polskę, padły mocne słowa

Jerzy Stuhr jest w ostatnim czasie w centrum medialnej burzy, którą sam wywołał, wsiadając za kółko pod wpływem alkoholu. Spowodował kolizję, w której co prawda nikomu nic się nie stało, ale jego występek i tak został surowo potępiony. Na temat jego zachowania zdążyli już wypowiedzieć się zarówno internauci, jak i celebryci. Trzeba było czekać kilka dni, by do sprawy odniósł się sam zainteresowany. Zrobił to na łamach „Faktu”. Co powiedział?

Jerzy Stuhr
24.10.2022 12:57 Niepokojące doniesienia o Jerzym Stuhrze. Po swoim występku zaczął się inaczej zachowywać, udał się także w jedno miejsce

Jerzy Stuhr w ubiegłym tygodniu brał udział w wypadku drogowym, który spowodował pod wpływem alkoholu. Aktor po raz pierwszy od kilku dni opuścił mieszkanie. W jego zachowaniu widać wyraźną różnicę. W Krakowie doszło do zderzenia samochodu osobowego, którym kierował aktor, z motocyklistą. Jak ujawniły wstępne śledztwa, sprawca prowadził pod wpływem alkoholu. Jerzy Stuhr aktualnie oczekuje na postawienie zarzutów i dalsze kroki w sprawie.

Jarosław Kaczyński Jerzy Stuhr
23.10.2022 17:59 Jarosław Kaczyński prosto z mównicy zwrócił się do Jerzego Stuhra. „No to jest skandal”, zawstydził porządnie aktora?

Nie milkną głosy wokół wypadku samochodowego, jaki kilka dni temu spowodował Jerzy Stuhr. Aktor na jednym z głównych skrzyżowań w Krakowie potrącił motocyklistę i miał próbować uciec z miejsca zdarzenia. Co więcej, we krwi miał 0,7 promila alkoholu. Teraz temat tego incydentu poruszył w jednym ze swoich przemówień Jarosław Kaczyński. Polityk już od dłuższego czasu podróżuje po Polsce i spotyka się ze zwolennikami prowadzonej przez niego partii Prawo i Sprawiedliwość. Niedawno prezes miał przyjemność gościć w Przemyślu, gdzie wygłosił krótkie przemówienie. Właśnie podczas tej wypowiedzi nawiązał do głośnego skandalu z udziałem znanego aktora.

Wiktor Zborowski
21.10.2022 11:56 Wiktor Zborowski murem w obronie Macieja Stuhra po zachowaniu ojca. Skomentował aferę

Poniedziałkowy wypadek samochodowy spowodowany przez Jerzego Stuhra odbił się głośnym echem w polskich mediach. Aktor na ulicy Mickiewicza w Krakowie potrącił motocyklistę, a następnie próbował uciec z miejsca zdarzenia. Badania wykazały, że miał 0,7 promila alkoholu we krwi. Teraz głos w sprawie zabrał Wiktor Zborowski, który skomentował zachowanie gwiazdora. Nie da się ukryć, że nieodpowiedzialne zachowanie gwiazdora bardzo odbiło się nie tylko na jego wizerunku, ale również opinii jego syna Macieja Stuhra, który stał się ofiarą wielu krytycznych komentarzy internautów. W obronie kolegi z teatru stanął znany aktor.

Jerzy Stuhr
21.10.2022 11:23 Jerzy Stuhr „jest roztrzęsiony”. Źle znosi całą sytuację, wiemy jak się czuje po wypadku

Niedawno media obiegła smutna informacja o niebezpiecznym wypadku, jaki wydarzył się w centrum Krakowa. Aktor Jerzy Stuhr podczas podróży samochodem nie tylko potrącił motocyklistę, ale również usiłował uciec z miejsca wydarzenia. Na dodatek gwiazdor był wówczas pod wpływem alkoholu. Głos w sprawie zabrało wiele gwiazd i prawników, którzy przewidują, jak może zakończyć się ta sytuacja. Teraz ujawniono, jak do wypadku i powstałego wokół niego szumu odnosi się sam zainteresowany.

Jerzy Stuhr
20.10.2022 19:06 Wiadomo, co teraz stanie się z Jerzym Stuhrem. Ogromny stres czeka jego rodzinę, za 6 dni ważny moment w sprawie

Jerzy Stuhr 17 października w centrum Krakowa doprowadzić do kolizji z motocyklistą podczas jazdy samochodem. Co gorsza, aktor w czasie wykroczenia był pod wpływem alkoholu. Już za kilka dni dojdzie do przełomowego zdarzenia w sprawie. Aktor po skandalicznym wydarzeniu wydał już oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym przyznał się do doprowadzenia do kolizji. Co więcej, zadeklarował współpracę z organami sprawiedliwości. Według Faktu już niedługo będzie mógł spełnić swoje zapowiedzi.

Małgorzata Rozenek
20.10.2022 00:56 Małgorzata Rozenek stanowczo o Jerzym Sthurze. Posypały się ostre słowa, nie powstrzymywała się: „to jest koniec”

Temat Jerzego Stuhra, który spowodował wypadek, kiedy wsiadł do samochodu po wypiciu alkoholu, nie schodzi z nagłówków. W sprawie wypowiedzieli się też dziennikarze śniadaniówek, w tym Małgorzata Rozenek. W wydaniu „Dzień dobry TVN” poruszono temat zachowania aktora. Najostrzej wypowiedziała się w tej sprawie właśnie Perfekcyjna Pani Domu.

Tomasz Lis / Jerzy Stuhr
19.10.2022 19:23 Tomasz Lis stanął w obronie Jerzego Stuhra. Po jego reakcji ludzie nie wytrzymali, wypomnieli mu jedno słowo

Jerzy Stuhr mierzy się z poważnym kryzysem wizerunkowym po spowodowaniu wypadku w Krakowie. Wsiadł bowiem do samochodu pod wpływem alkoholu. Teraz w obronę wziął go Tomasz Lis, jednak wyświadczył mu tym niedźwiedzią przysługę. 17 października w mediach pojawiła się informacja, że znany aktor potrącił samochodem motocyklistę. Nikomu nic się nie stało, a Stuhr opublikował od razu przeprosiny. Teraz wiele gwiazd komentuje zaistniałe wydarzenie.

Jerzy Stuhr
18.10.2022 21:55 Jerzy Stuhr wydał komunikat. Skomentował swoje wczorajsze zachowanie

Media nieustannie oczekiwały na oficjalne stanowisko aktora w sprawie wykroczenia, którego się dopuścił. Jerzy Stuhr wydał właśnie oświadczenie odnośnie do wczorajszego zdarzenia. Post pojawił się na profilu syna gwiazdora, Macieja Stuhra. Zamieszany w wypadek aktor przyznał się do winy, jednocześnie wyjaśniając domysły, które pojawiały się w mediach społecznościowych.

Jerzy Stuhr
18.04.2022 14:25 Jerzy Stuhr wiele przeszedł. Walczył o swoje zdrowie, dziś obchodzi urodziny

Jerzy Stuhr jest jednym z najwybitniejszych polskich aktorów. Dzisiaj gwiazdor świętuje swoje 75. urodziny. Jak wyglądało jego życie i kariera? Jeszcze niedawno zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Popularny aktor ma za sobą wiele ciężkich chwil. Zmagał się z nowotworem krtani, udarami i zawałem. 18 kwietnia obchodzi swoje 75. urodziny.

Maciej Stuhr
26.11.2021 22:07 Maciej Stuhr przekazał przykre informacje o ojcu. Fani Jerzego Stuhra nie zobaczą go już w teatrze?

Po tym, jak Jerzy Stuhr w 2020 roku trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu, usunął się nieco z życia publicznego. Co obecnie dzieje się z kultowym aktorem? Maciej Stuhr opowiedział w wywiadzie, jak czuje się jego ojciec. Nie miał zbyt dobrych wiadomości. Jerzy Stuhr ma za sobą kilka poważnych chorób. Jakiś czas temu walczył z rakiem krtani – z tym schorzeniem udało się wygrać, ale pojawiły się inne problemy: zawał serca i podejrzenie udaru mózgu. Co teraz dzieje się ze słynnym aktorem?

  • 1
  • 2