Lifestyle.Lelum.pl > Jackowski

Jackowski

03.02.2022 20:02 Niepokojąca wizja Jackowskiego. „W 2022 roku nastąpi przełom”

Krzysztof Jackowski zdradził szczegóły swojej wizji na 2022 rok. Zdaniem jasnowidza na przestrzeni najbliższych 12 miesięcy nastąpi nieokreślony bliżej „przełom”, który dotknie cały naród. Jasnowidz zdradził, że w 2022 roku nastąpi przełom, który dotknie wszystkich Polaków. 8 stycznia, podczas wizji live najsłynniejszy jasnowidz w kraju mówił o tym, co czeka nas w nadchodzącym roku. Jackowski zapowiada m.in. pogłębienie kryzysu surowcowego. Dostrzegł też poważny problem z dostępem do Internetu. Nie wróży również dobrze naszej wolności i wartościom społecznym.

Krzysztof Jackowski
25.11.2021 23:31 Przerażony Jackowski przekazał, co może stać się w okolicach Bożego Narodzenia. Tragiczne wieści

Krzysztof Jackowski przedstawił swoją kolejną wizję. Tym razem dotyczyła ona tego, co ma wydarzyć się w okolicach Bożego Narodzenia. Jego zdaniem druga połowa grudnia będzie punktem zapalnym czegoś nieoczekiwanego. Święta już za miesiąc, a sytuacja na granicy polsko-białoruskiej wciąż nie jest rozwiązana. Krzysztof Jackowski wszystko bacznie monitoruje i przedstawia Polakom swoje kolejne wizje.

Krzysztof Jackowski
24.11.2021 22:43 Nawet sam Jackowski był przerażony. Niebywałe, co ujrzał w swojej wizji, Polacy mogą być zdruzgotani

Najpopularniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski miał bardzo niepokojącą wizję, która sprawiła, że nawet on sam był przerażony. Podczas ostatniego live’a na YouTube odpowiadał na pytania swoich fanów. Jedno z nich skłoniło go do refleksji, która okazała się niezwykle dramatyczna. Jackowski od lat zajmuje się najważniejszymi wydarzeniami w Polsce. Niejednokrotnie pomagał organom ścigania w wielu sprawach, co kilkukrotnie okazywało się kluczowe. Jego ostatnia wizja wprawia w osłupienie.

imię dziecka
08.09.2021 18:23 Co niedługo spotka Polaków? Sam Jackowski jest przerażony, widzowie zamarli, gdy powiedział jedno zdanie

Krzysztof Jackowski jest bardzo znanym polskim jasnowidzem. Jego przepowiedni słucha wiele osób, a podczas transmisji na żywo zbiera się bardzo pokaźna ilość widzów. Podczas ostatniej powiedział, że ludzie mogą być oburzeni na polski rząd. Doniesienia jasnowidza przerażają, zdaje się, że nawet samego Krzysztofa.

krzysztof jackowski
17.06.2020 17:11 Krzysztof Jackowski miał wizję. Widział okropne sceny, ujawnił porażające szczegóły

W niedalekiej przyszłości zaczęto przypuszczać, że dziewczyna może być opętana przez diabła. Rodzina o pomoc zwróciła się do egzorcysty. Ostatecznie kilka sesji, nie przyniosło upragnionych efektów. Wycieńczona dziewczyna zmarła w czasie snu, w 1976 roku. Jest wiele teorii, co do przyczyny śmierci Michel. Teraz głos w tej sprawie zabiera Krzysztof Jackowski.Mowa o Anneliese Michel, która mając 16 lat, zaczęła mieć niepokojące objawy. Dziewczyna nerwowo reagowała na religijne symbole. Ponadto nie mogła zasnąć przez długie godziny. Rodzice zupełnie nie wiedzieli co dzieje się z ich córką. W akcie desperacji zwrócili się o pomoc do lekarzy – niestety bezskutecznie. Rafał Trzaskowski pokazał intymne zdjęcie. Nikt się nie spodziewał, nagle po prostu je wyjął Włóż do papierowej torebki kilka pomidorów i jedno jabłko. Efekt cię mocno zaskoczy, nigdy nie z tego nie zrezygnujesz Zepsuł całe wesele. Wszyscy komentowali wyłącznie wygląd mężczyzny ze zdjęcia Krzysztof Jackowski o historii pewnej dziewczyny Wizjoner wypowiadał się na tematy dotyczące wyborów, czy konfliktów zbrojnych, jednak znany jest też ze wskazywania, gdzie mogą znajdować się zwłoki. Krzysztof Jackowski opisał swoją wizję, dotyczącą egzorcyzmów 23-letniej kobiety.Krzysztof Jackowski ujawnił przerażające szczegóły, co do pewnej niepokojącej sprawy sprzed lat. Dotyczy ona 23-latki, opętanej przez diabła. Słynny wizjoner z Człuchowa z trzydziestoletnią praktyką, miał pewną wizję, dotyczącą dziewczyny. Jest ona naprawdę niepokojąca.

18.05.2018 20:55 Kora straciła największe szczęście. Poruszająca wiadomość tuż przed śmiercią

Marek Jackowski był legendą Polskiej muzyki. Dla wielu nadal niezastąpiony genialny kompozytor i gitarzysta. Jego niespodziewana śmierć wstrząsnęła fanami i całą Polską sceną muzyczną. Kora do dziś odczuwa jego brak. Mało kto wie, że przed śmiercią zostawił wiadomość, która dzisiaj wywołuje łzy. Marek Jackowski był współzałożycielem legendarnego zespołu „Maanam”. Komponował także ich największe hity i sam występował na scenie w roli gitarzysty. Utwory, które skomponował, znają całe pokolenia. Jego żona Kora do dziś odczuwa jego brak. Z biegiem czasu ta strata jest nawet silniejsza. – Im dalej od jego śmierci, tym większy jest jego brak – mówi Kora. Jackowski zmarł niespodziewanie 18 maja 2013 roku, dokładnie pięć lat temu. Pomimo że jego już niema między nami, jego muzyka nadal jest żywa.