Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kora straciła największe szczęście. Poruszająca wiadomość tuż przed śmiercią
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 18.05.2018 20:55

Kora straciła największe szczęście. Poruszająca wiadomość tuż przed śmiercią

Marek Jackowski był legendą Polskiej muzyki. Dla wielu nadal niezastąpiony genialny kompozytor i gitarzysta. Jego niespodziewana śmierć wstrząsnęła fanami i całą Polską sceną muzyczną. Kora do dziś odczuwa jego brak. Mało kto wie, że przed śmiercią zostawił wiadomość, która dzisiaj wywołuje łzy.

Marek Jackowski był współzałożycielem legendarnego zespołu „Maanam”. Komponował także ich największe hity i sam występował na scenie w roli gitarzysty. Utwory, które skomponował, znają całe pokolenia. Jego żona Kora do dziś odczuwa jego brak. Z biegiem czasu ta strata jest nawet silniejsza.

– Im dalej od jego śmierci, tym większy jest jego brak – mówi Kora.

Jackowski zmarł niespodziewanie 18 maja 2013 roku, dokładnie pięć lat temu. Pomimo że jego już niema między nami, jego muzyka nadal jest żywa.

Marek Jackowski: wzruszająca wiadomość

Jackowski zawsze był osobą pogodną. Nawet tuż przed swoją śmiercią nic nie wskazywało na taki koniec. Miał on owszem problem zdrowotne. Stwierdzono u niego arytmię serca. Był jednak pod stałą opieką lekarską i nigdy nie narzekał na swój stan zdrowia. Tuż przed śmiercią wysłał wiadomość do swoich przyjaciół i fanów. Tekst, który napisał, wzrusza niezmiennie od pięciu lat.

– Drodzy przyjaciele i korespondenci. Jeżeli nie odpisuję, to znaczy, że pracuję w studio. Zaległości nadrobię w wolnej chwili. Tymczasem życzę miłej, gorącej soboty i niedzieli – napisał Jackowski.

Widać, że praca była dla niego bardzo ważna. Pomimo tylu hitów nie chciał spocząć na laurach. W słowach, które napisał czuć, że cały czas miał poczucie, że wszystko będzie dobrze. Cały czas myślał o najbliższych i fanach. Z powodu pracy kontakt z nim był często utrudniony, mimo to zawsze starał się utrzymywać dobre relacje ze wszystkimi. Nawet w ostatnich chwilach swojego życia nie myślał o sobie a o osobach, na których mu zależało. Zmarł, mając zaledwie 67 lat. Zdecydowanie za wcześnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. KATASTROFA! Wypadek tuż przed królewskim ślubem, samochód zgnieciony
  2. Chcą zlinczować Cejrowskiego! Poszło o jeden wpis
  3. Wszedł do szkoły i zaczął strzelać! Wstrząsające doniesienia

źródło: onet.pl

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces