Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Jackowski miał wizję. Widział okropne sceny, ujawnił porażające szczegóły
Angelika Bielska
Angelika Bielska 17.06.2020 17:11

Krzysztof Jackowski miał wizję. Widział okropne sceny, ujawnił porażające szczegóły

krzysztof jackowski
fot.outube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

W niedalekiej przyszłości zaczęto przypuszczać, że dziewczyna może być opętana przez diabła. Rodzina o pomoc zwróciła się do egzorcysty. Ostatecznie kilka sesji, nie przyniosło upragnionych efektów. Wycieńczona dziewczyna zmarła w czasie snu, w 1976 roku. Jest wiele teorii, co do przyczyny śmierci Michel. Teraz głos w tej sprawie zabiera Krzysztof Jackowski.

Mowa o Anneliese Michel, która mając 16 lat, zaczęła mieć niepokojące objawy. Dziewczyna nerwowo reagowała na religijne symbole. Ponadto nie mogła zasnąć przez długie godziny. Rodzice zupełnie nie wiedzieli co dzieje się z ich córką. W akcie desperacji zwrócili się o pomoc do lekarzy – niestety bezskutecznie.

  1. Rafał Trzaskowski pokazał intymne zdjęcie. Nikt się nie spodziewał, nagle po prostu je wyjął
  2. Włóż do papierowej torebki kilka pomidorów i jedno jabłko. Efekt cię mocno zaskoczy, nigdy nie z tego nie zrezygnujesz
  3. Zepsuł całe wesele. Wszyscy komentowali wyłącznie wygląd mężczyzny ze zdjęcia
Krzysztof Jackowski o historii pewnej dziewczyny

Wizjoner wypowiadał się na tematy dotyczące wyborów, czy konfliktów zbrojnych, jednak znany jest też ze wskazywania, gdzie mogą znajdować się zwłoki. Krzysztof Jackowski opisał swoją wizję, dotyczącą egzorcyzmów 23-letniej kobiety.

Krzysztof Jackowski ujawnił przerażające szczegóły, co do pewnej niepokojącej sprawy sprzed lat. Dotyczy ona 23-latki, opętanej przez diabła. Słynny wizjoner z Człuchowa z trzydziestoletnią praktyką, miał pewną wizję, dotyczącą dziewczyny. Jest ona naprawdę niepokojąca.

Krzysztof Jackowski i jego wizja

Na temat tajemniczej sprawy wypowiedział się słynny jasnowidz – Krzysztof Jackowski. Swoją wizją dzieli się on na łamach książki Przemysława Lewickiego. Stwierdził, że już kiedyś myślał o tej sprawie – niestety kojarzyła mu się w tragiczny sposób.

Wizjoner informuje, że przy dziewczynie widzi tęgiego, starszego mężczyznę. Nie jest on jednak w stanie powiedzieć nic więcej. Przypisuje go do roli policjanta, który kieruje dziewczyną. Jackowski twierdzi jednak, że mężczyzna pilnował Michel, z obawy o siebie samego. Czy kolejna wizja ujawni prawdę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

krzysztofa jackowski

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją wizją.

krzysztof jackowski

Jest ona dosyć niepokojąca.

Krzysztof Jacowski

Wizjoner był pomocny w wielu sytuacjach. Czy tak jest i tym razem?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jacek Kurski jednak przechytrzy wszystkich? Zadziwiające doniesienia, TVP może czekać rewolucja
  2. Prawie 200 zachorowań nad morzem. Nie chodzi o koronawirusa, trzeba bardzo uważać
  3. Dramat w rodzinie Pascala Brodnickiego. Gwiazdor TVN w żałobie, stracił najbliższą osobę
  4. Nie żyje uwielbiany muzyk. Tajemnicze okoliczności śmierci 28-latka
  5. Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej. Fani niczego się nie spodziewali
  6. Bardzo smutna wiadomość, media przemilczały jego śmierć. Na wieczną wartę odszedł wieloletni prezes PSL w strukturach lokalnych

Źródło: se.pl