Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co niedługo spotka Polaków? Sam Jackowski jest przerażony, widzowie zamarli, gdy powiedział jedno zdanie
Weronika Dadok
Weronika Dadok 08.09.2021 18:23

Co niedługo spotka Polaków? Sam Jackowski jest przerażony, widzowie zamarli, gdy powiedział jedno zdanie

imię dziecka
Instagram m_rozenek

Krzysztof Jackowski jest bardzo znanym polskim jasnowidzem. Jego przepowiedni słucha wiele osób, a podczas transmisji na żywo zbiera się bardzo pokaźna ilość widzów. Podczas ostatniej powiedział, że ludzie mogą być oburzeni na polski rząd. Doniesienia jasnowidza przerażają, zdaje się, że nawet samego Krzysztofa.

Przerażająca wizja Jackowskiego

Podczas ostatniej publikacji Krzysztof Jackowski podzielił się swoją wizją związaną tajemniczym planem, jaki szykuje dla nas rząd. Nie tylko polski.

Powiedział coś, co może przestraszyć wiele osób, a część z nich może nawet nie być w stanie w to uwierzyć. Poinformował, że miał wizję dotyczącą złości osób na polski rząd, mający rzekomo ukrywać coś ważnego przed obywatelami.

Ludzie w Polsce będą oburzeni na polski rząd, ponieważ okaże się, że jeżeli to rozgorzeje na świecie, to okaże się, że polski rząd, ja to mówiłem w przeszłości, a teraz znów mi się to skojarzyło, na coś się już dawno zgodził, że gdyby coś takiego się stało, to Polska w stosunku do tego nie będzie w pełni neutralna – poinformował między innymi Krzysztof Jackowski.

Według doniesień jasnowidza, stanie się coś, co już wcześniej było dokładnie zaplanowane. Jednak nie mieliśmy o tym najmniejszego pojęcia. Złość do rządu będzie polegać na tym, że oskarżony zostanie o milczenie i zatajanie ważnych informacji dla ludzi.

Tak, jakby jakaś główna decyzja zapadła i teraz inne decyzje będą szły w kierunku tej głównej decyzji, której nie będziemy jeszcze znali – dodaje.

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Policja szuka starszej kobiety. Jest podejrzana o podpalenie i zniszczenie nagrobka

Tagi: Jackowski
Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy