Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Niepokojąca wizja Jackowskiego. „W 2022 roku nastąpi przełom”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 03.02.2022 20:02

Niepokojąca wizja Jackowskiego. „W 2022 roku nastąpi przełom”

Źródło: Screen/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski zdradził szczegóły swojej wizji na 2022 rok. Zdaniem jasnowidza na przestrzeni najbliższych 12 miesięcy nastąpi nieokreślony bliżej „przełom”, który dotknie cały naród.

Jasnowidz zdradził, że w 2022 roku nastąpi przełom, który dotknie wszystkich Polaków. 8 stycznia, podczas wizji live najsłynniejszy jasnowidz w kraju mówił o tym, co czeka nas w nadchodzącym roku.

Jackowski zapowiada m.in. pogłębienie kryzysu surowcowego. Dostrzegł też poważny problem z dostępem do Internetu. Nie wróży również dobrze naszej wolności i wartościom społecznym.

Krzysztof Jackowski zapowiada przełom na rok 2022

Ostatnia wizja Krzysztofa Jackowskiego dotyczyła w dużej mierze rozmieszczenia sił militarnych, jednak przyznaje, że wizja nie jest dla niego jasna.

– Widzę taką sytuację, że nie będzie konfliktu żadnego poważnego na świecie, ale pełno statków, lotniskowców, będzie się gromadziło na wodzie. Raczej będzie to wyglądało na pokaz siły jak na działania. Tam, gdzie to będzie, nie wydarzy się nic, ale krótko po tym wydarzy się coś bardzo ważnego militarnie w zupełnie innym miejscu świata w sposób nagły — podsumował.

Uwagę obserwujących zwróciły słowa o przełomie, jaki czeka nas w nadchodzącym roku. Stwierdza, że świat sprzed pandemii nigdy już nie wróci i prorokuje kryzys dla wolności.

– W 2022 roku nastąpi przełom. Ale czy on doprowadzi do czegoś dobrego? Raczej nie. […] Wolność, jaką mieliśmy przed 2020 rokiem, możemy położyć na półce z książkami do historii. Mamy czas, w którym wolność będzie znaczyła coś zupełnie innego. Ale nie ma innej wolności. Będziemy sobie to tylko tak tłumaczyć — cytuje Jackowskiego antyradio.pl.

Co sądzicie o przewidywaniach jasnowidza z Człuchowa?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapomniana prezenterka TVP świętuje dziś urodziny. Co teraz dzieje się z Małgorzatą Halber?
  2. Cała prawda o Manowskiej i Brzozowskim wyszła na jaw. Do sieci trafiło nagranie zza kulis „The Voice Senior”
  3. Co się dzieje z Marzeną Rogalską? W sieci pojawiła się seria nagrań

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny