Lifestyle.Lelum.pl > Hanna Gucwińska

Hanna Gucwińska

TAK brzmiały słowa Antoniego Gucwińskiego do żony, fot. KAPiF
14.11.2023 11:51 Nie wiedziała, że więcej się nie zobaczą. TAK brzmiały słowa Gucwińskiego do żony

13 listopada media obiegła przykra wiadomość o śmierci uwielbianej telewizyjnej persony. Za ledwie dwa lata wcześniej z wielkim żalem pożegnano jej męża. Mowa o Hannie i Antonim Gucwińskich, którzy przez wiele lat prowadzili popularny format „Z kamerą wśród zwierząt”. 

Hanna Gucwińska
13.11.2023 20:16 Hanna Gucwińska w ostatnich dniach często to mówiła. Czuła, że jej czas się kończy?

Wczoraj całą Polskę obiegły przykre informacje o śmierci Hanny Gucwińskiej, która całe swoje życie poświęciła pracy na rzecz zwierząt. Jak kobieta czuła się w ostatnich dniach swojego życia? Wyjawił to jeden z członków jej rodziny.

Dramatyczne kulisy śmierci Hanny Gucwińskiej
13.11.2023 11:08 Dramatyczne kulisy pogrzebu męża Hanny Gucwińskiej. Już wtedy było z nią źle, teraz dołączyła do ukochanego

Wczoraj wszystkie media obiegła smutna wiadomość o śmierci jednej z najsłynniejszych osobowości telewizyjnych ostatnich lat. Hanna Gucwińska zmarła nagle i niespodziewanie w wieku 91 lat. Niecałe dwa lata temu do wieczności odszedł również jej znany mąż - Antoni Gucwiński.

Nie żyje Hanna Gucwińska
12.11.2023 23:02 Druzgocące wieści. Odeszła Hanna Gucwińska, legenda polskiej telewizji. Miliony fanów w rozpaczy

Właśnie przekazano dramatyczne wieści. W niedzielę 12 listopada poinformowano o nagłej śmierci Hanny Gucwińskiej. Dyrektorka wrocławskiego zoo zmarła w wieku 91 lat, dwa lata po swoim znanym mężu.

Hanna Gucwińska
11.12.2022 13:04 Po śmierci męża trafiła do szpitala, a potem słuch po niej zaginął. Co dzieje się z Hanną Gucwińską?

Hanna Gucwińska była żoną wieloletniego dyrektora wrocławskiego ZOO, wraz z którym długo współprowadziła program „Z kamerą wśród zwierząt”. Po śmierci swojego ukochanego, której rocznica miała miejsce 8 grudnia, wycofała się z medialnego życia. Niedługo po tym, jak zmarł Antoni Gucwiński, jego małżonka trafiła do szpitala. Długo dochodziła do siebie. W jakim stanie jest teraz? Co się z nią dzieje?

Hanna Gucwińska
18.02.2022 13:25 Są nowe wieści, wiemy w jakim stanie jest Hanna Gucwińska. Jej przyjaciele wystosowali ważny apel

Hanna Gucwińska pod koniec zeszłego roku trafiła do szpitala ze względu na zakażenie koronawirusem. Jej pobyt w placówce przedłużał się, ponieważ walka z chorobą okazała się trudniejsza, niż w pierwszej chwili przypuszczano. Jak dziś czuje się Hanna Gucwińska? Kiedy będzie jej dane odwiedzić grób swojego męża?

Hanna Gucwińska
07.01.2022 15:58 Pogrzeb Antoniego Gucwińskiego. Żona nie mogła go pożegnać

7 stycznia odbył się pogrzeb Antoniego Gucwińskiego. Dyrektor wrocławskiego zoo zmarł 8 grudnia w wieku 89 lat. Na uroczystości zabrakło jego ukochanej żony Hanny, która przebywa obecnie w szpitalu. Antoni Gucwiński został pochowany w Alei Zasłużonych na wrocławskim cmentarzu, a na jego pogrzebie przemowę wygłosił sam prezydent miasta. W ostatnim pożegnaniu dziennikarza zabrakło jego żony Hanny, która walczy z koronawirusem.

Hanna Gucwińska
06.01.2022 22:33 Hanna Gucwińska odłączona od aparatury wspomagającej oddychanie. Pogrzeb męża bez udziału żony

Jak się okazuje, Hanna Guciwńska nie będzie w stanie uczestniczyć w pogrzebie swojego ukochanego męża, który zmarł pod koniec zeszłego roku. Przyczyną jest jej stan zdrowia, który jeszcze niedawno był określany jako ciężki. Wszystkie zmartwione nią osoby należy uspokoić, gdyż jej sytuacja jest już stabilna. Niemniej, nie okazuje się na tyle dobra, by mogła ostatni raz pożegnać się z mężem, Antonim Gucwińskim, z którym przez lata współprowadziła program Z kamerą wśród zwierząt.

04.01.2022 15:05 Szpital właśnie podał informację o Hannie Gucwińskiej. Ogłoszono w jakim znajduje się stanie

Hanna Gucwińska wciąż znajduje się w jednym z wrocławskich szpitali, gdzie trafiła, skarżąc się na kłopoty z oddychaniem. Wdowa po zmarłym dziennikarzu czuje się już lepiej. Wiemy, w jakim jest stanie. Hanna Gucwińska jakiś czas temu trafiła do wrocławskiego szpitala z poważnymi problemami zdrowotnymi. Z powodu choroby, pogrzeb jej zmarłego męża został przełożony w czasie. Jak obecnie czuje się żona Antoniego Gucwińskiego?

Hanna Gucwińska
15.12.2021 13:44 Przykre informacje ws. stanu zdrowia Hanny Gucwińskiej. Została poddana tlenoterapii

Kilka dni po śmierci Antoniego Gucwińskiego – byłego dyrektora wrocławskiego ZOO, a także współtwórcy programu „Z kamerą wśród zwierząt” – media obiegły niepokojące informacje na temat jego żony. Hanna Gucwińska została bowiem hospitalizowana.

Hanna Gucwińska
09.12.2021 20:59 Hanna Gucwińska o ostatnich chwilach męża. „Okłamywał mnie”

Hanna Gucwińska w rozmowie z Super Expressem zdradziła, jak wyglądały ostatnie dni życia jej męża – Antoniego Gucwińskiego, legendarnego dyrektora wrocławskiego ZOO. Jak przyznała, Antoni ukrywał przed nią swoje złe samopoczucie. Hanna i Antoni Gucwińscy byli razem przez przeszło 60 lat. Teraz wdowa próbuje znaleźć sobie miejsce w ich wspólnym domu, ale nie jest jej łatwo.

Hanna Gucwińska
09.12.2021 15:16 Wyszła na jaw prawda o Hannie Gucwińskiej i jej wszystkich mężach. Prawie nikt nie miał pojęcia

8 grudnia zmarł Antoni Gucwiński – wieloletni dyrektor Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu, znany przede wszystkim jako twórca programu „Z kamerą wśród zwierząt”. Zarówno na ekranie, jak i w życiu prywatnym tworzył duet z Hanną Gucwińską. Niewielu wie jednak, że mimo blisko 60 lat małżeństwa, to Antoni nie był jej pierwszym wybrankiem.