Lifestyle.Lelum.pl > Dorota Zawadzka

Dorota Zawadzka

Kayah, Dorota Zawadzka
01.06.2024 16:51 Nawet ona skrytykowała Kayah za występ w Opolu 2024. Miała konkretne zarzuty

Festiwal w Opolu 2024 ruszył w piątek 31 maja i potrwa do niedzieli 2 czerwca. Organizatorzy zaplanowali dla swoich fanów niezapomniane widowisko, pełne wyjątkowych, muzycznych doświadczeń. Jednak mimo najszczerszych starań gospodarzy, nie obyło się bez drobnych wpadek. Wprawieni widzowie z pewnością od razu dostrzegli, które sytuacje nie zostały przewidziane w harmonogramie wydarzenia. Wśród osób, które postanowiły skomentować jego przebieg, jest Dorota Zawadzka, znana szerszej publiczności jako Superniania.

Magdalena Zawadzka, Dorota Zawadzka
25.04.2024 21:00 Te gwiazdy są siostrami? Prawda w końcu wyszła na jaw

Temat pokrewieństwa między gwiazdami wzbudza wśród fanów wiele emocji. Szczególnie gdy nagle zostają ujawnione informacje, na które nie wskazywały wcześniejsze wzajemne stosunki między sławami. Czy Magdalenę Zawadzką i Dorotę Zawadzką łączy jedynie zbieżność nazwisk? Zagadka wreszcie rozwiązana!

Dorota Zawadzka Superniania
31.03.2024 12:05 Pamiętacie Supernianię? Dawna gwiazda telewizji “chwali się” emeryturą

Temat emerytur gwiazd ze świata show-biznesu powraca jak bumerang. Fakt, że artyści i najpopularniejsze medialne osoby niegdyś zbijały fortunę, a teraz dostają grosze, budzi wśród opinii publicznej wiele emocji. Teraz do grona sław, które opowiedziały o wysokości swojego świadczenia, dołączyła również Dorota Zawadzka, lepiej znana jako Superniania. Psycholożka zaczęła na forum zastanawiać się, “Na co to wydawać”. Fani byli w szoku. 

Wściekła superniania oburzona słowami standupera: „To po prostu chamstwo”
09.02.2024 18:37 Wściekła superniania oburzona słowami standupera: „To po prostu chamstwo”

Dorota Zawadzka doświadczyła nieprzyjemnego momentu, kiedy podczas jednego z występów stand-upowych padł żart dotyczący tragicznej śmierci Pawła Adamowicza. Zawadzka, znana przede wszystkim z programu "Superniania" oraz swojego wykształcenia pedagogicznego i psychologicznego, była niezwykle oburzona tym incydentem.

Dorota Zawadzka
03.09.2023 17:23 Odbiera mowę, w jakich warunkach zamieszkała Dorota Zawadzka. Nie miała innego wyjścia

Dorota Zawadzka przez ok. 3 miesiące mieszkała w namiocie. Po tym czasie zdecydowała się przenieść do niewykończonego domu. We wnętrzu nie ma nawet podłóg, a warunki, które tam panują, są spartańskie. Mimo to Superniania nie poddaje się i na bieżąco relacjonuje, jak przebiega remont.

Superniania Dorota Zawadzka pokazała zdjęcie z młodości
25.07.2023 08:09 Superniania jako 18-latka! Wrzuciła zdjęcie i przekazała nieoczekiwane wieści. Fani od razu wypomnieli jej własne słowa

Dorota Zawadzka zaskoczyła wszystkich fanów swoim najnowszym zdjęciem. Gwiazda kultowego programu “Superniania” właśnie ogłosiła, że planuje napisanie kolejnej książki i w związku z tym podzieliła się swoją fotografią sprzed lat. Niewiarygodne, jak wyglądała, gdy świętowała osiemnastkę!

Superniania Dorota Zawadzka pokazała nowy dom
24.07.2023 13:24 Dorota Zawadzka pokazała nowy dom. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem Superniani

Dorota Zawadzka największą rozpoznawalność zyskała dzięki swojemu popularnemu przed laty programowi “Superniania”. Teraz gwiazda pochwaliła się radosną nowiną. Okazało się, że doczekała się swojego wymarzonego domu.

Dorota Zawadzka
08.06.2023 16:20 Dorota Zawadzka wyniosła się do namiotu. Teraz wyjawiła prawdę, dlaczego podjęła taką decyzję

Dorota Zawadzka swego czasu była jedną z najpopularniejszych osób w telewizji, a to za sprawą hitowego programu “Superniania”. Psycholog kilka lat temu zdecydowała się odejść z show-biznesu, a ostatnio wyprowadziła się z Warszawy. Musiała jednak mieszkać w namiocie.O wszystkim opowiedziała swoim fanom w mediach społecznościowych. Publikowała zdjęcia i filmy, na których wyraźnie widać, jak przyszło jej nocować.

Dorota Zawadzka, Magda Gessler
21.05.2023 12:13 Superniania przejechała się po zachowaniu Magdy Gessler. Zszokowało ją, co zobaczyła w "Kuchennych rewolucjach"

Magda Gessler padła ofiarą krytyki Doroty Zawadzkiej, znanej z programu “Superniania”. Popularna polska psycholożka obejrzała jeden z odcinków “Kuchennych rewolucji” i złapała się za głowę.Nie wszystkim podoba się drapieżny temperament Magdy Gessler, jaki obserwować możemy w jej show w TVN. Dorota Zawadzka zdecydowanie nie zalicza się do grona fanów restauratorki.

Superniania
03.04.2023 11:36 Superniania oburzyła się z samego rana. Nie zostawiła suchej nitki na Macieju Rocku za jego słowa

Dorota Zawadzka mocno zareagowała na audycję radiową Macieja Rocka i Ireneusza Jakubka. Jej zdaniem padły tam słowa, których nie powinno być słychać na antenie. Zarzuciła także prowadzącemu hipokryzję. Audycja dotyczyła młodej artystki, której imienia, być może z ważnego powodu Superniania nie wymieniła. Prowadzący zdaniem Doroty Zawadzkiej mieli wyśmiewać to, że młoda artystka nie idzie po maturze na studia. Mocno zbulwersowało to “Supernianię”.

Dorota Zawadzka
29.11.2022 16:48 Superniania udziela prywatnych konsultacji dla rodziców. Można się zdziwić, ile kosztuje jedna wizyta

Dorota Zawadzka zyskała wielką popularność za sprawą autorskiego programu „Superniania”. I choć format już dawno zszedł z anteny, ikoniczna doradczyni w sprawach wychowawczych nie zaprzestała swojej działalności. Można się zdziwić, ile kosztuje jedna konsultacja. Wkrótce minie 15 lat, odkąd z anteny zniknął popularny program, z którego wiedzę mógł czerpać niejeden zmęczony rodzic. 30 listopada Dorota Zawadzka świętuje „sześćdziesiątkę”… nadal jako Superniania, lecz już poza zasięgiem kamer. Gwiazda TVN-u udziela konsultacji w najnowocześniejszej formie.

Dorota Zawadzka
16.11.2022 13:02 Zaatakowali „Supernianię” ze względu na jej wagę. Dorota Zawadzka nie wytrzymała i zdradziła, ile wydaje na jedzenie

Dorota Zawadzka co prawda nie jest już gwiazdą telewizji, jak za czasów programu „Superniania”, ale stara się być aktywna w mediach społecznościowych, w których porusza ważne tematy. Ostatnio pisała o marnowaniu jedzenia. Mogła się nie spodziewać, że w odpowiedzi otrzyma tak uszczypliwy komentarz. Zawadzka chciała w końcu zwrócić uwagę na dosyć istotny problem, w którym na dodatek nasi rodacy są przodownikami. W zamian ktoś wytknął jej wagę.

Dorota Zawadzka
12.11.2022 13:51 „Superniania” Dorota Zawadzka otrzymała przykrą wiadomość. Napisano jej, ile powinna ważyć

Dorota Zawadzka otrzymała niemiłą wiadomość, postanowiła opublikować jej treść w sieci. Jedna z fanek zarzuciła jej promowanie otyłości, a zaniedbanie swojej sylwetki. Superniania postanowiła dosadnie odpowiedzieć. Gwiazda największą popularność zyskała, dzięki programowi „Superniania”, w którym pokazywała rodzicom triki i porady, które pomogą im lepiej poradzić sobie z niegrzecznym dzieckiem. Ekspertka postanowiła dodać bardzo istotny wpis na swój profil na Facebooku, w którym zdradziła, jaki komentarz otrzymała od jednej z internautek. Treść może naprawdę szokować.

Dorota Zawadzka
13.10.2022 18:56 „Superniania” Dorota Zawadzka po rozwodzie poznała miłość życia. Mąż pierze jej, sprząta, gotuje i prasuje

Dorota Zawadzka swego czasu była jedną z najpopularniejszych postaci telewizyjnych. Program „Superniania” był bardzo chętnie oglądany i otworzył jej drogę do kariery. Kroczenie nią ułatwił jej ukochany, który zdecydował się na wielkie poświęcenie. Historia miłości psycholożki może wydawać się niemal fikcyjna. W momencie, kiedy wszystko jej się waliło, pojawiła się osoba, dzięki której odżyła.

Dorota Zawadzka
10.10.2022 13:26 Dorota Zawadzka nie zostawiła suchej nitki na Cichopek i Kurzajewskim. Nie patyczkowała się

Dorota Zawadzka zasłynęła dzięki telewizyjnemu programowi „Superniania”. Teraz ocenia bieżące wydarzenia w mediach społecznościowych. Jej uwagę przykuła sprawa Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Nowo odkryta para show-biznesu wywołała niemałe zamieszanie w mediach społecznościowych. Na jaw wychodzą szczegóły ujawniane przez byłych partnerów prezenterów TVP. Całej sytuacji przyjrzała się Dorota Zawadzka.

superniania
05.01.2021 15:15 Pamiętacie słynną supernianię? Aż trudno sobie wyobrazić, co stało się z Dorotą Zawadzką po wystąpieniu w TVN

Pamiętacie najsłynniejszą pedagożkę w kraju, która zasłynęła jako superniania? Dorota Zawadzka stała się gwiazdą TVN-u za sprawą swojego programu, w którym pomagała mniej doświadczonym rodzicom. Jak dzisiaj wygląda jej życie? Dorota Zawadzka zyskała sporą popularność w 2006 roku, kiedy to na antenie TVN zadebiutowała w programie Superniania. Dwa lata później zaprzestano jego emisji. Jak poradziła sobie z rozpoznawalnością i popularnością?