Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Superniania udziela prywatnych konsultacji dla rodziców. Można się zdziwić, ile kosztuje jedna wizyta
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 29.11.2022 16:48

Superniania udziela prywatnych konsultacji dla rodziców. Można się zdziwić, ile kosztuje jedna wizyta

Dorota Zawadzka
fot. KAPiF

Dorota Zawadzka zyskała wielką popularność za sprawą autorskiego programu „Superniania”. I choć format już dawno zszedł z anteny, ikoniczna doradczyni w sprawach wychowawczych nie zaprzestała swojej działalności. Można się zdziwić, ile kosztuje jedna konsultacja. 

Wkrótce minie 15 lat, odkąd z anteny zniknął popularny program, z którego wiedzę mógł czerpać niejeden zmęczony rodzic. 30 listopada Dorota Zawadzka świętuje „sześćdziesiątkę”… nadal jako Superniania, lecz już poza zasięgiem kamer. Gwiazda TVN-u udziela konsultacji w najnowocześniejszej formie.

Superniania nadal pomaga rodzicom. Ceny jej porad zaskakują

W latach 2006-2008 starsi i młodsi widzowie chętnie zasiadali przed ekranami, aby śledzić losy kolejnych rodzin, które postanowiły skorzystać z pomocy Doroty Zawadzkiej. Superniania odwiedzała domy, w których często panował chaos, brakowało porozumienia i dyscypliny.

Jak za dotknięciem magicznej różdżki, kontakt pomiędzy dziećmi i opiekunami ulegał poprawie a za wszystkim stały umiejętności i doświadczenie, które gospodyni nabyła na wydziale psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie została wykładowcą, a następnie – psychologii wychowawczej. Prowadziła m.in. autorskie fakultety dla studentów i zajęcia z psychologii rozwoju człowieka na warszawskim SWPS.

Choć każdy zna takie pojęcia, jak niezapomniany „karny jeżyk”, niewiele osób wie, że w międzyczasie Dorota sprawowała także pieczę psychologiczną nad castingami do „Jaka to melodia”, była ekspertką w mnogości programów na TVP i TVN Style, do niedawna współpracowała z Rzecznikiem Praw Dziecka, a We wrześniu 2012 została redaktor naczelną serwisu dla rodziców parenting.pl.

Ile kosztuje konsultacja u „Superniani”?

Biorąc pod uwagę wszystkie osiągnięcia oraz moc tych, których nie zdołaliśmy tu wymienić, można by przypuszczać, że Superniania może sobie pofolgować, jeśli chodzi o ceny swoich konsultacji. Porady dla rodziców przeniosły się co prawda do sieci i obecnie udzielane są „na kamerkach”, jednak wciąż stoi za nimi prestiż i potężna lista zawodowych osiągnięć. Prawda może zaskakiwać.

Na Instagramie Doroty Zawadzkiej właśnie pojawił się wpis, reklamujący prywatne porady dla rodziców. Oprócz instrukcji i podstawowych informacji, znalazła się tam też informacja, że rezerwacja terminu dokonuje się po wpłacie 180 zł. 

To dość niewygórowana cena, biorąc pod uwagę, że obecnie konsultacje psychologiczne stają się coraz droższe. A warto zaznaczyć, że w tym przypadku porady udzieli osobiście Superniania. Spotkanie trwa 60 minut, a wachlarz zagadnień dotyczy psychologii rozwoju i wychowania dziecka oraz relacji rodzinnych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Dorota Zawadzka
Dorota Zawadzka

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”