Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie słynną supernianię? Aż trudno sobie wyobrazić, co stało się z Dorotą Zawadzką po wystąpieniu w TVN
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 05.01.2021 15:15

Pamiętacie słynną supernianię? Aż trudno sobie wyobrazić, co stało się z Dorotą Zawadzką po wystąpieniu w TVN

superniania
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Pamiętacie najsłynniejszą pedagożkę w kraju, która zasłynęła jako superniania? Dorota Zawadzka stała się gwiazdą TVN-u za sprawą swojego programu, w którym pomagała mniej doświadczonym rodzicom. Jak dzisiaj wygląda jej życie?

Dorota Zawadzka zyskała sporą popularność w 2006 roku, kiedy to na antenie TVN zadebiutowała w programie Superniania. Dwa lata później zaprzestano jego emisji. Jak poradziła sobie z rozpoznawalnością i popularnością?

Dorota Zawadzka jako superniania

Z pewnością każdy, chociaż kojarzy produkcję TVN Superniania. Dorota Zawadzka pod czujnym okiem kamer pomagała rodzicom w całej Polsce w wychowywaniu dzieci. Później po jakimś czasie wracała i sprawdzała, czy opiekunom udało się nieco ułożyć swoje pociechy.

Program po dwóch latach zszedł z anteny, a widzowie szybko zapomnieli o psycholożce, która w oczach niektórych, dokonywała niemożliwego. Później Zawadzką można było jeszcze spotkać w różnych programach publicystycznych, w których wypowiadała się w roli ekspertki.

Superniania prowadziła kilka audycji radiowych i programów telewizyjnych o tematyce związanej z rodzicielstwem. Wydała również kilka poradników. Mogliśmy ją również zobaczyć podczas jednej z edycji Tańca z gwiazdami.

Superniania: kariera

Zanim stała się słynną supernianią, Dorota Zawadzka pracowała jako wykładowczyni w Katedrze Psychologii Rozwoju i Wychowawczej. Współpracowała również z Komitetem Ochrony Praw Dziecka i organizowała różnego rodzaju konkursy i projekty.

Po emisji programu stała się prawdziwą gwiazdą. Do słownika wielu rodziców wszedł wtedy zwrot „karny jeżyk”, który był postrachem każdego malucha.

W 2013 roku Superniania po raz pierwszy pojawiła się na celowniku mediów plotkarskich. Jeden z prawicowych tygodników donosił wtedy, że w programie TVN miano podać dziecku środki uspokajające. Dorota Zawadzka stanowczo zaprzeczyła wszelkim tego typu spekulacjom.

Program TVN przyniósł jej nie tylko sławę, lecz także rozgłos i autorytet. Po zdjęciu z anteny Superniani Dorota Zawadzka nadal kontynuowała karierę jako pedagog — prowadziła audycję radiową Anioły i bachory w Radiu Zet oraz założyła bloga. Na platformie YouTube ma również swój kanał, na którym dzieli się radami i wskazówkami dot. wychowywania dzieci.

Prywatnie Dorota Zawadzka spełnia się jako żona Roberta Myślińskiego, którego poślubiła w 2007 roku. Co ciekawe i zaskakujące, swojego przyszłego męża poznała w… Internecie!

Była zauroczona jego wierszami, które publikował w sieci. Skontaktowała się z nim na Gadu-Gadu i wkrótce postanowili pójść na pierwszą randkę. Dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu i przyrzekali sobie miłość.

Jej poprzedni związek rozpadł się po 20 latach małżeństwa. Ze swoim pierwszym partnerem Superniania ma dwóch synów, Pawła i Andrzeja.

Już jakiś czas temu superniania była bohaterką w jednym z materiałów Wiadomości TVP. Redaktorzy przypomnieli widzom wypowiedź Zawadzkiej, którą miała wyrazić „pogardę wobec Polaków”. Rozeszło się również o jej słowach nt. słabej jakości wakacji, na które decydują się beneficjenci 500 plus.

Niektórzy zauważają, że jej słowa zostały zmanipulowane i źle zrozumiane, co zostało wykorzystane i obrócone przeciwko niej. To nie pierwszy raz, kiedy jej słowa wzbudzają kontrowersje.

Lubiliście oglądać jej program?