Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Danuta Martyniuk z samego rana opublikowała nekrolog. Przekazała szczegóły pogrzebu swojej mamy
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 08.05.2021 10:30

Danuta Martyniuk z samego rana opublikowała nekrolog. Przekazała szczegóły pogrzebu swojej mamy

Danuta Martyniuk
East News/TRICOLORS

Na profilu Danuty Martyniuk z samego rana pojawił się nekrolog, przedstawiający szczegóły pogrzebu i ostatniego pożegnania jej mamy. Dominika Rolecka zostanie pochowana dzisiaj, 8 maja.

Mama Danuty Martyniuk odeszła do wieczności 5 maja, przeżywszy 72 lata. Informację o jej śmierci pojawiła się na facebookowym profilu żony Zenka Martyniuka.

Danuta Martyniuk opublikowała nekrolog

W ostatnim czasie odeszło wiele wspaniałych osobistości. Miesiąc temu informowaliśmy o śmierci Krzysztofa Krawczyka, wczoraj natomiast zmarł jego brat Andrzej. Teraz odeszła kolejna wspaniała osoba.

Danuta Martyniuk na swoim oficjalnym profilu poinformowała o śmierci swojej mamy:

Nasza Kochana Mamusia odeszła wczoraj. Na zawsze w naszych sercach pozostaniesz. Dołączyłaś Mamusi do naszego tatusia a do Swego męża. Spoczywaj w Pokoju.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dziś z samego rana żona Zenka Martyniuka przekazała szczegóły dotyczące pogrzebu ukochanej mamy. Dominika Rolecka zostanie pochowana dzisiaj.

Ciało zmarłej zostanie przeniesione z Domu Pogrzebowego do Kościoła Matki Bożej z Góry Karmel o godzinie 11:00. Po nabożeństwie uroczystości pogrzebowe będą kontynuowane na Cmentarzu Nowym.

Pod postem informującym o śmierci mamy Danuty Martyniuk pojawiło się mnóstwo komentarzy. Osoby znające Dominikę Rolecką pisały, że była wspaniałą osobą.

Wyrazy współczucia całej rodzinie. Pani Dominika była cudowną kobietą – napisała jedna z internautek.

Składamy Najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłej.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Facebook