Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zraniona Danuta Martyniuk podjęła definitywną decyzję. Właśnie dlatego przeszła metamorfozę, wypłynęła prawda
Michał Fitz
Michał Fitz 02.10.2022 15:21

Zraniona Danuta Martyniuk podjęła definitywną decyzję. Właśnie dlatego przeszła metamorfozę, wypłynęła prawda

żona Zenka Martyniuka, Danuta Martyniuk
Pawel Wodzynski/East News

Gdy w maju Danuta Martyniuk pojawiła się z mężem na Gali Sukcesy i Osobowości Roku, zaskoczyła wszystkich. Wcisnęła się w szykowny i zgrabny, damski garnitur. Ogólnie wyglądała też na dużo szczuplejszą niż jeszcze kilka miesięcy wcześniej. Skąd pomysł na metamorfozę?

Okazuje się, że do wzięcia się za swoją sylwetkę żonę artysty zmotywowały krytycznego uwagi internautów. Niektóre mogły się okazać dla kobiety szczególnie przykre. Należą się brawa, że przekuła je w dobrą zmianę, zamiast się załamać z ich powodu.

Dlaczego Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę?

Żona wokalisty opowiedziała o tym nieco więcej, gdy odwiedził ją Mateusz Szymkowiak. Dziennikarz przyjechał do niej do domu kilka tygodni po tym, jak efekty przemiany Danuty ujrzały światło dzienne. Mężczyznę wówczas bardzo ciekawiło, skąd motywacja do ciężkiej pracy. Jego rozmówczyni odpowiedziała wówczas z brutalną szczerością.

Wprost stwierdziła, że zmotywowały ją do tego krytyczne, a momentami wręcz obraźliwe wpisy internautów na jej temat. Gdy tylko pojawiała się na ściance z mężem, ci czepiali się jej sylwetki. Danuta była nawet w stanie podać konkretne przykłady wyjątkowo bolesnych komentarzy. W kilku z nich została wręcz pomylona z matką wokalisty.

Jak schudła Danuta Martyniuk?

Małżonka piosenkarza wyjawiła, że w trakcie metamorfozy zrzuciła aż 15 kilogramów. Jak to zrobiła? Okazuje się, że nawet nie musiała się przy tym katować morderczymi treningami. Wspomniała, że robiła głównie krótkie ćwiczenia na brzuch. Sekret przemiany był inny.

Okazała się nim zbilansowana dieta. Danuta przyznała się przed Mateuszem, że wcześniej potrafiła zjeść trzy duże tabliczki czekolady w trakcie jednego wieczoru z książką. Wręcz pochłaniała słodycze. Musiała więc je mocno ograniczyć. Ponadto zastosowała zdrowsze zamienniki innych produktów, choćby chudą szynkę czy pełnowartościową owsiankę na śniadanie.

Zobacz zdjęcie:

Danuta Martyniuk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zenek Martyniuk i Marcin Miller dokazują w samolocie. Artyści disco polo lecą na podbój Ameryki
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Krzysztof Krawczyk junior ma problemy finansowe. Na jaw wyszło, ile płaci za mieszkanie


Źródło: Fakt