Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Pytanie na śniadanie”: Danuta Martyniuk dołącza do śniadaniówki. Żona Zenka skorzystała z zaproszenia Kurskiej
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 29.09.2022 00:08

„Pytanie na śniadanie”: Danuta Martyniuk dołącza do śniadaniówki. Żona Zenka skorzystała z zaproszenia Kurskiej

Danuta Martyniuk
fot. Pawel Wodzynski/East News

Danuta Martyniuk na chwilę dołączy do plejady gwiazd programu „Pytanie na śniadanie”. Dostała zaproszenie od samej Joanny Kurskiej. Niedawno mianowana szefowa programu osobiście namówiła żonę Zenka, aby ta pojawiła się w śniadaniówce. 

Joanna Kurska niedawno powróciła do pracy w TVP po tym, jak jej mąż został odwołany z pozycji prezesa. Nowa szefowa programu „Pytanie na śniadanie” w rozmowie z mediami nie kryła, kto jest dla niej wielką inspiracją. Wiemy już, że niebawem w porannym show zagości Danuta Martyniuk.

„Pytanie na śniadanie”: Danuta Martyniuk w programie

O oszałamiającej metamorfozie żony Zenka media rozpisywały się już kilka miesięcy temu, po tym, jak para zagościła na Gali Osobowości i Sukcesy 2022. Danuta Martyniuk zaskoczyła wszystkich i chyba nie było osoby, która nie zwróciłaby uwagi na szczupłą sylwetkę i odświeżony styl.

Jakiś czas potem gwiazdę postanowił odwiedzić w jej własnym domu Mateusz Szymoniak z „Pytanie na śniadanie”. Fani zachwycali się przepięknym tarasem i zielonym ogrodem, a także uważnie przysłuchiwali się rozmowie, by wyłapać najbardziej interesujące szczegóły — na przykład sekret 55-latki, który pozwolił jej w bardzo krótkim czasie zrzucić aż 30 kilogramów.

Okazało się, że Danuta przede wszystkim ograniczyła ilość spożywanego jedzenia oraz zrezygnowała z uwielbianych przez siebie słodyczy. Zaczęła także dbać o dostateczną ilość ruchu i ćwiczeń. Nic dziwnego, że dla wielu kobiet żona króla disco-polo stała się prawdziwą inspiracją. Jak się okazuje — wśród nich znalazła się Joanna Kurska.

Żona byłego prezesa TVP zapragnęła, aby Danuta Martyniuk ponownie zagościła w „Pytanie na śniadanie” — lecz tym razem pokazała swoje życie „od kuchni”, i to dosłownie.

– Danutę Martyniuk do kuchni „Pytania na Śniadanie” zaprosiłam osobiście. Obserwuję jej media społecznościowe i zauważyłam, że ona jest inspiracją dla wielu kobiet […] Ludzi ciekawi jej dieta. Zauważyłam, że panie często pytają ją o to, jak schudła. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów i chcemy pokazać to, co teraz lubi gotować i jeść – wyjaśniła szefowa programu w rozmowie z „Faktem”.

Z jej wypowiedzi wiemy, że na antenie 55-latka przygotuje m.in. swoją ulubioną owsiankę. Ciekawi przepisów i głodni inspiracji powinni włączyć program już w najbliższą niedzielę. 

Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zenek Martyniuk nie utrzymuje kontaktu z synem? O zaręczynach Daniela i Faustyny dowiedział się z prasy
  2. Olek Sikora powalony na ziemię w „Pytaniu na śniadanie”. Ida Nowakowska nie wiedziała, co robić
  3. „Koniec duetu the Krzamels?” Kammel „przegrał” z nietypowymi rywalem, Izabella Krzan dokonała wyboru