Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 08.04.2019 15:26

Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!

Gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
fot. instagram.com @jagbuk

Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Aktorka jest postrzegana przez wielbicieli swojego talentu jako prawdziwa dama, która nigdy nie pokaże się niestosownie ubrana i ma słabość do luksusów. Nic dziwnego, że taka osoba nie mogłaby zadowolić się pierwszą lepszą kawalerką albo domkiem pod miastem. Beata Tyszkiewicz zamieszkała w miejscu absolutnie wyjątkowym. Gdzie? Jak wygląda jej mieszkanie? Tego nikt się nie spodziewał!

Beata Tyszkiewicz to arystokratka nie tylko z nazwy, ale także urodzenia. Wyjątkowe korzenie w czasach Polski Ludowej niejednokrotnie utrudniały przyszłej aktorce życie, lecz to właśnie jej maniery i pełen godności sposób bycia, w połączeniu z urodą oraz talentem, pomogły Tyszkiewicz podbić serca widzów w całej Polsce. Gwiazda takiego formatu nie mogłaby mieszkać w byle jakim miejscu! Swój czas dzieli pomiędzy dwa domy: jeden o niewiarygodnej przeszłości i drugi, w którym zatrzymuje się w okresach intensywnej pracy. Gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz? Sprawdź, czy nie jesteś jej sąsiadem!

Gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz?

Jak informuje portal pikio.pl, Beata Tyszkiewicz w czasie małżeństwa z Andrzejem Wajdą zakupiła zabytkowy dworek w miejscowości Laskowo-Głuchy. To szczególne miejsce z bogatą przeszłością: niestety, nie zawsze dobrą. Co tam się wydarzyło?

W dworku należącym do Beaty Tyszkiewicz miał przyjść na świat wybitny polski poeta Cyprian Kamil Norwid. Niestety, to właśnie tam popełnił samobójstwo Bartłomiej Frykowski, ojciec znanej celebrytki Mai Frykowskiej. Przerażające wydarzenie nie zraziły Beaty Tyszkiewicz, która do dziś uważa miejsce za swoistą siedzibę rodową. W dbaniu o budynek bardzo pomaga jej córka Karolina Wajda.

Aktorka posiada również mieszkanie w Warszawie. Mieści się ono w jednym z bloków przy ulicy Kruczej, czyli samym sercu stolicy. Wygodna lokalizacja na pewno stanowi spore ułatwienie dla Beaty Tyszkiewicz, która w maju 2017 roku przeżyła rozległy zawał mięśnia sercowego.

Co robi Beata Tyszkiewicz?

Do niedawna Beata Tyszkiewicz regularnie pojawiała się w rozmaitych programach i filmach. Niestety, na skutek zawału 80-letnia aktorka musiała zwolnić tempo. Jak sobie radzi?

Gwiazda nie zrezygnowała z aktywności zawodowej po osiągnięciu wieku emerytalnego – wręcz przeciwnie. Teraz z powodu nadszarpniętego zdrowia nie wolno jej narażać się na przemęczenie i stres. Jak podaje portal pomponik.pl, Tyszkiewicz rzadko opuszcza swoje mieszkanie na ulicy Kruczej, ponieważ każde wyjście wymaga od niej sporego wysiłku fizycznego. Na szczęście jej zdrowiu nie zagraża poważne niebezpieczeństwo, a wyniki badań napawają optymizmem.

Na szczęście Beata Tyszkiewicz w trudniej sytuacji może liczyć na wsparcie bliskich i przyjaciół. Wielbiciele Tańca z gwiazdami nieustannie dopytują, kiedy po raz kolejny będą mieli okazję ujrzeć ją na jednym z foteli jury programu, a koledzy i koleżanki z pracy wspominają z wielką sympatią. Niestety, w tej edycji nie zobaczymy Tyszkiewicz w roli jurorki. Może w kolejnej?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem „na Hiszpankę”. O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  2. Kaczyńska z synem przyłapani u stryja. Jej wiosenna stylizacja zwala z nóg
  3. Kim jest Rafał Gaweł i dlaczego wystąpił o azyl w Norwegii? „Wyjechałem, by chronić własne życie”
  4. Jak schudł Big Boy? Mateusz Borkowski przeszedł metamorfozę
  5. TVN rezygnuje z Big Brothera „na żywo”. WIELKIE zmiany w stacji

Zobacz zdjęcia:

gdzie mieszka beata tyszkiewicz

Gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz? Gwiazda dzieli swój czas między dwa domy.

gdzie mieszka beata tyszkiewicz

W ostatnim czasie aktorka przeniosła się na dłużej do mieszkania przy ulicy Kruczej w Warszawie.

gdzie mieszka beata tyszkiewicz

Chociaż zabytkowy dwór w miejscowości Lasków-Głuchy jest miejscem tragedii, aktorka traktuje go jak siedzibę rodową.

gdzie mieszka beata tyszkiewicz

Aktorka musi uważać na swoje zdrowie, ponieważ prawie dwa lata temu przeszła rozległy zawał mięśnia sercowego.

gdzie mieszka beata tyszkiewicz

Na szczęście Beata Tyszkiewicz powoli wraca do zdrowia.

źródła: fakt.pl, pikio.pl, pl.wikipedia.org, pomponik.pl