Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zbigniew Wodecki nigdy nie zdradził jednego sekretu. Chodzi o Beatę Tyszkiewicz, teraz wszystko wyszło na jaw
Angelika Bielska
Angelika Bielska 26.08.2020 23:50

Zbigniew Wodecki nigdy nie zdradził jednego sekretu. Chodzi o Beatę Tyszkiewicz, teraz wszystko wyszło na jaw

zbigniew wodecki
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 14.12.2010 Koledy z Polsatem 2010 N/Z:Wodecki Zbigniew

Zbigniew Wodecki był wspaniałym artystą. Świat muzyczny i show-biznesowy mocno odczuł jego stratę. Muzyk zmarł w 2017 roku, 22 maja, pozostawiając po sobie wiele dobrego. Chałupy Welcome To, czy kultowa Pszczółka Maja to nasze prawdziwe, rodowe hity. Nie bez powodu artysta mógł się pochwalić sporą ilością nagród i wyróżnień. m.in. Fryderykami. Jednego sekretu nie zdradził jednak nigdy, a chodzi o Beatę Tyszkiewicz.

Zbigniew Wodecki przez wiele lat pracował z Beatą Tyszkiewicz. Ich drogi przecięły się na planie show Taniec z gwiazdami. Para ta świetnie się ze sobą dogadywała, co było widać na antenie. Jednak pomimo tego Zbigniew Wodecki nigdy nie wyznał koleżance z programu, jak ważna była w jego życiu. Beata dowiedziała się o tym dopiero niedawno – wszystko za sprawą Faktu.

Zbigniew Wodecki podziwia Beatę Tyszkiewicz

Jak się okazuje, Zbigniew Wodecki był oczarowany swoją koleżanką z programu Taniec z gwiazdami. Niestety, nigdy nie zdążył jej tego wyznać. Dziś sekret wychodzi na jaw.

– Tata absolutnie uwielbiał panią Beatę Tyszkiewicz. Od wczesnej młodości ją podziwiał na ekranie, więc gdy zasiadł po latach u jej boku za jurorskim stołem, czuł ogromny zaszczyt i szczęście. Miał do niej ogromny respekt i szacunek – mówiła dla Faktu córka muzyka.

Jak się jednak okazuje, pani Beata nie była niczego świadoma!

– Nie wiedziałam, że on mnie podziwiał w kinie i był moim fanem. O niektórych uczuciach może się wprost nie mówi i to dlatego. Miło słyszeć, że opowiadał o mnie same dobre rzeczy. Ja bardzo lubiłam jego piosenki – powiedziała w fakt.pl Beata Tyszkiewicz.

  1. Już się zbliża, wydano pilne ostrzeżenie. Ogromna skala zniszczeń, tysiące ludzi już bez prądu
  2. Tragiczna śmierć 14-latka. Zmarł podczas rodzinnych wakacji

Zbigniew Wodecki i jego spuścizna artystyczna

Katarzyna Wodecka-Stubbs – córka artysty, po jego śmierci zadbała o dobry wizerunek taty. Pomocna w tym okazała się być m.in. fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego. Celem fundacji jest organizacja cyklicznego festiwalu, który poświęcony jest twórczości artysty.

Udało mi się znaleźć bardzo dużo utworów, które nie są znane, a są przepiękne – czytamy w Fakt.pl słowa Katarzyny Wodeckiej-Stubbs, która posiada sporo pamiątek po tacie.

Kto by pomyślał, że po śmierci muzyka wyjdzie jeszcze tyle faktów na jego temat?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zbigniew wodecki

Zbigniew Wodecki nie zdradził nigdy Beacie Tyszkiewicz, jak była dla niego ważna.

Beata Tyszkiewicz nic nie wiedziała.

Zbigniew Wodecki

Z pewnością świetnie im się pracowało na planie Tańca z Gwiazdami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sanepid wydał zgodę, powrót dzieci do szkoły zostanie przesunięty. Wiemy gdzie i o ile dni
  2. Wybiegła z gmachu TVP, usiadła i zaczęła płakać. Katarzyna Dowbor została okropnie potraktowana, zanim zaczęła prowadzić „Nasz nowy dom” w Polsacie
  3. Katecheta dał uwagę chłopcu na lekcji religii. Mistrzowska odpowiedź mamy, ludzie biją jej brawa
  4. Szykujcie się na wielki hit. Katarzyna Cichopek przeszła samą siebie, jedno zdjęcie mówi wszystko
  5. Ważny komunikat Wiceministra Zdrowia. Polki i Polacy będą musieli wywiązać się z obowiązku przed jesienią
  6. Cudowny przepis na placki ziemniaczane cieńsze i bardziej kruche niż naleśniki. Smakują zupełnie inaczej, obłędnie, dzięki sekretnym dodatkom

źródło: fakt.pl