Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Maffashion pokazała reakcję syna na jej występ w TzG. Niesamowite
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 06.05.2024 22:40

Maffashion pokazała reakcję syna na jej występ w TzG. Niesamowite

Julia Kuczyńska, Michał Danilczuk
Fot. KAPiF, AKPA

Finał programu “Taniec z Gwiazdami” już za nami. W ostatnim odcinku na parkiecie zmierzyły się ze sobą trzy kobiety: Anita Sokołowska, Roksana Węgiel i Julia “Maffashion” Kuczyńska. Ta ostatnia przyznała, że jej synek zawsze ogląda odcinki z jej udziałem następnego dnia. Tak było i tym razem. Dumna mama pokazała urocze nagranie. 

Maffashion dotarła do finału 14. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Maffashion była jedną z gwiazd, która wzięła udział w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”. Influencerka w tańcu zrobiła bardzo duży postęp, dzięki czemu dotarła aż do finału. Co prawda, nie wygrała, ale wraz z Michałem Danilczukiem zajęła wysokie 3. miejsce. 

Ich finałowe tańce były bardzo dobrze oceniane przez jury. Widzom także się podobały. Wielu z nich w ich zmysłowych ruchach zaczęło doszukiwać się czegoś więcej. 

Julia Kuczyńska, Michał Danilczuk
Julia Kuczyńska, Michał Danilczuk Fot. AKPA
Sokołowska balowała do białego rana. Maserak musiał interweniować Miszczak w końcu zabrał głos w sprawie Kaźmierskiej. "Dagmara jest chora"

Ekspert od mowy ciała mówi o Maffashion i Danilczuku

Maffashion i Michał Danilczuk tworzą na parkiecie bardzo ładną parę. Wielu fanów oczyma wyobraźni widzi ich razem także w życiu. Co na to ekspert od mowy ciała? Sprawę skomentował dla portalu Show News. 

W relacjach damsko-męskich są pewne sygnały, które oznaczają bliższe niż przyjacielskie relacje. W zachowaniu pana Michała i pani Julii ich nie widać. Nie ma na przykład gestów "znakowania partnera", które najczęściej mają postać haptyczną, czyli dotykową. Kiedy oboje się obejmują, kiedy się dotykają, to ze strony pana Michała jest to mniej więcej ta sama wysokość talii. Ręka ląduje w konkretnym miejscu, dość nisko, na talii, niezależnie od tego, czy Maffashion ma odsłoniętą talię, czy nie. Gdyby pan Michał chciał zademonstrować bliskość, albo gdyby to robił nieświadomie, to ręka ciążyłaby do miejsc odsłoniętych - powiedział Maurycy Seweryn.

A jak występ tej pary podobał się synkowi Julii Kuczyńskiej? 

Maffashion oglądała powtórkę finału "TzG" z synem

Maffashion jest mamą Bastka, którego ma ze związku z Sebastianem Fabijańskim. Niedawno opublikowała na Instagramie urocze nagraniem z synkiem. We wczorajszym finale przyznała, że chłopiec poszczególne odcinki zawsze ogląda dopiero następnego dnia, ponieważ kiedy są emitowane na żywo, on już zazwyczaj śpi. 

Na filmiku widzimy, jak Bastek jest pod wrażeniem tanecznych popisów swojej mamy i jej partnera do piosenki Linkin Park. Pod postem pojawiły się także komentarze zachwyconych fanów. “Ten freestyle wbijał w fotel” - możemy przeczytać.