Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Taniec z Gwiazdami: Doda i Lewandowska będą walczyć o kryształową kulę?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.05.2024 08:23

Taniec z Gwiazdami: Doda i Lewandowska będą walczyć o kryształową kulę?

Doda, Anna Lewandowska
fot KAPIF

Niedawno zakończył się finał 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”, a w sieci już pojawiają się informacje na temat gwiazd, które miałyby pojawić się na parkiecie show Polsatu w kolejnej edycji. Kilka nazwisk wywołało spore poruszenie w sieci.

Za nami finał "Tańca z Gwiazdami"

Kultowe show Polsatu przyciągnęło przed telewizory masę wiernych fanów, którzy z zapartym tchem oglądali taneczne popisy swoich faworytów. W finałowym odcinku “Tańca z Gwiazdami” na parkiecie spotkały się trzy najlepsze pary: Julia “Maffashion” Kuczyńska i Michał Danilczuk, Roksana Węgiel i Michał Kassin oraz Anita Sokołowska i Jacek Jeschke.

Finalnie, decyzją widzów, Kryształowa Kula i nagroda główna w wysokości 100 tysięcy złotych powędrowała w ręce gwiazdy serialu “Przyjaciółki” - Anity Sokołowskiej. Teraz wierni fani tanecznego formatu nie mogą doczekać się kolejnej edycji show. Okazało się, że istnieje nawet pula nazwisk, które internauci najchętniej zobaczyliby w kolejnej edycji “Tańca z Gwiazdami”.

Anita Sokołowska, Taniec z Gwiazdami, fot. KAPiF
Za nami finał "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Anita Sokołowska, Jacek Jeschke, Taniec z gwiazdami, nagroda, na co przeznaczą wygraną, ile pieniędzy wygrali
Za nami finał "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Internauci zniszczyli The Traitors. Zdrajcy. Komentarze są jednoznaczne Wystąpiła w "Damach i wieśniaczkach". Ludzie zjedli ją w komentarzach

Edward Miszczak chce mieć największe gwiazdy w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Już jakiś czas temu w sieci pojawiły się spekulacje na temat tego, kto mógłby pojawić się w kolejnej edycji tanecznego formatu Polsatu. Sprawa jest o tyle ciekawa, że wiele gwiazd ma już za sobą udział w kultowej produkcji, a największe nazwiska wciąż wzbraniają się od udziału w show.

Głos zabrał nawet sam Edward Miszczak, który ujawnił, że ma na oku kilka osób, które jego zdaniem idealnie pasowałyby do 15. edycji “Tańca z Gwiazdami”. Dyrektor programowy Polsatu zdradził nawet, że jego marzeniem jest, aby na parkiecie zatańczyła ostatnia z gwiazd z serialu “Przyjaciółki” - Magdalena Stużyńska, która od lat odmawia udziału w formacie. Po sukcesie Anity Sokołowskiej udział serialowej Anki z pewnością wywołałaby ogrom emocji.

ZOBACZ TEŻ: Ta choroba pokonała Wodeckiego. Przed śmiercią przeżywał katusze?

Doda i Anna Lewandowska w "Tańcu z Gwiazdami"?

To jednak nie koniec emocji związanych ze zbliżającą się edycją “Tańca z Gwiazdami”. Teraz “Super Express” zlecił badanie opinii publicznej, którego celem było ustalenie, które gwiazdy widzowie najchętniej zobaczyliby na parkiecie tanecznego show Polsatu.

Ku zaskoczeniu wielu okazało się, że największą faworytką do tej roli jest Doda, która w głosowaniu uzyskała aż 30%. Zaraz za nią uplasowała się Anna Lewandowska z wynikiem 23% oaz Maryla Rodowicz z 8%. Warto wspomnieć, że na liście pojawiły się również takie nazwiska, jak: Beata Kozidrak, która otrzymała 5% głosów oraz Krystyna Janda, która zgarnęła w głosowaniu 4%.

Myślicie, że Polsat pomyśli o zatrudnieniu tych gwiazd?

Doda (3).jpg
Doda i Anna Lewandowska w "Tańcu z Gwiazdami"?, fot. KAPIF
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Doda i Anna Lewandowska w "Tańcu z Gwiazdami"?, fot. KAPIF