Lifestyle.Lelum.pl > Marysia

Marysia

Chłopaki do wzięcia
28.05.2024 22:48 Tak mieszka Henio z "Chłopaków do wzięcia". Po remoncie dom robi wrażenie

Niewiarygodne, do czego doszło w programie “Chłopaki do wzięcia”! Henio i Marysia zdecydowali się na gruntowny remont swojego mieszkania. Teraz uczestnik reality show pokazał telewidzom efekty prac. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Chłopaki do wzięcia
07.04.2024 19:20 Marysia i Henio podjęli ważną decyzję. “Bardzo o tej chwili marzyłam”

Marysia i Henio są bez wątpienia jednym z najpopularniejszych uczestników programu “Chłopaki do wzięcia”. Ich relacja od samego początku budzi podziw telewidzów, którzy mocno trzymają kciuki za ich przyszłość. Teraz w życiu pary dojdzie do poważnych zmian.

Henio z programu „Chłopaki do wzięcia” nie kryje swoich uczuć względem Marysi, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prof. Polsat
26.02.2024 16:14 "Chłopaki do wzięcia": Tak Henio uwiódł Marysię. Aż się zaczerwieniła

Program „Chłopaki do wzięcia” cieszy się sporą popularnością. Fani z zainteresowaniem śledzą losy bohaterów formatu, który skupia się na mieszkańcach małych miasteczek starających się znaleźć swoją drugą połówkę. Wśród uczestników zdołało się uformować kilka trwałych związków, w tym także relacja Henia i Marysi. Wiele wskazuje na to, że para wkrótce może zdecydować się na kolejny krok w swoim związku.

Marysia
06.07.2020 17:52 NFZ odmówił refundacji. Rodzice Marysi błagają o pomoc w uratowaniu jej nóżki

ZOBACZ ZDJĘCIE:Marysia potrzebuje natychmiastowego leczenia, niestety jedyna i niezwykle kosztowna szansa czeka na nią w szpitalu w Stanach Zjednoczonych. Rodzice nie poddają się i walczą o to, by nie trzeba było amputować nóżki dziecka. Marysia marzy o normalnym życiu — niestety, NFZ odmówił refundacji jej leczenia. Rodzice przeżywają prawdziwą tragedię i błagają o pomoc w uratowaniu nóżki swojego dziecka. Gdyby nie walka o zdrowie, dziewczynka byłaby już po amputacji.