Henio

Chłopaki do wzięcia
28.05.2024 22:48 Tak mieszka Henio z "Chłopaków do wzięcia". Po remoncie dom robi wrażenie

Niewiarygodne, do czego doszło w programie “Chłopaki do wzięcia”! Henio i Marysia zdecydowali się na gruntowny remont swojego mieszkania. Teraz uczestnik reality show pokazał telewidzom efekty prac. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Chłopaki do wzięcia
07.04.2024 19:20 Marysia i Henio podjęli ważną decyzję. “Bardzo o tej chwili marzyłam”

Marysia i Henio są bez wątpienia jednym z najpopularniejszych uczestników programu “Chłopaki do wzięcia”. Ich relacja od samego początku budzi podziw telewidzów, którzy mocno trzymają kciuki za ich przyszłość. Teraz w życiu pary dojdzie do poważnych zmian.

Henio z programu „Chłopaki do wzięcia” nie kryje swoich uczuć względem Marysi, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prof. Polsat
26.02.2024 16:14 "Chłopaki do wzięcia": Tak Henio uwiódł Marysię. Aż się zaczerwieniła

Program „Chłopaki do wzięcia” cieszy się sporą popularnością. Fani z zainteresowaniem śledzą losy bohaterów formatu, który skupia się na mieszkańcach małych miasteczek starających się znaleźć swoją drugą połówkę. Wśród uczestników zdołało się uformować kilka trwałych związków, w tym także relacja Henia i Marysi. Wiele wskazuje na to, że para wkrótce może zdecydować się na kolejny krok w swoim związku.

Henio Chłopaki do wzięcia
12.10.2022 15:58 Co dzieje się z Heniem z „Chłopaków do wzięcia”? W końcu znalazł miłość, para ma jednak dziwny problem przez mężczyznę

22. sezon programu „Chłopaki do wzięcia” przywitał nas dobrymi wieściami. Także Henio nareszcie znalazł partnerkę, która odegnała jego samotność. Oboje uczą się razem żyć, jednak na ich drodze stoi osobliwy problem. Bohater nie potrafi zrezygnować z jednego. Pan Henio, emerytowany właściciel gospodarstwa w ostatnich sezonach dość dobrze dał się poznać widzom. Już na samym początku swojej przygody w programie „Chłopaki do wzięcia” nie ukrywał, że potrzebuje dziewczyny, która wprowadzi się do niego i będzie podporą w codziennych obowiązkach. I choć internauci nie zawsze łaskawym okiem patrzyli na seniora, nie wróżąc mu sukcesu ze względu na wymagania, koniec końców i do niego uśmiechnęło się szczęście. Na jego włościach pojawiła się Marysia.

Mikołaj Roznerski
25.02.2022 21:18 Mikołaj Roznerski prosi o pomoc. Henio potrzebuje wsparcia

Mikołaj Roznerski zwrócił się do swoich fanów z nieoczekiwanym apelem. Potrzebna pilna pomoc dla małego Henia. Diagnoza nie pozostawia wątpliwości, a koszty leczenia przewyższają możliwości rodziny. Mikołaj Roznerski już niejednokrotnie był zaangażowany w pomoc dla potrzebujących, zwłaszcza dzieci. Na Instagramie gwiazdora od czasu do czasu pojawiają się prośby i udostępnienia zbiórki. Teraz pilnej pomocy potrzebuje mały Henio.