Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie Natalię Siwiec? Miss Euro 2012 była szalenie zakochana w piłkarzu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.06.2024 17:30

Pamiętacie Natalię Siwiec? Miss Euro 2012 była szalenie zakochana w piłkarzu

Natalia Siwiec
fot. KAPIF

Natalia Siwiec niespodziewanie znalazła się na ustach wszystkich dzięki swojemu występowi podczas Euro 2012. Mało kto wie, że gwiazda już wtedy była związana ze znanym sportowcem, który specjalnie dla niej porzucił żonę i wyjechał z nią do innego kraju.

Natalia Siwiec zasłynęła podczas Euro 2012

Wielka kariera medialna Natalii Siwiec rozpoczęła się nagle i niespodziewanie od jej zdjęć, które pojawiły się w sieci krótko po meczu otwarcia Euro 2012, które było organizowane na terenie naszego kraju. Gwiazda przykuła wówczas uwagę fotoreporterów swoją urodą i koszulką z symbolami naszej reprezentacji. Niedługo później została nawet okrzyknięta nieoficjalną “Miss Euro 2012”.

W czasie meczu Polska — Rosja w Warszawie jeden z fotoreporterów wypatrzył mnie na trybunach i zaczął robić zdjęcia. Potem pojawili się kolejni i zdjęcia trafiły na polskie i zagraniczne strony internetowe. O całym zamieszaniu dowiedziałam się od siostry, która zadzwoniła do mnie z informacją o zdjęciach w sieci - mówiła po meczu modelka.

Mało kto wie, że gwiazda od dawna chciała zasłynąć w polskim show-biznesie, a w tym celu startowała w licznych konkursach piękności, które miały stać się jej przepustką do modelingu. Dodatkowo Natalia Siwiec była związana z jednym z popularnych polskich piłkarzy.

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec zasłynęła podczas Euro 2012, fot. Andrzej Iwanczuk/Reporter/East News
Elżbieta z Sanatorium miłości przerywa milczenie. Mówi o skandalu na planie Polskie Wags wyglądają obłędnie. To one kibicują biało-czerwonym

Natalia Siwiec od dawna chciała zasłynąć w polskich mediach

Mało kto wie, że jeszcze przed sukcesem na trybunach Euro 2012 Natalia Siwiec starała się przedostać do modelingu. Gwiazda może pochwalić się tytułem Miss Bałtyku, który zdobyła w 2002 roku oraz koroną Miss Dolnego Śląska, którą otrzymała rok później. 

W tamtym okresie początkująca modelka była bardzo zainteresowana życiem polskich WAGs i bardzo chciała zasilić ich grono. Była nawet związana z piłkarzem Wisły Kraków Damianem Gorawskim, któremu często kibicowała podczas jego meczów. To dzięki niemu zaczęła też pojawiać się w mediach.

ZOBACZ TEŻ: Tak będzie wyglądał kolejny “Taniec z Gwiazdami”. Sykut- Jeżyna się wygadała.

Natalia Siwiec rozbiła rodzinę znanego polskiego sportowca

Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Niedługo później późniejsza Miss Euro 2012 związała się z innym znanym polskim sportowcem. Jej wielką miłością okazał się reprezentant Polski w piłce plażowej Mariusz Raduszewski, zwany również “Diabłem”.

Modelka potrafiła nie tylko stać pod jego domem, ale też planować, w jaki sposób może go uwieść. Nie przeszkadzało jej, że w tym okresie miał on już żonę i dziecko.

Dwa i pół roku byłam zakochana. Opowiadałam obcym ludziom w pociągu moją historię. Zdarzało się, że podjeżdżałam pod blok Mariusza i patrzyłam, czy świeci się światło. Miałam pomysł, żeby zrobić sobie z nim dziecko i nic mu nie powiedzieć - przyznała Natalia Siwiec w programie “Demakijaż”

Finalnie sportowiec zostawił rodzinę dla pięknej modelki i razem z nią wyjechał do Brazylii. Niedługo później zakochani wzięli ślub w Las Vegas, a po nim powrócili do ojczyzny. W tym okresie nasz kraj we współpracy z Ukrainą organizował Mistrzostwa Europy, gdzie rozpoczęła się wielka medialna kariera Natalii Siwiec.