Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To pierwsza miłość Marka Mostowiaka z "M jak miłość". Jak teraz wygląda?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 10.06.2024 06:00

To pierwsza miłość Marka Mostowiaka z "M jak miłość". Jak teraz wygląda?

Ewelina Serafin, Kacper Kuszewski
Fot. AKPA

Przed laty grała pierwszą dziewczynę Marka Mostowiaka w produkcji “M jak miłość”. Po burzliwym rozstaniu i nawiązaniu nowej relacji opuściła serial. Okazało się, że nie przestawała być aktywna zawodowo. Dziś gra w konkurencyjnym serialu. Bardzo się zmieniła?

Ewelina Serafin zasłynęła rolą w "M jak miłość"

Karierę aktorską rozpoczęła w 2000 roku od udziału w jednym z najpopularniejszych seriali emitowanych na antenie TVP2. Zagrała tam pierwszą dziewczynę Marka Mostowiaka, czym szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów. Pomiędzy parą doszło nawet do zaręczyn, jednak na drodze do szczęścia stanęła im Hanka grana przez Małgorzatę Kożuchowską. “M jak miłość” to produkcja, która przyniosła Ewelinie Serafin największą rozpoznawalność w Polsce.

serafin57.jpg
Fot. AKPA

Postać Kasi z popularnego serialu nie zniknęła szybko z ekranów telewizorów pomimo rozstania z Markiem Mostowiakiem. Pragnęła odzyskać ukochanego partnera, co doprowadziło do odurzenia mężczyzny alkoholem i zaciągnięcia do łóżka. Podczas jego ślubu z Hanką, Kasia ogłosiła, że jest z nim w ciąży. Gdy kłamstwo wyszło na jaw, kobieta odpuściła i związała się z Sebastianem Kociołkiem. Ostatecznie Ewelina Serafin rozstała się z serialem i na dłuższy czas zniknęła.

Do sieci trafiły nagrania ze ślubu Mroczka. Po słowach brata rozległy się okrzyki Fanom “M jak miłość” się to nie spodoba. Lipowska właśnie wyjawiła

Ewelina Serafin rozwija swoją karierę aktorską

Nie oznaczało to jednak końca jej drogi po sukces w branży. W 2007 roku wzięła udział w programie “Gwiazdy tańczą na lodzie”, wystąpiła również w innych serialach. Zagrała niewielką rolę w filmie o Michalinie Wisłockiej, przez pewien czas mogliśmy ją oglądać również w “Pierwszej miłości”. Nie zabrakło jej także na deskach teatralnych.

W międzyczasie Ewelina Serafin wyszła za mąż za brazylijskiego aktora i reżysera Andre de la Cruz. Z tego związku na świat przyszło dwoje dzieci, relacja z mężczyzną nie przetrwała jednak próby czasu.

Po rozwodzie z Andre zrezygnowałam z jego egzotycznego nazwiska. Chciałam zacząć wszystko od nowa. Moje małżeństwo było potrzebną lekcją życia. Nie mam jakichś negatywnych wspomnień ze swojego małżeństwa. Rozstaliśmy się z mężem w pokojowej i przyjaznej atmosferze. Do dzisiaj się przyjaźnimy, mogę zadzwonić do niego o każdej porze dnia i nocy, poprosić o radę czy wskazówki - zdradziła w rozmowie z “Planeta Kobiet”. 

ZOBACZ TEŻ: TVP rezygnuje ze Sławomira i Kajry. Ma ich zastąpić gwiazda “M jak miłość”

Tak dziś wygląda Ewelina Serafin

W ostatnich latach do większych sukcesów aktorki należy między innymi dołączenie do obsady produkcji Patryka Vegi “Kobiety Mafii 2”. Później otrzymała angaż w konkurencyjnym dla “M jak miłość” serialu, czyli “Barwach szczęścia”. Tam odgrywa postać Stanisławy Jezierskiej. Zdjęcia z planu możemy znaleźć w jej mediach społecznościowych. Przy okazji warto porównać, jak zmieniła się przez lata Ewelina Serafin.

Na instagramowym profilu aktorki odnajdziemy także ujęcia z jej życia prywatnego. To stamtąd dowiemy się, że jej córka rozpoczęła zmagania z łyżwiarstwem figurowym, a jedną z dużych pasji Eweliny Serafin niewątpliwie jest przygotowywanie psów na wystawy. Wszystko wskazuje na to, że kobieta spełnia się w życiu zarówno osobistym, jak i zawodowym.