Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rolnik szuka żony: te pary są ze sobą razem
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.05.2024 08:17

Rolnik szuka żony: te pary są ze sobą razem

Rolnik szuka żony
fot. Instagram/@aniaderbiszewska; Instagram/@ania.badowska

Program “Rolnik szuka żony” połączył wiele par, które niemal natychmiast stały się ulubieńcami publiczności. Pomimo zakończenia sezonów i upływającego czasu, wiele z nich wciąż jest razem i nie ukrywa, że to właśnie udział w produkcji odmienił ich życie o 180 stopni. Którzy z uczestników wciąż są razem?

"Rolnik szuka żony" połączył wiele par

Kultowe show TVP od lat zachwyca nas swoją formułą. To właśnie na planie programu Marty Manowskiej rolnicy mają szansę spotkać swoją wymarzoną drugą połówkę i wybrać ją spośród wielu zgłaszających się do programu kandydatek.

Większości z nich udaje się odnaleźć miłość w trakcie trwania formatu. Wszystko jednak zmienia się, gdy “Rolnik szuka żony” dobiega końca, a zakochani muszą powrócić do swojej rzeczywistości. Wtedy też dochodzi do weryfikacji ich znajomości oraz rozpadu wielu relacji. 

Całe szczęście nie wszystkie pary spotkał ten los. Pomimo upływającego czasu niektórzy uczestnicy show Telewizji Polskiej wciąż są razem i nie ukrywają, że nie wyobrażają sobie bez siebie życia.

"Musiałem je przykryć". To Smoleń znalazł ciało syna. Rok później śmierć znowu się odezwała Opole 2024: O której w piątek? Kto wystąpi? Gdzie oglądać w TV i online?

Te pary z "Rolnik szuka żony" wciąż są razem

Jedną z najsłynniejszych programowych par, której udało się przetrwać mimo upływu czasu i wielu codziennych problemów, są Marta i Paweł Paszkin z siódmej edycji show. Zakochani nie tylko zdecydowali się na ślub kościelny, ale też doczekali się dwójki dzieci: Adama i Gracji. Wspólnie wychowują również córkę Marty z poprzedniego związku.

Podobnym szczęściem mogą pochwalić się Ania i Grzegorz Bardowscy, których poznaliśmy w drugiej edycji programu. Małżeństwo jest jedną z najbardziej medialnych par w Polsce, a na swoich social mediach z chęcią dzielą się szczegółami ich codzienności. Zakochani doczekali się również dwójki pociech.

Kolejnym przykładem z drugiej edycji “Rolnik szuka żony” jest związek Agnieszki i Roberta. Byli oni pierwszymi uczestnikami, którzy zdecydowali się na ślub. Wyprzedzili nawet Martynę i Pawła z pierwszej edycji, którzy uroczyste “tak” powiedzieli sobie 25 czerwca 2016 roku i wciąż są razem.

ZOBACZ TEŻ: "Takie życie zgotowali mi rodzice". Collins o bolesnym dzieciństwie.

Które pary z "Rolnik szuka żony" wciąż są razem?

Z trzeciej edycji popularnego formatu zaledwie jedna para potrafiła przetrwać próbę czasu. Mowa tutaj o Kasi i Dawidzie, którzy nie tylko wzięli ślub w 2017 roku, ale też doczekali się córeczki Ani. O wiele bardziej “urodzajna” była z kolei czwarta edycja “Rolnik szuka żony”, dzięki której poznały się aż cztery par, które wciąż trwają u swojego boku. Są to Małgosia i Paweł, Kasia i Piotr, Ania i Patryk oraz Marta i Mikołaj.

Kolejnym przykładem mogą być uczestnicy piątej edycji — Aneta i Mateusz oraz gwiazdy szóstego wydania — Magda i Seweryn, a także Natalia i Maciej. Dużo emocji wywołał również związek Ani i Kuby z siódmej edycji “Rolnik szuka żony”. Kobieta mimo początkowego braku zainteresowania kandydatami w końcu trafiła na mężczyznę marzeń, z którym założyła później rodzinę.

Z dwóch ostatnich edycji udało się przetrwać kolejnym dwóm parom: Joannie i Kamilowi oraz Adriannie i Michałowi. Obie z nich pobrały się w 2023 roku i tworzą obecnie naprawdę szczęśliwe związki.