Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ania z Rolnik szuka żony pokazała synka. "Piękny bobas"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 23.05.2024 15:40

Ania z Rolnik szuka żony pokazała synka. "Piękny bobas"

Ania Derbiszewska, Jakub Manikowski i butki dziecięce
Fot. aniaderbiszewska/Instagram

W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że na świat przyszedł syn Ani i Jakuba z programu “Rolnik szuka żony”. Świeżo upieczona mama wróciła już ze szpitala do domu i może oddawać się urokom macierzyństwa. Właśnie udostępniła w sieci nowe zdjęcie z dzieckiem. Dariusz rośnie jak na drożdżach.

Ania z "Rolnik szuka żony" urodziła syna

W ubiegłym tygodniu w sieci pojawiły się informacje o tym, że na świat przyszedł syn Ani i Jakuba z 10. odsłony programu “Rolnik szuka żony”. W mediach społecznościowych formatu zobaczyliśmy uroczą fotografię, która przedstawia dziecko zawinięte w rożek ozdobiony misiami. Była to również okazja na podzielenie się ciekawostką — we wszystkich krajach, w których jest emitowana produkcja o właścicielach i właścicielkach gospodarstw, urodziło się już prawie 600 dzieci uczestników.

Przedstawiamy Wam Dariusza
Synka @aniaderbiszewska i @jakub_manikowski z 10. edycji!
Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka!

Przy okazji - czy wiecie, że Dariusz dołączył do grona prawie 600. Maluszków narodzonych dzięki programowi "Rolnik szuka żony" na całym świecie?! 

Marta z Rolnika ma dziecko z poprzedniego związku. W końcu pokazała byłego Jakub i Ania z Rolnika pokazali akt urodzenia. Niesłychane, co zrobili później

Taki widok w domu zastała Ania z "Rolnik szuka żony"

Po kilku dniach od porodu rolniczka mogła już wrócić do domu i oddać się urokom macierzyństwa. Okazało się, że czekała ją tam niemała niespodzianka. Wszystko zrelacjonowała w swoich mediach społecznościowych. Okazało się, że Jakub nie próżnował i postanowił godnie przywitać w domu matkę swojego dziecka i samego syna. Z relacji na Instagramie dowiadujemy się, że kobieta czuje się bardzo dobrze i zarówno ona, jak i mały Dariusz cieszą się zdrowiem.

Po powrocie do domu Ania Derbiszewska zastała liczne prezenty od członków rodziny oraz od fanów. Dodatkowo jej partner postarał się o zapewnienie licznych dekoracji, które przywitały kobietę i dziecko w domu. Chodzi o balony, duży bukiet kwiatów, a także uroczą girlandę. Rolniczce musiało być bardzo miło!

aniaderbiszewska_12516413ef.jpg
Fot. aniaderbiszewska/Instagram
aniaderbiszewska_29a4fee5cd.jpg
Fot. aniaderbiszewska/Instagram

Tak wygląda dziś Ania z "Rolnik szuka żony" oraz jej syn

Dziś minął tydzień od przyjścia na świat małego Dariusza. Z tej okazji w mediach społecznościowych Ani z “Rolnik szuka żony” pojawiła się urocza fotografia, która prezentuje rolniczkę oraz synka w jej objęciach. Choć bobas ma odwróconą główkę, mamy możliwość przyjrzenia się mu z bliska. Sama gwiazda TVP uśmiecha się do obiektywu i choć sprawia wrażenie zmęczonej, to również zadowolonej z nowej sytuacji życiowej. Mamie i dziecku towarzyszy czworonożny pupil.

Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje. ps.jak widać melusia także zadowolona