Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kubicka pokazała zdjęcie zrobione 10 godzin po porodzie. Bardzo cierpiała
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 29.05.2024 18:18

Kubicka pokazała zdjęcie zrobione 10 godzin po porodzie. Bardzo cierpiała

Sandra Kubicka i Alek Baron
fot. KAPiF

Sandra Kubicka niedawno po raz pierwszy została mamą. Teraz pokazała, jak jej ciało zmieniało się po porodzie. Pierwszą fotografię wykonała zaledwie 10 godzin po tym, jak jej synek pojawił się na świecie. 

Sandra Kubicka i Alek Baron powitali na świecie swoje pierwsze dziecko

Informację o narodzinach syna Baron przekazał ze sceny Polsat Hit Festiwal. Dumny tata nie krył emocji. Zdradził też imię pierwszej pociechy. On i Sandra Kubicka zdecydowali się nazwać syna Leonard. 

Mam bardzo ważny komunikat dla mnie, mam nadzieję, że dla was również. Chciałem was serdecznie wszystkich zaprosić do powitania na świecie i zrobienia wielkiego hałasu dla naszego syna Leonarda Milwiw-Barona oraz najdzielniejszej mamy świata, Sandry Milwiw-Baron. Kocham was bardzo! - powiedział podczas wydarzenia. 

Pilny komunikat z Pałacu Królewskiego. Karol i William też wycofują się w cień Córka Żmijewskiego świętuje urodziny narzeczonej. Są razem już kilka lat

Sandra Kubicka pokazała swoje ciało 10 godzin po porodzie

Ciąża i poród to duże obciążenie dla ciała kobiety. To, jak niesamowitą drogę jest w stanie przejść organizm kobiety, pokazała Sandra Kubicka. Influencerka zaprezentowała na Instagramie, jak jej ciało wyglądało zaledwie 10 godzin po porodzie. Z kolei na ostatnim kadrze widać, że mama Leonarda szybko wraca do formy. 

screen Instagram/sandrakubicka
screen Instagram/sandrakubicka
screen Instagram/sandrakubicka
screen Instagram/sandrakubicka

Kubicka wyłączyła komentarze pod postem

Sandra Kubicka wyłączyła możliwość dodawania komentarzy pod swoim najnowszym postem na Instagramie. Z pewnością chciała uniknąć nieprzyjemnych wpisów. Influencerka zdobyła się na dużą odwagę. Na opublikowanych kadrach widzimy ją bowiem z opatrunkiem po cesarskim cięciu i założoną wkładką poporodową. Na ostatnim kadrze gwiazda nadal ma widoczny niewielki brzuszek, jest to jednak spowodowane naturalnymi procesami zachodzącymi w jej organizmie.